МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

Аватар користувача
дякуючі ladushka
#63990
Хочу обрахувати строки податкового зобовязання, вони на мене подали в суд, як можна дізнатися чи правильно мені штраф?
дякуючі юрист Вікторія
#63997
При обчисленні строків у цивільних, комерційних і адміністративних справах, включаючи процедуру стосовно таких справ, якщо такі строки встановлені законом або судовим чи адміністративним органом, застосовуються положення Європейської конвенції про обчислення строків від 16.05.1972 року №ETS-076 (далі - Конвенція).
Згідно з ст. 3 Конвенції, строки, обчислені у днях, тижнях, місяцях і роках починаються опівночі dies a quo і спливають опівночі dies ad quem. Відповідно до ст. 2 цієї Конвенції для цілей цієї Конвенції термін "dies a quo" означає день, з якого починається відлік строку, а термін "dies ad quem" означає день, у який цей строк спливає.
Згідно із ст. 5 Конвенції, при обчисленні строку суботи, неділі та офіційні свята враховуються. Однак, якщо dies ad quem строку, до спливу якого має бути здійснена та чи інша дія, припадає на суботу, неділю, офіційне свято чи день, який вважається офіційним святом, встановлений строк подовжується на перший робочий день, який настає після них.
#65456
Миколай Андрійович: підприємство позивається з ДПС, нам позовна заява до апеляційної інстанції залишилась без руху, ми подавали до адміністративного суду, проблема – неправильно вказали судовий збір. Щось можна для себе знайти, щоб виправити помилку?

Відповідь юриста:
Згідно п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону № 3674-VI за подання до адміністративного суду адміністративного позову суб`єктом владних повноважень, юридичною особою майнового характеру ставка судового збору складає 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
#65608
Олексій Анатолійович, Київ. Який строк стягнення податкової заборгованості? Наразі розбираюся з боргом податковим комунального підприємства.
Відповідь юриста:
Пунктом 102.1 статті 102 Податкового кодексу України визначено строк давності - 1095 календарних днів, а пунктом 102.4 цієї статті передбачено, що у разі якщо грошове зобов'язання нараховане контролюючим органом до закінчення строку давності, визначеного у пункті 102.1 цієї статті, податковий борг, що виник у зв'язку з відмовою у самостійному погашенні такого грошового зобов'язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу. Якщо платіж стягується за рішенням суду, строки стягнення встановлюються до повного погашення такого платежу або визначення боргу безнадійним.
#65714
Лариса Олегівна, Київ З якого моменту ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) за ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України визнається закінченим злочином?

Відповідь юриста: Злочин, передбачений ст. 212, вважається закінченим з наступного дня після настання строку, до якого мав бути сплачений податок, збір чи інший обов'язковий платіж, а коли закон пов'язує цей строк із виконанням певної дії, - з моменту фактичного ухилення від їх сплати.
Аватар користувача
дякуючі Oleksiy191919
#65716
Підкажіть будь ласка які питання можна задавати вам в цій темі, точніше на яку тематику щодо юридичних питань?

Ходили в подругами в чудесный паб Crazy Jack, там […]

Интернет-магазин одежды для детей Деми — ком[…]

Метод БАК и развитие памяти: В основе метода лежит[…]

Супер Индуктивная Система BTL SIS (Англия) - Выраж[…]

Ще більше корисного та цікавого!