МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: enoty

дякуючі lls13
#8097
Доброго дня! Доці 1рік 8міс., уже місяць збільшені лімфові вузли на шийці, і температура тримається 36,8-37,3 , здали аналізи, все в нормі тільки виявили глисти, пролікували.Пішли до лора, виявили сірчані пробки, очистили.А лімфові вузли дальше збільшені,і така ж температура тримається.Педіатр каже що може бути така структура дитини, але я не можу в таке повірити.До якого лікаря нам варто звернутись.Чи може це бути на прорізування зубів,якраз лізе верхній клик?
дякуючі enoty
#8099
Доброго вечора! Для того, щоб повно відповісти на Ваше запитання, напішіть мені, будь ласка: 1. лімфовузли у дитини болючі чи ні?
2. проводилася у віці 1 рік Вашій дитині туберкулінодіагностика (проба Манту) чи ні. Якщо так, то які були її результати? 3. яких глистів було виявлено?
4.Лімфатичні вузли збільшені так, що їх можна побачити оком, чи тільки на дотик виявляється їх збільшення?
Локальне або регіонарне (тобто в одному якомусь місці, наприклад на шиї) збільшення лімфовузлів майже завжди обумовлене змінами в відповідній зоні (регіоні) тіла, від якого поступає лімфа. Звісно, Ви маєте рацію, при прорізуванні зубів теж може спостерігатися деяке збільшення лімфатичних вузлів, але треба добре оглянути малюка та прощупати інші групи лімфатичних вузлів: підщелепні, ліктові, пахові та пахвинні,підколінні, білявушні,затилкові.
Етапи діагностики при ізольованому збільшенні лімфатичних вузлів наступні:
1. загальний аналіз крові, мочи, рентген (при необхідності)
2. туберкулінодіагностика (для виключення туберкульозу)- проводиться раз у рік, інколи (за призначенням лікаря-фтізіатра) частіше;
3.специфічне (серологічне) дослідження крові при підозрі на іншу інфекцію;
4. є так званий діагностичний прийом: дитині призначають антибіотики на 8-10 днів. Покращання стану дитини та зменшення припухлості лімфовузлів розцінюють як підтвердження бактеріальної природи захворювання. (Але це припустимо в окремих випадках)
5. Біопсія лімфовузла (взяття часточки тканини лімфовузла) або його пункція з дослідженням тканини під мікроскопом проводиться у самих складних діагностичних ситуаціях.
дякуючі lls13
#8100
Доброго вечора! 1)скоріше не болючі, коли нащупую, то дитина не реагує; 2)проба Манту проводилась у 1рік 6міс., почервоніння було десь 1.8см; 3)які глисти не можу сказати, наш педіатр виявила по аналізу крові і додаткових аналізів сказала що не потрібно робити, лікували декарісом;4) на око не видно, прощупується 2 штуки паралельно на шиї, як горошки.Більше ніде не прощупуються.
Дякую вам! до якого лікаря ви б нам порадили звернутись?
дякуючі enoty
#8101
Зазвичай при пробі Манту почервоніння вимірюють у мм. Якщо у вас 1,8см, то це 18 мм, але це є дуже значна гиперемія. Я раджу Вам показати дитину з її аналізами спочатку хірургу, щоб виключити лімаденіт (запалення лімфатичних вузлів), а потім лікарю-фтізіатру. Аналізи крові та мочі на момент консультації спеціалістів повинні бути свіжими (не пізніше,ніж 10-14 -денної давнини), тому що вони можуть бути вже неінформативними на данний момент, якщо ви робили їх місяць назад.
По загальному аналізу крові неможна сказати, що в дитини однозначно є глисти і які самі. Можливо, тільки передбачати їх наявність на основі підвищення таких клітин крові,як еозинофіли,але вони можуть бути підвищеними і при інших патологіях (алергія, наприклад).
При глистних інвазіях окрім змін у крові можуть бути такі скарги: нестійкий стул (то пронос, то закреп), поганий сон та апетит, переймисті болі в животі часті,свербіж шкіри, скрежет зубами вночі (бруксизм), капризність, роздратованість,агресивність, почервоніння та роздратування ділянки ануса, промежини та наружних статевих органів.
Аватар користувача
дякуючі zoxnin
#36525
:good:
Аватар користувача
дякуючі Vlada_mama
#64380
С лимфоузлами нужно быть очень аккуратными, поэтому необходимо срочно обратиться к врачу!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!