МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65619
Людмила Григорівна П., Коростінь. Моя невістка після розлучення не дає мені і сину бачитися з онучкою Мілою, за рік він бачив дитину лише два рази. Він вчасно сплачує аліменти, в добровільному порядку купував доньці одяг. А після появи вітчима, дитину перевели в іншу школу і забороняяють сину бачитись з дитиною, він почав приходити до дитини в школу, щоб побачити доньку на перерві, однак дитина замкнулась в собі, ніяких подарунків від нього не приймає. Він дитині подарував телефон, однак мати змінила сім-карту і додзвонитись до доньки він не може.
Відповідь юриста: Ваш син може звернутися до суду, оскільки у відповідності до ст. 153 Сімейного Кодексу України мати,батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою незалежно від проживання або перебування кожного із них.
Згідно ст. 157 Сімейного Кодексу України, той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею. Той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому із батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини.
Можете звернутися до органів з опіки і піклування, щоб допомоги Вам спілкуватися з дитиною, віришити цю проблему. Можете залучити свідків, які зможуть в суді підтвердити, як вам і сину важливе спілкування з дитиною.

Использование Forbrain помогает при следующих нару[…]

Противопоказания Как и любое физиотерапевтическое […]

Стеценко Татьяна Ивановна Невролог Высшая категори[…]

И что подошло?

Ще більше корисного та цікавого!