МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі bob
#3390
А Вам? :)
Так дивно, невже сни передвіщають вагітність?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3392
А мені снилося ніби я ловлю рибу у воді руками, кілька разів не могла зловити але все-таки це відбулося. ))))))))))))))))))))))))
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3403
Напередодні операції КР наснилось немовля, стать невідома, але, як з"ясувалось потім було схоже на доню
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3436
мені сниться маленький хлопчик і звуть його Єгор, хоча мені зовсім не подобається це ім'я.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3678
Rina писав:мені сниться маленький хлопчик і звуть його Єгор, хоча мені зовсім не подобається це ім'я.

Можливо це ознака. Будемо чикати часу, коли стає відомо, хто там живе - хлопчик або дівчатка :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі bob
#3712
Rina писав:мені сниться маленький хлопчик і звуть його Єгор, хоча мені зовсім не подобається це ім'я.
Ну, Ви ж повідомте, коли дізнаєтесь ;)
А щодо імен - смаки змінюються. Я колись теж цього імені не розуміла, а зараз навіть дуже подобається :)
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3745
bob писав:
Rina писав:мені сниться маленький хлопчик і звуть його Єгор, хоча мені зовсім не подобається це ім'я.
Ну, Ви ж повідомте, коли дізнаєтесь ;)
А щодо імен - смаки змінюються. Я колись теж цього імені не розуміла, а зараз навіть дуже подобається :)


Мені стало здаватися, зщо буде у нас дівчинка, но сподіваюсь, що дізнаємось мі про це на другому УЗД.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3752
Rina писав:Мені стало здаватися, зщо буде у нас дівчинка, но сподіваюсь, що дізнаємось мі про це на другому УЗД.
а імена вже підібрали? чи, принаймні, між якими обираєте?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3756
Дівчинка мабуть Марина ( я Ірина). А з сином ніяк не визначимось - Олександр, Дмитро, Денис, Ігор
Аватар користувача
дякуючі bob
#3759
Мода на незвичні імена Вас, здається, оминула :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3762
У мене такоже був один варіант жіночого імені - і народилась донька....Робить висновки :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3781
Inneska писав:.Робить висновки :hihihi:

:) А я вже і мрію про доньку
Аватар користувача
дякуючі bob
#3790
Inneska писав:У мене такоже був один варіант жіночого імені - і народилась донька....Робить висновки :hihihi:
а це вже нова прикмета )))) будемо тепер перевіряти її дієвість всім форумом :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3805
Взагалі цікаво поговорити про прикмети під час вагітності - хто в що вірив?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!