МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: enoty

дякуючі ira23121986
#8402
Доброго дня,як лікувати цистит у 3-ох річної дитини?Основні скарги-почервоніння,печія,температура 37,6.
дякуючі enoty
#8408
Доброго вечора! Я, мабуть Вас здивую, але такі скарги, як почервоніння, печія та підвищення температури тіла може бути не тільки при цистіті. Ці скарги можуть вказувати і на банальний кандідоз (молочниця), а лікування дуже відрізняється. До того ж я не маю повної інформації: болить у дитини живіт чи ні, частота сечовипускання, який день такі скарги? Цістіт не можна поставити лише спираючись на такі скарги, особливо, якщо у Вас дівчинка. Тому раджу Вам спочатку здати загальний аналіз сечі, а якщо у Вас дівчинка, ще й аналіз на флору з піхви.
Аватар користувача
дякуючі ZiZi
#42133
Нужны антибиотики ИМХО
Аватар користувача
дякуючі РемонтПодКлюч
#42149
ira23121986 писав:Доброго дня,як лікувати цистит у 3-ох річної дитини?Основні скарги-почервоніння,печія,температура 37,6.
Вообще-то лечение цистита у детей не особо отличается от лечение его же у взрослых. Даже применяются одни и те же препараты, только в разных дозировках и формах выпуска. Например Уролесан сироп:
Зображення
Назначается детям с 1 года. Так что вам точно можно его применять.
Аватар користувача
дякуючі Юля_юля
#57229
Доброго утра, посмотрите вот тут https://urologia.expert/mochevoj-puzyr- ... j-lechenie про лечение цистита у детей. Не останавливайтесь на одной статье, чем больше будете знать тем лучше.
Аватар користувача
дякуючі juli23
#62492
ira23121986 писав:Доброго дня,як лікувати цистит у 3-ох річної дитини?Основні скарги-почервоніння,печія,температура 37,6.
лучше обратитесь к врачу, возможно это кандида, если вы ею болели до/в период беременности
Аватар користувача
дякуючі Ledydy
#63331
Мне помогли травы, лучше всяких лекарств эффект был заметен уже с первого дня приема, вот можете почитать про лечение почек травами https://liktravy.ua/ru/useful/articles/ ... ovya-nyrok , хотя не знаю как насвет применения ребенку, тут лучше с педиатром посоветоваться, хотя я думаю, что травы будут безопаснее лекарств.

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Ще більше корисного та цікавого!