МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#1678
Всім привіт!
Підкажіть, що брати з собою в пологовий будинок?? у мене вже пізні терміни і я спантеличилася питанням що узяти з собою, коли треба буде їхати. Опишіть, що брали ви і що згодилося
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2024
В мене зараз подруга збирається до родильного будинку її теж хвилює це питання...Може кто допоможе :)
Востаннє редагувалось 03-01-2009, 11:02:16 користувачем Rina, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2025
Ось, знайшла в інете такий списочок і вирішила прокоментувати
1. Для пологів
- рушник
- сорочка для пологів
- туалетний папір
- вода
- трохи сухофруктів
- книжка
- пелюшка, шапочка, повзунки і распашенка для малюка
Те, що було не до книжок та сухофруктів – це однозначно. Зі мною був мобільний телефон. А ще мені дуже згодилися одноразові пелюшки саме в родзалі. Ну і халат з тапочками.

2. На післяпологовий період
- одноразові пелюшки
- 3 пачки прокладок, прокладки для грудей (для грудей не знадобилися, а звичайних і однієї пачки вистачило)
- 3 зміни нижньої білизни (бюсгалтер для годуючих)
- нічна сорочка і халат
- засоби особистої гігієни (зуб. щітка, паста, туалетний папір і так далі)
- молокоотсос (він мені взагалі виявився не потрібним)
- постільне
- бепантен (мені він так і не згодився, хоча краще хай буде)
- накладки для годування (навіть не знаю, що це таке)

3. Для дитини
- підгузники (одна пачки цілком достатньо)
- масло (краще оливкове кип'ячене)
- вологі серветки (для новонароджених)
- 4 пелюшки - 2 теплиє,2 тонкі
- 2 шапочки,
- 2 шкарпеточок (тоненьких)
- ложечка (мені була не потрібна, але краще узяти свою)

Всі медикаменти були включені у вартість пологів, всі медикаменти для догляду за малюком теж. Але з собою у мене була клізма – Норголакс, ватяні палички, вата, спонжіки..Я народжувала влітку, а взимку знадобилася б ковдра. На виписку у нас був –костюмчик і куточок. Взимку – конверт.
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2809
РОДЫ
1. список лекарств
2. Ну понятно: паспорт, обменка, анализы мужа :ukiss: ,
3. Тапочки моющиеся и носочки (2 пары)
4. Ночная (короткая где-то по колено) и халат
5. Одноразовые пеленки!!!
6. эфирные масла – лаванда успокоит, жасмин для массажа, шалфей – стимулирует схватки.
7. Помаду для губ :)) гигиеническая
8. Салфетки сухие и влажные. Не забудьте перед самими родами помыть руки (вытереть).
9. В термос чай с медом (после родов снимает дрожь)
10. Водичку
11. фотоаппарат и видеокамеру :)))))))
12. Ручку, блокнот
13. Запасные пакеты для верхней одежды
14. Одежда для папы.
15. ну и конечно:
теплый человечек, шапочку, памперс И ХОРОШЕЕ НАСТРОЕНИЕ – на день рождения же идете!
:ukiss:

ПОСЛЕ РОДОВ:
15. Чашка, тарелка, ложка
16. Полотенце (б-м)
17. З\паста, з/щетка, расческа, резинки, заколки, косметика, пробник шампуня…..
18. Бандаж (с разрешения врача можно на следующий день)
18. Лифчик для кормления (можно два)
19. Пакеты для мусора
20. Ночник, особенно если не одноместная палата (мне все сказали спасибо)
21. Термос с кровеостанавливающим сбором (крапива, пастушья сумка, тысячелистник)
22. Прокладки (для ночи). Для груди можно пока не брать - молоко приходит как правило на третий день, тогда они понадобятся. Можно приготовить ветошь (старая простынь постиранная, отутюженная, порезанная на части – милое дело, если ранки – не парит)
23. трусы одноразовые «Канпол» (недорогие и хорошие) обрати внимание на размер, а то девченки просчитались
24. Мыло с дозатором (антибактериальное)
25. Пеленки (3 теплые и 3 легкие)
26. Одеялко (хотя можно обойтись и пеленочкой)
27. Человечки -3
28. носочки -2
29. кофточка -1, хотя я думаю, что будет жарко и она не понадобится
30. еще 1-2 шапочки (одевать первые, ну может еще вторые сутки, хотя некоторые и сразу не одевают – ребенок должен адаптироваться к среде, в которую попал, а не среда под него).
31. перекись водорода или настойка календулы – обрабатывать пупок (никаких зеленок!)
32. масло «Аленка» - обрабатывать складочки. Хотя лучше начать применять после купания. Еще вариант – вообще не применять, если нет раздражения.
33. марлечки или маленькие мягкие полотенечка (только не китаезные!) для срыгиваний
34. крем под подгузник «Бюбхен», хотя можно тем же Бепантеном.
35. Очищающие салфетки (любые «Памперс», «Хаггис»…) – прэлэсть. Особенно ночью.
36. термометр (желательно иметь свой, желательно электронный) Хороший «Микролайф”. Внимание: мерять нужно дольше, чем пищит минуты на три.
37. Мыло твердое (что-то застирать)
38. Подгузники, хотя там полно надают.
39. Туалетная бумага.
40. Ночная рубашка с прорезями для кормления – прелесть какая вещь!!! Продается на любом рынке.
41. Бюстик для кормления тоже просто необходим.
Обязательно приготовь вещи на выписку и присмотри комбинезончик или в крайнем случае парадно-выходной конверт. Хотя сейчас это уже не актуально. Лучше сразу купить комбинезон-холофайбер для новорожденного до трех месяцев. Можно и с рук (в половину дешевле получается).
С 37 недели сумочки должны стоять. Показать их мужу, познакомить с содержимым, потому что кое-что будет он впопыхах разыскивать. Желательно взять все по списку – зачем расстраиваться из-за мелких неудобств.
Аватар користувача
дякуючі Капітошка
#7972
Не обовязково хаотично бігати і збирати все що потрібно,особливо коли вже прихопило.Те що саме головне треба мати заздалегідь підготовлене-це:
-перші речі малюка(2шапочки,2повзунків і 2 розпашонки,носочки 2 пари,пеленки марлеві і байкові хоча б по 2 штуки,якщо холодна пора року дитячу ковдру)
-найнеобхідніше для вас(одяг,тапочки,прокладки)
-необхідні медикаменти за списком лікаря
-сухі рушники,одноразова білизна(можна придбати в аптеці прямо у пологовому будинку)
Інше необхідне вже уважно позбирають,складуть і пренесуть вам ваші рідні.(електрочайник корисна річ,посуда і т.д.)
дякуючі Ворчун
#16274
візьміть все не обхідне, більше нічого не потрібно, якщо ви не збираєтесь там бути місяць) рушник
- сорочка для пологів
- туалетний папір
- вода чиста для дітей бажано
- книжка щоб не сумувати ( хоча сумувати не буде коли)
- пелюшка, шапочка, повзунки
Аватар користувача
дякуючі UlyannaMiko
#17293
Девчонки, а стоит ли брать с собой еду!?
Я думаю, это тоже нужно ведь там не кормят! Или капельницы будет достаточно!?)
Аватар користувача
дякуючі ЕсенияЩ
#17810
Все зависит от роддому, в каждом свои требования. По поводу еды, тоже все индивидуально. В роддоме, где лежала я очень хорошо кормили.
Аватар користувача
дякуючі Beri
#18708
Я тоже брала много детской одежды, не пожалела...
дякуючі Vestа
#19125
Взагалі вам в роддомі повинні дати список того, що требі взяти з собою
Аватар користувача
дякуючі Юля_юля
#32155
Девочки привет всем) Подскажите кто сталкивался, пробовал или слышал, правда ли что лучше купить для родов такие чулки читаю про пользу и думаю что стоит купить, но в нете столько разводов сейчас что не знаешь где правда, а где лож...
Аватар користувача
дякуючі Alisik
#32675
Девчонки, привет! Мне на днях уже рожать. Я себе уже почти все сложила по списку для малыша. На днях приобрела себе 2 начнушки и халат в родзал, выбрала из натуральных тканей от производителя на , они очень приятные к телу, думаю мне комфортно будет. а что еще для себя из одежды нужно брать? Что вы себе брали?
Аватар користувача
дякуючі okunchik
#34371
ну так вам список дадут что нужно иметь на родах
дякуючі O_Leg_o
#35829
Для мамы: халат, пижама, мыло, шампунь, одноразовые трусики и прокладки как для месячных, расчёска, бритва, зубная паста и щетка, тарелка глубокая, кружка, вилка и ложка.
Для малыша: 2 человечка, шапочка, пеленки 4 шт, теплого человечка если зима, памперсы, влажные детские салфетки, бутылочки для кормления
Аватар користувача
дякуючі Акварелька
#37646
Ох вже цей хвилюючий момент, стільки переживань, стільки сумнівів, чи все ти знаєш, чи все ти встиг зробити ... що як? як краще? Але це лише початок)))
Особисто для мене дужи складним став після пологовий період, особливо ГВ. стала моїм справжнім порятунком. Неправильне прикладання, поганий набір ваги, неспокійна поведінка біля грудей - з цим мені з моєю кицею довелось стикнутись. Ліля Гавриляк не просто давала мені дієві поради, але й заспокоювала і підтримувала мене, а це, мабуть, найважливіше.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!