МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#63542
Можете за відсутності трудової книжки через суд надати відомості, що мають значення для підтвердження стажу, приймаються довідки, виписки із наказів, особові рахунки і відомості на видачу заробітної плати, посвідчення,характеристики, письмові трудові договори і угоди з відмітками про їх виконання та інші документи, які містять відомості про періоди роботи тощо.
дякуючі юрист Вікторія
#63606
Статтею 62 Закону України «Про пенсійне забезпечення» визначено, що основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка. Порядок підтвердження наявного трудового стажу при відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п.1 Постанови КМУ № 637 від 12 серпня 1993 року «Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній» основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка. За відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній трудовий стаж встановлюється на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, служби, навчання, а також архівними установами.
Аватар користувача
дякуючі Dasha87
#63612
спасибо будем знать
#65470
Надежда Алексеевна. Много лет работала экономистом на заводе, потом были заработки, во время ликвидации завода, приехала, нет завода, он банкрот, но и трудовая моя пропала, ее не найти, как стаж подтвердить, что я работала?
Відповідно до постанови КМУ від 12 серпня 1993 р. N 637 Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній
18. За відсутності документів про наявний стаж роботи і неможливості одержання їх внаслідок ліквідації підприємства, установи, організації або відсутності архівних даних з інших причин, ніж ті, що зазначені в пункті 17 цього Порядку, трудовий стаж установлюється на підставі показань не менше двох свідків, які б знали заявника по спільній з ним роботі на одному підприємстві, в установі, організації (в тому числі колгоспі) або в одній системі і мали документи про свою роботу за час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника.
#65731
Вероніка М.,Київ. Наразі я приймаю участь в конкурсі, де важливий стаж в галузі права. Я працювала помічником адвоката в бюро, 2,5 років. Як мені підтвердити стаж?
Відповідь юриста:
Документами, що підтверджують стаж роботи на посаді помічника адвоката, є: посвідчення помічника адвоката; трудовий договір з адвокатом (адвокатським бюро, адвокатським об'єднанням); довідка (довідки) з компетентного органу (органів) про суму сплаченого ЄСВ за час роботи на посаді помічника адвоката; трудова книжка та ін. Можете звернутися до суду заявою про встановлення факту стажу роботи в галузі права, надавши необхідні документи.

Использование Forbrain помогает при следующих нару[…]

Противопоказания Как и любое физиотерапевтическое […]

Стеценко Татьяна Ивановна Невролог Высшая категори[…]

И что подошло?

Ще більше корисного та цікавого!