мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Проблеми з роботою сайта та форума

Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Оголошення від адміністрації
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
der kommandant
Site Admin

ПовідомленняНаписане: 11-12-2007, 15:46:23    Тема повідомлення: Проблеми з роботою сайта та форума Відповісти цитуючи

За останній час нас вже вдруге відключають хостери через надмірне навантаження на їх сервер. В зв"язку з цим на цьому тижні будуть проводитись профілактичні роботи. Якщо це не поліпшить ситуацію ми будемо змушені переїхати на інший хостінг.
Просимо вибачення за тимчасові незручності та сподіваємося на розуміння ситуації.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Папаня

ПовідомленняНаписане: 11-02-2016, 17:36:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На всякий випадок можу порадити непоганий міжнародний хостінг: https://friendhosting.net/ якщо для вас ще актуально, просто знаю багато форумів які ним користуються і модератори говорять що ніби все добре і проблем не спостерігалось
Gavi

ПовідомленняНаписане: 23-02-2016, 14:06:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Папаня написав(ла):
На всякий випадок можу порадити непоганий міжнародний хостінг: https://friendhosting.net/ якщо для вас ще актуально, просто знаю багато форумів які ним користуються і модератори говорять що ніби все добре і проблем не спостерігалось

Здається, колись знайомі хлопці-модератори обговорювали хостінги, то позитивно відгукувались про friendhosting) ну це я так чула, сама не особо на цьому розуміюсь ni opps
der kommandant
Site Admin

ПовідомленняНаписане: 26-02-2016, 13:46:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякуємо, вже переїхали на свій власний сервер
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Оголошення від адміністрації Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі