мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Захист прав споживачів

Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 10-06-2016, 21:23:58    Тема повідомлення: Захист прав споживачів Відповісти цитуючи

Люба спрашивает:
"Пришел мастер чинить швейную машинку,влез в мотор и спалил его.Забрал на ремонт,но его никто не ремонтирует,он"кормит нас завтраками". Он согласен отдать свой мотор ,от какой то старой машинки,а тот заберет себе... но я хочу свой исправный мотор. Могу ли я потребовать оплату ремонта мотора у другого специалиста,а в залог пока мой не справят ,пользоваться его мотором? Как быть?"

Відповідь: невідомо, як ви познайомилися з майтером. Як правило, майстер, що надає послуги, повинен бути або ПП, та надавати акти виконаних робіт, тоді простіше зясовувати.Можете поскаржитися до міської ради ,якщо Вам відомо про майтера, його діяльність претензію, при цьому слід керуватися положеннями закону «Про захист прав споживачів». Головне довести, що були надані послуги, а без договору письмового, або якихось розписок це буде складно довести. Як правило, краще звертатися до сервіс-центрів, або до центрів, які можуть гарантувати якість послуги.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 20-04-2017, 15:17:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Галина з Трускавця питає: Дайте, будь ласка, відповідь на таке запитання:уже майже місяць, як я замовила товар в інтернет-магазині, купляла сукню, здійснивши часткову передоплату, але й досі я його ще не отримала. Зв язуючись із постачальником, мене постійно запевняють, що у них виникли непередбачувані ускладнення з доставкою цього товару.Чи маю я право, окрім повернення передоплати, вимагати від магазину якусь компенсацію?
відповідь юриста:
Важливо, якщо у Вас зберіглись докази Вашого спілкування з інтернет-магазином, скажімо, листування (якщо електронне, роздрукуйте), квитанції в оригіналі. Ст. 704 Цивільного кодексу України передбачає, що можуть бути випадки, за яких договір роздрібної купівлі-продажу з умовою про доставку товару може і не мати конкретних строків. Чи вийшов обіцяний строк доставки товару?
Згідно з ч. 3 ст. 5 Закону 1023-XII захист прав споживачів здійснюють центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації, органи, що здійснюють державний санітарно-епідеміологічний нагляд, інші державні органи, органи місцевого самоврядування згідно із законодавством, а також суди.
В такому випадку, доставка має бути виконана в розумний строк.
в ч. 2 ст. 13 Закону України «Про захист прав споживачів» встановлено, що продавець повинен надати інформацію споживачеві про умови поставки. І тому, якщо Вам зовсім не було повідомлено про умови поставки, або вони були порушені, то Ви маєте право на відшкодування як матеріальної шкоди так і моральної, згідно п. 5 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів». Зверніться до міської ради за місцем проживання продавця з заявою та детально опишіть усі подробиці вашої купівлі-продажу в розумінні статті 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі