МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: enoty

Чи загартовуєте ви своїх дітей?

Так
3
75%
Ні
1
25%
дякуючі Christinka
#9326
Добрий день. Розкажіть будь ласка, як краще загартовувати дитину. Нам 6 місяців. З народження купали дочку в 37 "С, поступово знижуючи температуру води на 0,5-1 градус. Зараз купаємось в 30 "С. Планую на цьому зупинитись. Після купання обливались водою на 1 градус холоднішою, але я чула для того, щоб був ефект від загартовування температура води для обливання повинна бути не менше ніж на 10 градусів нижча від тої в якій воді купають. Чи правда це? Якщо так, тоді купаючи дитину в 30 "С я маю облити її водою 20 "С? Але ж вода ледь тепла, можливо потрібно облити її спочатку теплою водою, наприклад 35 "С, а потім 25 "С?? Наразі обливаємо на 5-7 градусів нижчою (25-23), щоб поступово дойти до 10 "С. І чи плач, це нормальна реакція дитини на обливання (хоча плаче не завжди, коли вже хоче спати)?? Також ми незалежно від погоди провітрюємо кімнату перед сном, приймаємо повітряні ванни, помірно одягаємось. Також чула про такий метод: обтирати дитину теплою водичкою. Тоді вода випаровується і таким чином організм загартовується. А яка температура тоді має бути в кімнаті? В нас коливається 18-20 "С. В ванній і в кімнаті де одягаємось після купання кімнату не нагріваємо. Надіюсь ми робимо все правильно, щоб не зашкодити дитині. Дякую.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#9531
А как ваш ребенок проводит весь остаток дня, исключая обливание?
Я говорю о том, что закаливание - это образ жизни, а не 15 минут обливания перед сном.
дякуючі Christinka
#9560
Я знаю, що це образ життя, і тому стараюсь привчити дитину до цього!!! Думаю навіть 15 хв. загартовування в ванній дає свій результат. Як я вже написала, ми стараємось її одягати не дуже тепло (тобто не запарювати). Щодня гуляємо кілька годин, коли була менша робила масажі щодня і динамічну гімнастику. Зараз вона вже не посидюча і зробити масаж важко, а от гімнастику ми ще практикуємо. Тому я і спитала у вас пораду. Мене просто цікавить чи правильно я все роблю з загартовуванням, і можливо тоді підкажете який спосіб життя має вести зараз 8-ми місячна дитина, щоб надалі в майбутньому це дало результат!!! Дякую!!!
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#9568
На мой взгляд, лучший способ к чему-то приучить ребенка, это личный пример. Если вы сейчас закаляете ребенка, но не делаете этого сами, через несколько лет все Ваши старания могут уйти в пустую.
дякуючі Christinka
#9572
Дякую за "вичерпну" відповідь....дізналась багато корисного...я знаю, що дитина вчиться на прикладі батьків, і обов"язково буду застосовувати цей метод у вихованні!!! Просто хотіла отримати пораду щодо загартовування ДИТИНИ. Я ж не буду лежати чи ходити голяса по хаті, так як дитина, коли "приймає" повітряні ванни.... Одним словом, ясно, нічого порадити не можете...
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#9573
Christinka писав:Дякую за "вичерпну" відповідь....дізналась багато корисного...
Знаете, когда говорится о личном примере, имеется ввиду то, что Вы и сами закаляетесь, или по крайней мере знаете как это делать, или общаетесь с достаточным количеством людей, которые этим занимаются.
Ходить перед ребенком голой, Вам никто и не предлагал - это уже Ваши фантазии.
Вы спросили мнение форумчан - Вам каждый выскажет свое мнение. Если б Вы хотели узнать мнение специалиста, то давно бы обратились к нему лично, или перечитали бы множество литературы касаемо интересующего вопроса.
Если Вы сами закаляетесь, то сможете закаливать и своего ребенка т.к Вы сами прошли через это. Не возможно научить человека(ребенка) тому, что вы не умеете делать сами.
Вы описали как вы закаливаетесь, и вашему ребенку это подходит, но это может быть не применимо к другому. Все сугубо индивидуально. Все могут ошибаться - книги, врачи, но Вы как мать, должны чувствовать интуитивно, что именно необходимо Вашему ребенку.
Поэтому я и написала про личный пример.
дякуючі Christinka
#9575
Нажаль незнаю нікого, хто би загартовувся! Перечитала багато літератури, щоб знати як краще закаляти дитину, але було кілька не зрозумілих для мене питань, тому звернулась до Вас, спеціаліста! Але так, я з Вами згідна, треба на власному прикладі показувати дитині. Треба тільки, щоб це і для нас з чоловіком стало способом життя і увійшло у звичку =) Просто чим менша дитина, тим легше її привчити, ІМХО. На рахунок "відчувати інтуітивно" також погоджуюсь з Вами. Хоча я прислухаюсь до кожної думки, материнське серце підкаже краще. Тому думаю ми йдемо у правильному напрямку... Дякую! :)
дякуючі enoty
#9947
Добридень! Якщо Ви живете у Дніпропетровську, ми запрошуємо Вас у наш басейн для діточок та вагітних, де Ваш малюк може змаличку навчитися плавати та пірнати))) Це теж один із засобів загартування. В басейн модна ходитии всією сім.єю+там є інструктор, який керує заняттям. Приймаються малюки з 2х місяців до 14 років)))
дякуючі ilyana
#10713
Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста, целесообразно ли начинать закалять ребёнка 1,5 лет сейчас, в начале зимы, если мы никогда ранее этим не занимались? Моя дочь здорова, ни у кого на учёте мы не состоим. Один раз болели ОРВИ. Если да, то как лучше начинать?
Заранее спасибо за ответ. :banzai:
дякуючі enoty
#10724
Добрый день! Закаливание - это не разовая процедура, это образ жизни. Если в Вашей семье не было это принято до появления ребёнка и ВЫ сами не собираетесь закаляться, а будете "закалять" только дитятю, то это будет нечестно по отношению к Вашему малышу и психологически некомфортно вам обоим. Чему бы Вы не учили Ваших детей, они внимают не словам, а только ПРИМЕРУ собственных родителей. Поэтому нет смысла запрещать курить ребёнку,если мама и папа курят. То же касается и закаливания. Поэтому стОит принять решение относительно всей семьи. Если у Вас дома температура не выше 21-22 градуса, часто проветривается, Вы ежедневно гуляете со своим малышом не менее 2-3 часов в любую погоду, включая дождь и мороз, разрешаете в тёплое время ходить босиком по траве и лужам, не перекутываете и не одеваете слишком жарко, часто играете в активные игры,то это и есть своего рода пожизненное закаливание организма. Можно добавить бассейн с детской сауной для всей семьи 2 раза в неделю, и результат будет налицо! Если же Вы собираетесь обливать его по утрам холодной водой, но дома 25 градусов тепла, постоянно закрыты окна, ребёнок мало и нечасто гуляет на улице, при этом ему не разрешают там бегать и прыгать, чтоб не вспотел, одевают слишком тепло и т.д., от такого закаливания будет обратный эффект: малыш может заболеть,так как не привык с рождения к перепадам температуры. Надеюсь, Ваш случай первый, и малыш вырастет здоровым и крепким!!!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!