МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі muschka
#6552
зараз я взагалі незаймаюсь деколи хожу в басейн і вдома розтягуюсь самостійно.Просто минулого року я раз пішла на тренування і в мене стався викидиш тому зараз боюсь взагалі шось робити і ще ми робим ремонт хочем встигнути до народження дитятка і я повністю зайнята ремонтом шо нема часу на фізичні вправи.Може ближче до родів начну робити вправи з мячиком
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6555
muschka писав:зараз я взагалі незаймаюсь деколи хожу в басейн і вдома розтягуюсь самостійно.Просто минулого року я раз пішла на тренування і в мене стався викидиш тому зараз боюсь взагалі шось робити
А на какие именно занятия вы пошли и что делали, что это привело к выкидышу?
Бассейн это здорово, но заниматься необходимо с тренером/инструктором который будет контролировать ваше состояние. Самостоятельно заниматься я не рекомендую.
Аватар користувача
дякуючі muschka
#6557
якшо ви знаєте шо таке вільна боротьба.я просто незнала шо вагітна а там різні захвати за живіт падіння такшо так і вийшло но мені здається що в цьому виді спорту неможливо легше тренуватись щоб незашкодити вагітності хіба що робити фіз.вправи для загального розвитку.а плаваю сама без нагляду стараюсь проплисти і роблю зупинки щоб відновити дихання такшо особливо неперенагружаюсь
дякуючі Rene
#6594
Займаюся важкою атлетикою близько 10 років. Зараз на першому триместрі вагітності і продовжую тренуватися п’ять разів на тиждень по годині. За тренування піднімаю не менше семи тон. Але все одно дозволяю зайве попоїсти - уже набрала 3-4 кг. Перебіг вагітності нормальний. Планую займатися до шостого місяця, потім - йога.
Аватар користувача
дякуючі muschka
#6604
якщо нормальна вагітність то можна займатись просто я вже раз попробувала і побачила що немає смислу в таких тренуваннях а ще раз пережити втрату дитини нехочу тому зараз себе бережу тепер я відповідаю нетільки за своє здоровя а й за дитину якій я маю дати життя.Тому вам здоровячка і бережіть себе.А поправилась вже на 7 кг я в шоці напевне ще тому що мало рухаюсь
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9705
Физическая нагрузка в меру -это хорошо. Делать упраженения, зарядку. При том есть целый цикл упражнений полезных именно для беременных, но опять же, все должно быть в меру.
Аватар користувача
дякуючі Malace
#23031
Я за физ. нагрузки! Главное кроссовки удобные чтобы были, я тут себе брала
Аватар користувача
дякуючі Paholok
#23306
Rene писав:Займаюся важкою атлетикою близько 10 років. Зараз на першому триместрі вагітності і продовжую тренуватися п’ять разів на тиждень по годині. За тренування піднімаю не менше семи тон. Але все одно дозволяю зайве попоїсти - уже набрала 3-4 кг. Перебіг вагітності нормальний. Планую займатися до шостого місяця, потім - йога.
Вот это вообще бред, если человек только не мужчина, и это была такая шутка. Тяжелая атлетика при беременности. А потом опять "поможем ребенку"
дякуючі Freeda
#24428
Как и большинство беременных недооценивала пользу физической нагрузки. Но , которую мне посоветовала подруга, - это что-то. после ряда занятий сразу начала чувствовать себя гораздо лучше. Советую, не пожалеете.
дякуючі Панфея
#26592
Почитайте лучше книгу с рекомендациями к аппликатору Ляпко , я для своего ребенка выбрала именно такой вид развития.
Особенно убедило то, что аппликатор помогает предотвращать болезни.
Зображення
Аватар користувача
дякуючі anasteisha1993
#26640
Все сугубо индивидуально.
Аватар користувача
дякуючі Svetlana314
#30186
Если беременна женщина себя хорошо чувствует, то физические нагрузки необходимы, только конечно же все нужно делать с головой. Я во время беременности много ходила и даже записалась на аквааэробику для беременных в спортклуб Олимпийский Стиль , после занятий чувствовала себя прекрасно, и родила легко.
дякуючі Sanny
#34772
Легкие нагрузки-прогулки пешком, йога. плавание-не противопоказаны. Поднятие тяжестей, бег, любая нагрузка, вызывающая усталость и утомление-запрещены.
дякуючі O_Leg_o
#34813
Я много гуляла во время беременности. Вот реально очень много. Зарядка, растяжка. Растяжка очень хороша, мышцы расслабляются и повышается самочувствие, нету болей и вообще тонус организма повышается. До 8 месяца ходила в зал. Хотела ещё плаваньем заняться.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!