МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65555
Ольга, Херсон. Меня избивает муж, припоминает, что я ему говорила о том, с кем встречалась до него, умоляет простить, потом заново. Что делать?
Відповідь юриста: Згідно п.1 ст.1 Закону України «Про попередження насильства в сімї» будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сімї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю, за ці дії члени сім'ї, несуть кримінальну, адміністративну чи цивільно-правову відповідальність, згідно з положеннями статті 15 вищезазначеного закону.
Можете одразу телефонувати до поліції, можете звертатися до суду, терпіти немає чого.
Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації (безкоштовно, цілодобово, анонімно): 0800500335 (зі стаціонарного), 116123 (з мобільного) консультує абонентів та абоненток, які потрапили у ситуацію торгівлі людьми або потребують інформації перед виїздом за кордон на роботу, навчання, одруження тощо. Національна «гаряча лінія» з питань захисту прав дітей (графік роботи з 12.00 до 16.00) 0800500225 (зі стаціонарного), 116111 (з мобільного).

Использование Forbrain помогает при следующих нару[…]

Противопоказания Как и любое физиотерапевтическое […]

Стеценко Татьяна Ивановна Невролог Высшая категори[…]

И что подошло?

Ще більше корисного та цікавого!