мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Варто було б змінити
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Пропозиції, побажання, прохання
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Анютка

ПовідомленняНаписане: 08-12-2009, 15:56:06    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

aronskaya написав(ла):
Наразі адміністратор не дозволяє створювати підфорум з технічних причин, але як тільки така можливість з'явиться, обов'язково зробимо.

Така можливість досі не зявилась?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
der kommandant
Site Admin

ПовідомленняНаписане: 08-12-2009, 18:50:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

можливість вже є, на цьому тижні будемо поступово додавати, дивлячись на активність в цьому підфорумі
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
der kommandant
Site Admin

ПовідомленняНаписане: 09-12-2009, 19:33:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Підфорум створено, ви можете наповнювати потрібними темами
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
aronskaya
модератор

ПовідомленняНаписане: 10-12-2009, 01:16:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ок, до кінця тижня перенесу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Anpa4ino

ПовідомленняНаписане: 03-02-2010, 19:50:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я випадково створила аналог існуючої теми. Не сваріть мене будь-ласка ui th , просто видаліть
модератор

ПовідомленняНаписане: 03-02-2010, 19:52:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Anpa4ino написав(ла):
я випадково створила аналог існуючої теми. Не сваріть мене будь-ласка ui th , просто видаліть

Добре. Дайте, будь ласка посилання на тему, яку треба видалити.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Anpa4ino

ПовідомленняНаписане: 03-02-2010, 19:55:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

тема "партнерські пологи" у розділі "клуб батьків". Дякую
модератор

ПовідомленняНаписане: 03-02-2010, 20:15:43    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Anpa4ino написав(ла):
тема "партнерські пологи" у розділі "клуб батьків". Дякую

Готово!
Догори
vikiwka

ПовідомленняНаписане: 16-08-2016, 10:04:36    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хороший форум
Догори
Robyn

ПовідомленняНаписане: 10-09-2016, 21:46:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня!
Поясніть будь-ласка, як написати відповідь конкретній людині так, щоб її текст був виділений в зелений колір перед моїм. Так пишуть,а я не можу зрозуміти як це робиться. Дякую!
Догори
Paholok

ПовідомленняНаписане: 28-12-2016, 01:50:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Robyn написав(ла):
Доброго дня!
Поясніть будь-ласка, як написати відповідь конкретній людині так, щоб її текст був виділений в зелений колір перед моїм. Так пишуть,а я не можу зрозуміти як це робиться. Дякую!

Кнопка "цитата" в правом верхнем углу сообщения, которое необходимо цитировать.
Извините за оффтоп.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Пропозиції, побажання, прохання Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі