МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#6491
Вирішила створить тему з такою назвою! І ось чому: майже всю вагітність я до церкви не ходила, бо чула, що вагітним не можна... І ось на останніх вихідних (коли в нас вже було 39 тижнів) чоловік пішов до церкви для того, щоб вияснить: то можна вагітним в церкву заходити чи ні??? Йому сказали, що можна і потрібно, щоб жінка, яка чекає дитину, ходила молитися, а вже після народження - не дозволяється аж поки не похрестять дитину і не проведуть обряд введення матері в церкву!
В той же день ми з чоловіком пішли разом до Церкви, помолилися, поставили свічки і купили іконки для своєї оселі! А ще батюшка нам порадив купити книжечку "Молитвы о рождении и здравии детей"!
Цікаво, чи ходили Ви до церкви, коли були вагітними?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6500
я всю вагітність за станом здоров*я ніяк не могла вибратись до церкви, проте в мене з собою завжди була маленька іконка "помощница в родах" Богородиці. Може когось це обурить, але я не дуже довіряю церкві, я просто вірю в Бога і думаю, що не важливо, де ти із ним спілкуватимешся, я думаю, що молитись і просити пробачення можна й вдома, коли ти цього потребуєш, - Бог скрізь і він чує тих, хто про це просить. Я не знала, що до церкви не можна матерям, в яких нехрещені діти, щойно спитала в бабусі, вона каже - що в Біблії такого нема, що швидше за все це церковні забобони, які є досить частими в православній вірі, те ж саме можна й сказати про походи до церкви лише у спідниці і з покритою головою - християнська віра цього не вимагає. Я до речі, була в церкві десь через місяців 2,5 після пологів - просто поставила свічки і помолилась - не думаю, що цим я осквернила церкву чи зробила грішний вчинок. Можливо тут є смисл лише в тому, що жінка в якої є кров*яні виділення не повинна приходити до храму, де є вівтар, бо це своєрідне жертвоприношення, а християнська віра цього не мислить.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6512
Anpa4ino я маю таку ж саму думку - у Бога вірую, але до церкви хожу не так часто, хоч і страюся.

Моя Алінка народилась дуже слабкою, під питання ставили не один діагноз, були можливи проблеми з серцем.....я дуже переживала, плакала, були у мене думки, що це моя провина і я хотіла прийти до церкви, але мене від туди просто вигнали - через те, що я народила пару тижнів назад - я вважаю, що це не правильно. адже не одному церковному служителеві не відомо, як насправді повинно бути і що визнає Бог - я думаю, що чисті думки і звернення до нього
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6520
Inneska писав:я хотіла прийти до церкви, але мене від туди просто вигнали - через те, що я народила пару тижнів назад - я вважаю, що це не правильно. адже не одному церковному служителеві не відомо, як насправді повинно бути і що визнає Бог - я думаю, що чисті думки і звернення до нього
не пам*ятаю суть одного вірша із Біблії, но згадуються лише такі слова - що ніхто не може бути вигнаним із храма Божого, якщо він прийшов притулитися
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#6525
Згодна, що в нашій вірі є багато чого незрозумілого. Мені здається, що просто неправильно трактують Біблію і самі додумують деякі "моменти"... Може, справді через те, що довгий час віра і Церква в нашому суспільстві була табу?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6526
helgusya писав:Згодна, що в нашій вірі є багато чого незрозумілого. Мені здається, що просто неправильно трактують Біблію і самі додумують деякі "моменти"...
основна особливість ПРАВОСЛАВНОГО християнства - пишнота та гарна вбраність церков, священнослужителів, помпезність богослужінь. Церква сама собі протирічить навіть в тому, що в Біблії сказано : не сотвори себе идола - а в нас скрізь іконостаси, хрести і фігурки, Біблія каже : не чини перелюбства - а в нас вінчають по декілька раз, такі речі як вінчання, хрещення і тд. - є таїнством, а ми кличемо усіх родичів, фотографуємо. Люди моляться і тут же в церкві проявляють нетерпимість одне до одного - штовхаються, роблять недоречні зауваження, заважають спілкуванню із Богом, виходять із церкви, такі набожні і тут же чинять не по-християнськи. Які ще можуть бути вводини і виводини, коли ми всі ходимо під Богом, коли ми всі народжені з його волі і всі ми діти Божі, хіба без видуманого ніде не зафіксованого ритуалу Він не прийме вас після того як ви дали життя новому Його творінню? Я давно не переймаюсь цими дурницями, особливо з того часц,коли на власному досвіді переконалась, що все ЦЕ - грандіозна за розмірами машина для заробляння грошей, ні для кого з нас не секрет, що за такі послуги як вінчання, хрещення, відспівування, згадування у молитві є встановлений грошовий(!) тариф. Якщо в тебе нема грошей - то всі ці обряди для тебе зась. Хоча правильним є пожертвувати церкві скільки можеш і те що можеш(їжу, квіти, свічки, стрічки і тд.)
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#6534
Anpa4ino, я з Вами згодна! Хоча б тому, що була свідком того, як в одному селі було 2 церкви: одна Київського патріархату, одна - Московського... Скільки бруду лилося з обох сторін в адресу "конкурентів"! І все це через гроші!.. Люди справді перетворили святиню в такий собі офіс, налагоджений бізнес. І не ходила я до церкви вагітною якраз через те, що боялася, що хтось покаже мені на двері. Але ж людина влаштована таким чином, що їй потрібно в щось вірити. Думаю, що справді треба, щоб Бог був серці!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6535
моя особиста думка - все це лицемірство, люди забули суть того в чому все заключається - в людській поведінці, повазі до інших, любові, справедливості, жалібливості... все зімкнулось до вузького кола обрядів, частіше за все - вони ніде в Біблії не згадуються, ті ж самі святці - ну звідки кому відомо хто і коли народився чи ще чомусь подібне... хто дав право старим бабам підходити і давати дурні зауваження по-типу : такі каблуки в церкву не взувають, або зав*яжи хустку (я раз її просто на голову поклала, щоб покрита була голова і все) - в той час коли я з Богом спілкуюсь!

І Бог вас не виганяв з свого храму, коли ви завагітніли, або народили - ви не зробили нічого грішного, щоб вас звідти випровадили, а потім вводини зробили. Ви уявляєте, скільки жінок, які народили дітей в радянський час - не введені в церкву, а скільки людей взагалі не введені в церкву, а скільки людей хрещені в дорослому віці? Ісуса Христа було хрещено в 33 роки, думаєте Діва Марія увесь цей час не ходила до храму?

Не хвилюйтесь, Бог любить вас і вашу дитину незалежно від того - ходите ви в церкву чи ні. якщо ви звертаєтесь - Він завжди почує, просіть здоров*я вашій дитинці і собі, злагоди у вашій сім*ї - думаю, Він вам не відмовить :)
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#6536
Anpa4ino писав:
Не хвилюйтесь, Бог любить вас і вашу дитину незалежно від того - ходите ви в церкву чи ні. якщо ви звертаєтесь - Він завжди почує, просіть здоров*я вашій дитинці і собі, злагоди у вашій сім*ї - думаю, Він вам не відмовить :)
Дякую, Anpa4ino! Мені Ваша думка зрозуміла і близька! Я з Вами цілком згодна, що для того, щоб Бог почув тебе, не обов'язково йти до церкви! Я майже завжди, коли виходжу з дому, кажу: "Боже, бережи нас", а коли чоловік йде на роботу - перехрещую його вслід! Хоча не можу сказать, що дуже віруюча. Треба справді вірить не в церкву, а в Бога!
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#6560
Anpa4ino писав:
helgusya писав:Згодна, що в нашій вірі є багато чого незрозумілого. Мені здається, що просто неправильно трактують Біблію і самі додумують деякі "моменти"...
основна особливість ПРАВОСЛАВНОГО християнства - пишнота та гарна вбраність церков, священнослужителів, помпезність богослужінь. Церква сама собі протирічить навіть в тому, що в Біблії сказано : не сотвори себе идола - а в нас скрізь іконостаси, хрести і фігурки, Біблія каже : не чини перелюбства - а в нас вінчають по декілька раз, такі речі як вінчання, хрещення і тд. - є таїнством, а ми кличемо усіх родичів, фотографуємо. Люди моляться і тут же в церкві проявляють нетерпимість одне до одного - штовхаються, роблять недоречні зауваження, заважають спілкуванню із Богом, виходять із церкви, такі набожні і тут же чинять не по-християнськи. Які ще можуть бути вводини і виводини, коли ми всі ходимо під Богом, коли ми всі народжені з його волі і всі ми діти Божі, хіба без видуманого ніде не зафіксованого ритуалу Він не прийме вас після того як ви дали життя новому Його творінню? Я давно не переймаюсь цими дурницями, особливо з того часц,коли на власному досвіді переконалась, що все ЦЕ - грандіозна за розмірами машина для заробляння грошей, ні для кого з нас не секрет, що за такі послуги як вінчання, хрещення, відспівування, згадування у молитві є встановлений грошовий(!) тариф. Якщо в тебе нема грошей - то всі ці обряди для тебе зась. Хоча правильним є пожертвувати церкві скільки можеш і те що можеш(їжу, квіти, свічки, стрічки і тд.)
Здається, ти перерахувала все що мене бентежить-Як на мене достойна поведінка в житті важить значно більше, ніж стояння в Церкві з думками "Скоріше б закінчилась служба, бо ноги відвалюються, а ще треба зайти в магазин купити кефіру..."-а може правильно в католиків-сидіти і думати про душу, а не тіло.
А ще зізнаюсь, мені не приносить полегшення сповідь-стараюсь, згадую свої гріхи, прошу в Бога прощення, але не відчуваю полегшення, може я не така. а може процедура,-відчуваєш, що в тебе за спиною черга і Батюшка поспішає...
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6561
Анютка писав: Здається, ти перерахувала все що мене бентежить-Як на мене достойна поведінка в житті важить значно більше, ніж стояння в Церкві з думками "Скоріше б закінчилась служба, бо ноги відвалюються, а ще треба зайти в магазин купити кефіру..."-а може правильно в католиків-сидіти і думати про душу, а не тіло.
А ще зізнаюсь, мені не приносить полегшення сповідь-стараюсь, згадую свої гріхи, прошу в Бога прощення, але не відчуваю полегшення, може я не така. а може процедура,-відчуваєш, що в тебе за спиною черга і Батюшка поспішає...
у православ"ї дуже багато уваги приділяється мученикам, чудотворцям, цілющим іконам - це все великий маркетинговий хід : для прикладу - візьмемо любе цілюще джерело...там же одразу каплиця, де за гроші(!) можна замовити молитву від святого покровителя даного джерельця, одразу ж поруч стоїть такий собі ларьочок, де продаються якісь іконки, молитовники (де молитва не до Бога, а до якогось святого - то чи це не якесь язичництво? коли у нас стільки божеств?), кулончики, свічки, кагор, лампадки...
ми настільки звикли бути слухняними іпокірними, що навіть не задумуємося : навіщо, коли може тобі холодно чи не зручно приходити лише у спідниці, в чому суть покривання голови( покірність?), чому всю службу треба стояти?, чому всю службу невпопад треба по десять раз перехрещуватись ( вчому суть цього бездумного хрестінння по сто раз? - ти стоїш і спілкуєшся із Богом чи просто чекаєш, коли всі синхронно захрестяться? про що люди думають будучи у церкві? чого всі забувають за чим вони туди прийшли - помолитись, а не службу відстояти!) Нас з дитинства привчили про це не задумуватись...

Я сама із Вінниці родом і там є к-ка костьолів, я часом туди заходжу (їм байдуже хто і в чому зайшов, де ти став чи сів чи на коліна при вході став), ксьонз розказує якусь проповідь, ти сидиш - хочеш слухаєш, хочеш - думаєш про щось своє. Грає орган, ніхто ні з ким не розмовляє, ніхто нікого не розглядує, таке враження, що всі на своїй хвилі. Я починаю там розуміти суть і призначення ХРАМУ БОЖОГО.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#6580
Мама вчора пояснила, чому треба стояти-бо ти прийшла на зустріч з Богом, а він величний і не гоже сидіти-це не гіпотеза, це з Закону Божого-але ж Бог-Отець наш небесний-хіба батька ображає, що його дитина перед ним сяде-справа ж не в тому. що молода дочка займе єдине місце в приміщенні і старенькому татові доведеться стояти?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6581
Анютка писав:Мама вчора пояснила, чому треба стояти-бо ти прийшла на зустріч з Богом, а він величний і не гоже сидіти-це не гіпотеза, це з Закону Божого-але ж Бог-Отець наш небесний-хіба батька ображає, що його дитина перед ним сяде-справа ж не в тому. що молода дочка займе єдине місце в приміщенні і старенькому татові доведеться стояти?
я згідна з тим, що молитись треба стоячи чи на колінах - но вибачте, службу стояти години 3-4 - це знущання, є багато людей, що втрачають при цьому свідомість, я не раз була свідком цього, ще й один раз мою сестру там знудило.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6585
Знудити може і від запаху ладана. Я думаю, що стояти все ж таки треба але ось чому на колінах не зовсім розумію.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6586
Inneska писав:Знудити може і від запаху ладана. Я думаю, що стояти все ж таки треба але ось чому на колінах не зовсім розумію.
я про молитву - можна й на колінах, якщо до Бога з проханням звертаєшся, но служба - явище для мене не зрозуміле абсолютно.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!