мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

суши

Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Здоров'я і харчування
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Lmeritak

ПовідомленняНаписане: 12-02-2018, 16:21:56    Тема повідомлення: суши Відповісти цитуючи

Где в Одессе можно заказать суши на дом? Где самые вкусные и что бы доставка была быстрая? Не хочется просто ждать пять часов_)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
OlgaKarban

ПовідомленняНаписане: 13-02-2018, 13:48:46    Тема повідомлення: Re: суши Відповісти цитуючи

Lmeritak написав(ла):
Где в Одессе можно заказать суши на дом? Где самые вкусные и что бы доставка была быстрая? Не хочется просто ждать пять часов_)
Если будете завтра заказывать, то в любом случае придется пять часов ждать)) А вообще, я обычно суши сама делаю.
Догори
Oksana8008

ПовідомленняНаписане: 14-02-2018, 11:29:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я суши не очень люблю! А вот пицца это совсем другое дело) Моя любимая это с баварскими сосисками)
Догори
Anilamop

ПовідомленняНаписане: 14-02-2018, 20:58:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А вот я, девчонки, люблю и суши, и пиццу, поэтому когда делаю заказ в службе доставки, беру и то, и то) И сейчас слава Богу реально есть такие службы, где есть и суши и пицца одновременно! Мы с мужем с удовольствием так берем! Сегодня заказали как раз таки нашу любимую Маргариту и они сколько роллов в этой службе https://timeout.od.ua/pizza/ , привезли два часа назад! Мне очень не нравится!
Догори
Маринет

ПовідомленняНаписане: 21-02-2018, 19:30:08    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я обожаю суши, но в основном готовим самостоятельно
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Здоров'я і харчування Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі