МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
#65000
Діана, Луцьк. Про що буде РІШЕННЯ У СПРАВІ
«ХАН ПРОТИ СПОЛУЧЕНОГО КОРОЛІВСТВА» (для семінару)

Відповідь юриста:
Султана Хана – громадянина Сполученого Королівства, 1957 р.н., який проживає у Шефілді, було засуджено за торгівлю наркотичними речовинами на підставі доказів, незаконно отриманих поліцією з допомогою пристроїв для підслуховування. Його апеляцію щодо засудження відхилено на тій підставі, що втручання у його приватне життя було виправдане метою довести його причетність до тяжкого злочину. Він скаржився на несправедливість судового розгляду, що було порушенням п. 1 ст. 6, та на порушення його права на повагу до приватного життя (ст. 8) і права на ефективний засіб правового захисту (ст. 13).
#65239
Аліна, Львів. Чи може держава-учасниця Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод відступати від зобов’язань щодо заборони рабства та підневільного стану, встановлених ч. 1 ст. 4?

Відповідь юриста: Відповідно до ч. 1 ст. 4 Конвенції, нікого не можна тримати в рабстві або в підневільному стані.
#65307
марина, Київ З якого моменту ЄКПЛ набирає чинності для держави, що до неї приєднується?

Відповідь юриста: Відповідно до ст.59 Конвенції, ця Конвенція відкрита для підписання членами Ради Європи. Вона підлягає ратифікації. Ратифікаційні грамоти передаються на зберігання Генеральному секретареві Ради Європи. Стосовно будь-якого підписанта цієї Конвенції, що ратифікуватиме її після набрання нею чинності, Конвенція набирає чинності з дня депонування його ратифікаційної грамоти.
БОС - терапия для детей

Бос и дцп В систему медико-психологической и социа[…]

Сенсорная Комната

НАПРАВЛЕНИЯ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ СЕНСОРНОЙ КОМНАТЫ В сенс[…]

Дети с ЗПР и Физиотерапия

Коррекция и лечение ЗПР включает: Медикаментозную[…]

Подбор подарка

Муж подарил фаллоимитатор из секс-шопа https://sex[…]

Ще більше корисного та цікавого!