МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Malace
#21390
Три дня и домой.
Аватар користувача
дякуючі Adina
#22008
я три дні лежала,дякувати Богові мені пощастило,та усладенень не було,хотя зараз віходять деякі жіночі справи(((
Аватар користувача
дякуючі nadezhdasmile
#22619
А меня выписали на четвёртый день после рождения, потому что в воскресение не выписывают.
дякуючі GoodLack
#22645
з дні в районній лікарні, львівської обласі. Умови не євростандарт, але все необхідне було)
дякуючі tatamama
#25203
я лежала три дня
Аватар користувача
дякуючі Любов Олександрівна
#31483
Меня зашивали после родов, так что пришлось немножко полежать, чтоб швы хорошо срослись.
Аватар користувача
дякуючі Валентина Довгун
#32086
Любов Олександрівна писав:Меня зашивали после родов, так что пришлось немножко полежать, чтоб швы хорошо срослись.
Ну видите, всё таки без разрывов не обошлось(((( А это печально, ведь они иногда так проблематично заживают потом. В таких случаях врач должен всегда делать эпизиотомию ( на https://svitmam.ua/ это прочитала) чтоб избежать травматичных разрывов и не дай Бог - черепно-мозговых травм у ребёнка. У меня тьфу-тьфу без этого обошлось - ребёночек маленький был и естественным путём всё прошло хорошо.
Аватар користувача
дякуючі Юля_юля
#36217
у меня роды были не простые, дней 5 лежала, потом домой но передвигаться было все равно трудновато.
Аватар користувача
дякуючі ЛукашеваИра
#36817
Я лежала лишь один день, но у меня были сравнительно простые роды
дякуючі FilllS
#41129
Anpa4ino писав:Емма, ну у вас якесь знущання над "новим життям". Мені самій в палаті було добре, я могла роздягтись, вночі я мусила будити дитину їсти, бо він безпробудно спав сутками,а щоб його розбудити я включала світло, клала його на пеленальний стіл і робила масаж, думаю, що я б заважала сусідці. А так нас ніхто не тривожив. Палата була на вигляд не дуже - стіни ледь голубоватого кольру із білими латками, тюлі не було, а так - мені було дуже приємно 6 чисто, затишно, світло, ні сквозняку, ні шуму. У нас такі люди, що на все скаржаться, такий менталітет нашого міста, тому в державних закладах в нас трохи "ворушаться2. У вас там в Львові(який мені так подобався до того, як ви розповіли про пологовий) зовсі м страх і сором загубили, треба їхати до вас в гості рятувати обстановку :bugaga:
Класс

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!