МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
Можете за відсутності трудової книжки через суд надати відомості, що мають значення для підтвердження стажу, приймаються довідки, виписки із наказів, особові рахунки і відомості на видачу заробітної плати, посвідчення,характеристики, письмові трудові договори і угоди з відмітками про їх виконання та інші документи, які містять відомості про періоди роботи тощо.
дякуючі юрист Вікторія
Статтею 62 Закону України «Про пенсійне забезпечення» визначено, що основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка. Порядок підтвердження наявного трудового стажу при відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п.1 Постанови КМУ № 637 від 12 серпня 1993 року «Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній» основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка. За відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній трудовий стаж встановлюється на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, служби, навчання, а також архівними установами.
дякуючі Dasha87
спасибо будем знать
Надежда Алексеевна. Много лет работала экономистом на заводе, потом были заработки, во время ликвидации завода, приехала, нет завода, он банкрот, но и трудовая моя пропала, ее не найти, как стаж подтвердить, что я работала?
Відповідно до постанови КМУ від 12 серпня 1993 р. N 637 Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній
18. За відсутності документів про наявний стаж роботи і неможливості одержання їх внаслідок ліквідації підприємства, установи, організації або відсутності архівних даних з інших причин, ніж ті, що зазначені в пункті 17 цього Порядку, трудовий стаж установлюється на підставі показань не менше двох свідків, які б знали заявника по спільній з ним роботі на одному підприємстві, в установі, організації (в тому числі колгоспі) або в одній системі і мали документи про свою роботу за час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника.
Вероніка М.,Київ. Наразі я приймаю участь в конкурсі, де важливий стаж в галузі права. Я працювала помічником адвоката в бюро, 2,5 років. Як мені підтвердити стаж?
Відповідь юриста:
Документами, що підтверджують стаж роботи на посаді помічника адвоката, є: посвідчення помічника адвоката; трудовий договір з адвокатом (адвокатським бюро, адвокатським об'єднанням); довідка (довідки) з компетентного органу (органів) про суму сплаченого ЄСВ за час роботи на посаді помічника адвоката; трудова книжка та ін. Можете звернутися до суду заявою про встановлення факту стажу роботи в галузі права, надавши необхідні документи.

Использование Forbrain помогает при следующих нару[…]

Противопоказания Как и любое физиотерапевтическое […]

Стеценко Татьяна Ивановна Невролог Высшая категори[…]

И что подошло?

Ще більше корисного та цікавого!