МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі nareshti
#5145
Хотілося б поговорити на тему психологічної готовності до школи. Наскільки ваші діти були готові в цьому плані? Ми, минувши всі офіційні і неофіційні способи відбирання грошей в населення за підготовку, самі виконали програму мінімум для вступу до школи. Але почалися перші дні навчання і я бачу, що психологічно дитина виявилося не готовою.
Ще перед 1 вересня вона сильно нервувала. Мені здалося, що я змогла заспокоїти доню, розповідала про те, що буде цікаво, вона заведе багато нових друзів, зможе взнати багато нового і її малюнки будуть кращими (дочка надзвичайно відчуває колір!), але шкільна обстановка, розклад і розпорядок вмить вибили її з колії.
Все не так, як було раніше. Сьогодні враннці волала "не хочу до школи!!!". Я поговорила з класною, вона порадила купити диски повчального посібника "Першокласний портфель", щоб дитя звикало до побудови уроків в ненав'язливій ігровій формі. Диски я, звичайно, куплю, але, може, ви поділитеся ще і своїм досвідом? Буду вдячна.
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#5188
Для мене це теж дуже складне питання. Мілка начебто і хоче ходити до школи, але з початку навчання я пока у шоці.....щоб виконати домашнє завдання на групі продовженого дня - потрібно індивідуально домовитися з вчителем (за 20 гривень)! ми доки туди не ходимо - у нас танці....але я боюся, що подібне навантаження приведе до того, що Міла перестане з ентузіазмом ходити до школи
дякуючі Tesien
#5234
Извините, что поздно отвечаю, но я не сторонник компьютерного образования. Мне кажется, сейчас большой перехлест в использовании этих технологий. И в обучении в том числе. Дети и так готовы сутками сидеть, играться. Но с другой стороны, если вам удается контролировать время, которое малыш проводит за компьютером и он не закатывает потом истерик, то почему нет?
Вы уже попробовали работать с ребенком по этому диску? Поделитесь впечатлениями?
Аватар користувача
дякуючі nareshti
#5240
Tesien:
Я почала займатися з малою ще з початку вересня, певні результати є, хоча й неабиякі, але за декілька тижнів більшого я не чекала.
Зара небагато часу, тому процітую з самого диска:

«Первоклассный портфель» для детей – это 5 часов анимационных занятий по следующим предметам: чтение, математика, образовательное искусство, правила дорожного движения и безопасность жизнедеятельности; развивающие задания, интерактивные игры, увлекательные уроки и тесты на развитие воображения, восприятия и внимания; навыки учебной деятельности; подготовка руки к письму; тренировка памяти; культурно-гигиенические навыки и валеология; виртуальная экскурсия по школе.
«Первоклассный портфель» для родителей – это тесты, памятки, рекомендации, полезные советы; диагностика «школьной зрелости»; подготовка к собеседованию в учебном заведении; психологические аспекты подготовки к школе; шпаргалка для родителей".

Якщо спробуєте, напишіть що вийшло.
Аватар користувача
дякуючі Pavlina
#32528
В нас доця також спочатку дуже не любила школу і ненавиділа туди ходити,але коли в неї почало все виходити з допомогою то каже навіть полюбила математику і фізику,думаєм десь далі віддавати в університет на схожий напрямок

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!