МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65472
Уляна, О. Я працюю екологом, але моя робота, це державна служба. Керівник може викликати мене в будь-який час, поїхати у справах на вихідних, або коли вже вечір, щоб я проводила семінари в інших містах, наради, чи правильно це?
Відповідь юриста:
П.4. Стаття 56 Закону України «Про державну службу»
Забороняється залучати до роботи понад установлену тривалість робочого дня, а також у вихідні, святкові та неробочі дні, у нічний час вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років. Жінки, які мають дітей віком від 3 до 14 років або дитину з інвалідністю, можуть залучатися до надурочних робіт лише за їхньою згодою. Залучення осіб з інвалідністю до надурочних робіт можливе лише за їхньою згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям.
Якщо згоди немає, це вже порушення, Ви можете звернутися до національного агентства з питань державної служби, інспекції з охорони праці зі скаргою.
дякуючі юрист Вікторія
#65691
Андрій Р., Сєвєродонецьк. З чого складається зарплата державного службовця?
Відповідь юриста: відповідно до ст.50 ЗУ «Про державну службу»,
2. Заробітна плата державного службовця складається з:
1) посадового окладу;
2) надбавки за вислугу років;
3) надбавки за ранг державного службовця;
6) премії (у разі встановлення).

Использование Forbrain помогает при следующих нару[…]

Противопоказания Как и любое физиотерапевтическое […]

Стеценко Татьяна Ивановна Невролог Высшая категори[…]

И что подошло?

Ще більше корисного та цікавого!