МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі Гість
#1614
Через пару тижнів збираюсь на друге планове УЗД. Інші вагітні розповіли мені, що зараз діє якийсь наказ, де забороняється говорити стать дитини, але за помірну суму стать дитини все ж таки скажуть...Хто що знає, поділіться будь-ласка!!!
дякуючі milena
#1677
У нас в поліклініці взагалі безкоштовно не говорять стать дитяти. Хоча раніше з цим проблем не було. Але тепер те все платне. Ми з чоловіком спеціально не взнавали стать, щоб було сюрпризом. Але в деяких випадках я знаю можуть не визначити, коли не точно видно
дякуючі lurili
#1683
А я без проблем взнала стать дитяти на дуже ранніх термінах, тоді коли ще можуть не визначити. Нам обіцяли дочку)))
#3036
Anonymous писав:Через пару тижнів збираюсь на друге планове УЗД. Інші вагітні розповіли мені, що зараз діє якийсь наказ, де забороняється говорити стать дитини, але за помірну суму стать дитини все ж таки скажуть...
Що то за наказ такий дурний? Чим він обгрунтований?
Шановні модератори перевірте-він взагалі існує, чи то лише фантазії лікарів щоб заробити помірну суму?

Мій лікар на першому УЗД теж не хотів повідомляти стать, та й видно ще було не дуже-Сказав "Натяк на хлопчика", а на другому малятко відвернулося, ну й правильно-нема чого дівчинці свою пісю показувати.
#3040
Анютка писав: Що то за наказ такий дурний? Чим він обгрунтований?
Шановні модератори перевірте-він взагалі існує, чи то лише фантазії лікарів щоб заробити помірну суму?
Це більше схоже на фантазії - я не знайшла підтверджень. Думаю, можна пошукати іншого лікаря.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3060
Наказу такое НЕ МАЄ. Але деякі лікарі заробляють так гроші...кажуть, що ми не пол тут визначаємо, а стан плоду...а щоб пол побачити нам треба більше часу втрачати
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3103
А хто мені підкаже з чого мені все-таки потрібно почати!Коли потрібно робити перше УЗД
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3105
Rina - вітаю, це дійсно - велике щастя!!!!

Що до УЗД - на днях вам вже пора на перше УЗД. Воно робеться на 9-12 тижні, друге (краще зробити трьохмерене) 15-19 тиждень. А потім вже на 33-35 тижні. Але я за всю вагітність робила аж 6 УЗД!
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3108
Дякую. Тоді на майбутньому тижні піду до лікаря і запишусь на УЗД.

А 6 раз це незабагато?мені здається, що це шкідливо для дитини?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3109
Rina писав:Дякую. Тоді на майбутньому тижні піду до лікаря і запишусь на УЗД.

А 6 раз це незабагато?мені здається, що це шкідливо для дитини?
насправді - це не доведено. Ультразвук використовують для спостереження за станом плоду близько 40 років і жодного впливу на дитину не виявили.

На 8 тижні я вперше потрапила до лікарі и мене послали на УЗД, щоб підтвердити вагітність і послухати серцебиття донечкі. Потім я стала на облік в жіночу консультацію і мені требо було зробити планове УЗД.

В 16 тижнів мені робили УЗД нирок і з мого дозволу відвідали дитину, тоді вперше сказали пол...

В 19 тижнів я зробила тривимірне УЗД - де ретельно поглянули всі органи дитини і підтвердили пол.

Потім моєму лікарю не сподобовся стан плаценти і мені призначили додаткове дослідження у 24 тижня з доплером.

А у 35 тижнів я робила останнє УЗД, щоб лікар побачила як розташована дитина, оцінила зрілість плаценти, стан навколоплідних вод
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3128
А я все ж таки думаю - може одразу чекати 12 тиждень?

А я как різниця між тривимірним УЗД і звичайним?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3139
ой, мені так хотілось швидше побачити дитинку, що я побігла одразу як лікар сказала. А взагалі можно і почекати 12 тижня.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4287
Мені сказали на першому УЗД, на 12 тиждні вагітності. І скзали дуже впевнено, ніби-то дуже чітко видно, що це хлопчик.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4293
Дівчата я була на другому УЗД - у нас буде дівчинка!!!!!!


Паталогій розвитку не виявлено, але ж я спробувала перевірити дані досліджень у інтерактивному калькуляторі - і мене бентежить що за розміром стегна один термін, по грудній клітці інший, по колу голови третій?

Ромашка у 12 тижнів можна виявити паталогії - точніше запідозрити щось не добре, у 20-24 тижні все уточнюється, робляться виміри плоду, що у 12 тижнів не можна побачити точно. А стать - це як поглянуть і на якому апараті
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4295
Rina - ВІТАЮ!!!!!!


Ну і я к ця новина вашому чоловіку? Він же хлопчика хотів, так?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!