МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі dove
#8605
У нас 24 тиждень вагітності. Мені призначили рибоксин прсто так. За даними УЗД все в нормі. Чи варто його приймати?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8684
Рибоксин-це щось ніби вітамінів, наскільки я знаю. Але вирішувати вам.
А я приймала ліки по мінімуму. Не глушила фолієву кислоту, яку приписують усім, а пила кальцій, бо знала, що це моє слабке місце.
А взагалі у мене було 2вагітності і з різними лікарями.
Вігітність 1. Лікарю, у мене зранку долоні набряклі як у Вінні-Пуха і не згинаються.
--Це не страшно(посмішка), Іди і не переживай, от коли набрякнеш уся повністю-покладем тебе в лікарню і будем лікувати-оптимістично, правда?
Вагітність2.Лікарю, у мене зранку долоні набряклі як у Вінні-Пуха і не згинаються.
--Це погано. 2тижні пий канефрон, а потім здасиш мочу, треба придивитись до нирок.

Тож вибір за вами. Любите перестрахуватись, погано себе почуваєте?-вживайте ліки, вірите в чарівну силувагітності?-обминайте ліки стороною. Мені донька будучи в животику зір на діоптрій покращила-інакше пояснення не знаходжу
Прислуховуйтесь до себе-кажуть, у вагітних інтуіція активізовується
дякуючі мама25мама
#33596
Я бы не стала, наверное, принимать никакие таблетки, если вы себя хорошо чувствуете. Мне во время беременности врач назначал Трентал, я почитала о нем и сделала выводы, что пить его не буду!
дякуючі O_Leg_o
#34822
Я пила гино-тардеферон когда была анемия. Хофитол для печени. Очень подняло самочувствие, улучшило пищеварение. Ставила себе свечки тержинан для профилактики молочницы. И витаминки елевит. А перед ними фолиевую кислоту пила+йод.
Аватар користувача
дякуючі Pupa
#35167
старалась по возможности не принимать, чтобы не вредить ребенку.
дякуючі vynnypooh
#35197
Доброго вечора, дівчатка підкажіть чи була у когось така ситуація, у моєї жінки часто піднімаєтся тиск, вона на 7 місяці вагітності
дякуючі O_Leg_o
#35718
Pupa писав:старалась по возможности не принимать, чтобы не вредить ребенку.
А если какие-то проблемы были? Типа кандидоза, малокровия ? Это же серьёзно, да и действия лекарств специальных во время беременности с минимальным риском для плода.
дякуючі O_Leg_o
#35719
vynnypooh писав:Доброго вечора, дівчатка підкажіть чи була у когось така ситуація, у моєї жінки часто піднімаєтся тиск, вона на 7 місяці вагітності
Во время беременности такое часто случается у женщин. Следите, чтобы давление не поднялось до совсем неадекватных показателей. Врач должен посоветовать что-то принимать в таких случаях.
дякуючі barabunka
#45995
Анютка писав:Рибоксин-це щось ніби вітамінів, наскільки я знаю. Але вирішувати вам.
А я приймала ліки по мінімуму. Не глушила фолієву кислоту, яку приписують усім, а пила кальцій, бо знала, що це моє слабке місце.
А взагалі у мене було 2вагітності і з різними лікарями.
Вігітність 1. Лікарю, у мене зранку долоні набряклі як у Вінні-Пуха і не згинаються.
--Це не страшно(посмішка), Іди і не переживай, от коли набрякнеш уся повністю-покладем тебе в лікарню і будем лікувати-оптимістично, правда?
Вагітність2.Лікарю, у мене зранку долоні набряклі як у Вінні-Пуха і не згинаються.
--Це погано. 2тижні пий канефрон, а потім здасиш мочу, треба придивитись до нирок.

Тож вибір за вами. Любите перестрахуватись, погано себе почуваєте?-вживайте ліки, вірите в чарівну силувагітності?-обминайте ліки стороною. Мені донька будучи в животику зір на діоптрій покращила-інакше пояснення не знаходжу
Прислуховуйтесь до себе-кажуть, у вагітних інтуіція активізовується
Рибоксин призначають вагітним при ознаках поганого кровообігу у вагітної. Для усунення гіпоксії плода в утробі матері. Так, дійсно, в анотації до препарату написано, що протипоказанням є вагітність. Так, що мамі треба вирішувати - вона бере на себе відповідальність за стан свого малюка під час пологів або нехай вирішує лікар, який в меді 6 років навчався. Нехай інтуїція підкаже.
Аватар користувача
дякуючі Koala
#47237
если назначили значит нужно его принимать.
Аватар користувача
дякуючі MoliK
#48663
старалась по возможности не употреблять никакой химии. Даже от простуды травки пила.
Аватар користувача
дякуючі Вендета
#52719
всё индивидуально слишком. но я не согласна, что во время беременности, когда нужна терапия, е не стоит принимать. да, есть моменты и травы пропить можно, а есть когда по совету вашего врача требуются более серьёзные препараты.
Аватар користувача
дякуючі Pupa
#53309
ага, понятно теперь. :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Oliviya
#57219
Если же с УЗИ все нормально, то вам аргументировали почему вам пописали эти лекарства? вообще очень скептически отношусь абсолютно ко всем лекарствам, по этому я лично очень насторожительно отнеслась бы к этому, а там сами уже смотрите. Кстати что касается УЗИ, то советую вот сюда обращаться - сама только у них делала и была очень довольна, по этому при следующей беременности тоже только к ним.
Аватар користувача
дякуючі Anilamop
#57220
Я вообще не люблю врачей, особенно как они накручивают беременных, по этому я бы тоже 10 раз думал прежде чем принимать что то.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!