МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

література про вагітність, дітей, виховання і навчання

Модератор: Хорошая)

#15259
Я мама двох хлопчиків, живемо в Києві. Являюсь у старшого в класі (2 клас) головною по батьківським зборам.
скажіть, Вам підручники безкоштовно дають в школах, або доводиться купувати?

Благо я вже другий рік замовляю в українському видавництві Країна мрій (Інтернет-магазині Kmbooks), ми закуповуємо подарунки для
діток, книги, підручники, зошити, ціни найнижчі в інтернеті та й дуже оперативна доставка. Можна робити як оптові закупівлі, так і

роздрібні, зручні умови, приємні ціни, великий асортимент дитячої літератури українською мовою.

Скоро вже 8 березня, а потім і кінець навчального року, які у Вас плани, що збираєтеся купувати? Які книги для такого віку

найбільш цікаві?
дякуючі nayti
#15317
Ми теж купували книги для дітей http://rozetka.com.ua/knigi/c4326572/ Не вистачало книг для вивчення англійської та німецької.
Аватар користувача
дякуючі Nensi
#15553
Ага, де ж їх узяти безкоштовно?
дякуючі Фиалочка
#16084
В универе много покупать приходится
дякуючі Иви
#16138
В школе все учебники нам выдавали, кроме разве что специальной литературы по английскому, их покупали.
А в университете приходится либо искать в интернете, либо покупать. Причем работать удобно по своей, купленной книге. Например, сейчас читаю "Мировые стандарты складской логистики" http://rozetka.com.ua/6437152/p6437152/ , заказывала ее на Розетке, в других магазинах найти не смогла.
дякуючі Алиа
#16157
Фиалочка писав:В универе много покупать приходится
нам выдавали, но только базовую литературу
дякуючі Адэлина
#16186
Nensi писав:Ага, де ж їх узяти безкоштовно?
угц, уже не выдают
дякуючі Карелия
#16229
Фиалочка писав:В универе много покупать приходится
а у нас очень хорошая библиотека была в универе
Аватар користувача
дякуючі Luna_lun
#22113
Сестра своему малому все сама покупает, так что надеемся пока мы дорастем до школы, эти учебники еще "будут в моде".
Хотя я так понимаю они постоянно меняются, с учетом того, что каждый новый год - новые учебники.

В мои школьные годы, учебники выдавались (потрепанные и переклееные)))

В университете - учебники были только по спец.главным предметам, а если и не хотелось покупать - ксерокопии спасала)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!