МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3203
Звичайно потрібно взнати причину - раптом проблеми з тиском. Можна масаж голови, мені муж робив - дуже допомагало (теж голова дуже боліла), можна трави пустирник, глід, валеріана
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3204
А взагалі Rina, будь зараз максимально острожною: у тебе зараз дуже важливий період для дитини, закладається основа всіх його органів. Не перевтомлюйся, більше спи, може можна піти у відпустку?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3205
Добре, може дійсно піти у відпустку? Ще не облік потрібно стати - мабуть здати купу аналізів, поїхати на УЗІ в генетичний центр. Просто з ніг впасти можна
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3380
Я вже стала на облік у жіночу консультацію, зробила УЗД - усе гаразд, тільки гіпертонус по передній стінці матки.

Здала купу аналізів...у мене не все гаразд з нирками виявилось, виявилася прихована молочниця....жах я і не гадала, що так буде тяжко.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3402
Rina писав:Я вже стала на облік у жіночу консультацію, зробила УЗД - усе гаразд, тільки гіпертонус по передній стінці матки.

Здала купу аналізів...у мене не все гаразд з нирками виявилось, виявилася прихована молочниця....жах я і не гадала, що так буде тяжко.
Кандидоз виявляють у кожної другої вагітної, досить швидко лікується свічками і содовими ваночками, а от про нирки докладніше, мо щось підкажу - з хронічним пієлонефритом виносила дві вагітності :)
Вагітність - то не тяжко, а приємно, особливо, якщо вона перша
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3437
Мені назначили свічкі пімафуцин - написано, що їх можно ставити вагітним я- але я хвилююсь.

А по загальному аналізу сечі побачили, що у мене є невелика доля білка, більше мене нічого не турбує, назначили ще аналіз якийсь - цілу добу треба сечу збирати.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3439
Може звичайно у всіх по різному, але я не могла вилікувати молочницю всю вагітність. Які свічки я лише не пробувала - результат на 2 тижні і все спочатку. лікувала і чоловіка, а позбавилася від цієї гидоти лише після пологів, вже перед ними мені хорошу санацію провели, щоб інфекція не попала до дитини
дякуючі anjytka
#3482
Всім привіт!!! :ghello: Дівчата, підскажіть,коли саме необхідно ставати на облік? :uquest: У мене вагітність 7 тижнів. На узд до свого лікаря буду йти на 8-9 тижні. Чула, що планове узд - 10-12 тиждень. Може мені зашвидко йти на узд?
На рахунок протікання вагітності мушу сказати,що якби не затримка, то я б і не здогадалася,що вагітна - токсикозу немає і я не спостерігаю за собою,що мені дуже чогось хочеться чи ні :%): Це мене дуже непокоїть,бо думаю якщо немає ніяких таких ознак - щось не так :usmile:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3483
Я робила УЗД і в 9 недель, і в 12. Але ж взагалі рекомендують
перше в 9-12
друге 15-18
а потім 33-35

Або ж по показанням.

На облік я встала десь у 10-11 недель. Вважаю, що раніше - якщо нічого не турбує, там робити нічого.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3626
у мене ось така проблема - мені після обіду дуже хочеться спати, я нічого не можу з собою поробити. Підкажіть, як боротися з сонливістю. Можливості такої у мене немає
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3647
А коли у вас почало пузіко округлятися? - дуже вже хочеться, а ще зовсім нічого не відно. Да і не набрала я вагу особливо - 500 гр.докищо
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3650
Є у мене фотка - 17 тижнів, ось там щось можна побачити, тоді ж я почула і ворушіння дитини :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3659
І у мене уважні почали помічати тижнів в 16, а місцем вперше поступились на 18-ому тижні.-О як же мені було приємно.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3664
Щось я відчуваю тягнущі болі унизу живота. І хвилюсь, мені до лікаря у п'ятницю, а може піти раніше?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3674
Мене так учили - якщо з'явився тягнуча біль, особливо різка і тривала, кров'яні виділення - відразу дзвонити лікарю.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!