МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7739
не вірте ви в ці дурниці. Мій колишній чоловік ходив до ворожки і та йому сказала, що я його зраджувала - такого ніколи не було. Брешуть вони - просто заробляють гроші. Пийте чай, слухайте приємну музику, дивіться фільми, їжте гарно. До сьомого місяці на УЗД вже б давно були помітні страшні патології. А так - якщо їх не було, то і бути не може.
дякуючі ADa_nv
#7741
Дякую, Anpa4ino))
я вже трохи заспокоїлась))
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7762
І я скажу викиньте з голови і розслабтесь,--мамин душевний спокій і тепло не дадуть жодній хворобі розвинутись.

1.мені в пологовому сказали "пренатальна енцефалопатія", я як начиталась: дитя світла боїться, від дзвінка в двері плаче-ридає, тремтить...-місця собі знайти не могла. Дитя плакне собі, а в мене серце крається... :gcry: Послали на УЗД мозку. Приписали нам цитральку. В кого не вулиці не спитаю-всім цитральку приписують, кажуть мамочки-така протівна, що дитя ковтнути не може-виригує.
Я й плюнула, і цитральку не купляла,А потім бачу-нічого в нього не тремтить, на звук посміхається, і світла боїться як і всі-коли сонце сліпить в очі. Я й перестала ходити до невропатолога-нащо вішати на дитину болячки?

2. Розказував мій одногрупник, як зустрів циганку, а та йому в очі вдивилась і каже"Ой-ой-ой біда за тобою ходить і ні на крок не відстає, дай мені золото-я все тобі зніму...",- "Я тобі зараз як дам! :uhihi: -іди звідси"-так по сьогоднішній день-все в нього добре.uvic: :uwink: :gvic: :)
Аватар користувача
дякуючі Капітошка
#7969
Ворожки-слуги сатани.(я не помішана на вірі).Після походу до ворожки посповідайтесь і не думайте над тим що вона наговорила!!!
Аватар користувача
дякуючі Evgeniya77
#38483
Ситуации разные бывают, может в каких-то жизненных ситуациях у кого-то и есть необходимость обращаться к людям со сверхспособностями, но дело это очень рискованное и опасное, попасть можно на кого угодно (а как правило больше аферистов в этом бизнесе). А во время беременности, думаю это вообще исключено((
Аватар користувача
дякуючі Romashova
#38605
Evgeniya77 писав:Ситуации разные бывают, может в каких-то жизненных ситуациях у кого-то и есть необходимость обращаться к людям со сверхспособностями, но дело это очень рискованное и опасное, попасть можно на кого угодно (а как правило больше аферистов в этом бизнесе). А во время беременности, думаю это вообще исключено((
да вы правы.
но вот у кого проблемы с зачатием слышала имеют в этом деле какую-то силу знахари.
подружка как раз на Алтай ездила, очень далеко, но у нее там родня и местный целитель, вот о нем и его услугах:
но там серьезно все. он именно духовный целитель-практик.
Аватар користувача
дякуючі Маркиза
#40606
ну, за чем идти не пойми к кому..есть же доктора, которые вам всегда готовы помочь))самое важное - во время обратиться, пролечиться от своей болячки, а потом и беременность наступить без проблем.
дякуючі barabunka
#45997
Анютка писав: 1.мені в пологовому сказали "пренатальна енцефалопатія", я як начиталась: дитя світла боїться, від дзвінка в двері плаче-ридає, тремтить...-місця собі знайти не могла. Дитя плакне собі, а в мене серце крається... :gcry: Послали на УЗД мозку. Приписали нам цитральку. В кого не вулиці не спитаю-всім цитральку приписують, кажуть мамочки-така протівна, що дитя ковтнути не може-виригує.
Я й плюнула, і цитральку не купляла,А потім бачу-нічого в нього не тремтить, на звук посміхається, і світла боїться як і всі-коли сонце сліпить в очі. Я й перестала ходити до невропатолога-нащо вішати на дитину болячки?

2. Розказував мій одногрупник, як зустрів циганку, а та йому в очі вдивилась і каже"Ой-ой-ой біда за тобою ходить і ні на крок не відстає, дай мені золото-я все тобі зніму...",- "Я тобі зараз як дам! :uhihi: -іди звідси"-так по сьогоднішній день-все в нього добре.uvic: :uwink: :gvic: :)
Правильно пишете. Хто собі кіно накручує, з тим біда і трапляється. Навіть думки погані треба з голови проганяти. Дуже був правильний мультик про капітана Врунгеля. Там така пісенька: "Як ви яхту назвете, так вона і попливе". Назвете "Біда" прийде біда, а назвете "Перемога" будете перемагати. :)
Аватар користувача
дякуючі Вендета
#52721
знаю, что когда хочешь забеременеть, но не получается, первым делом как раз человек привык доверяться Богу, молитвам, ну и магии - это не сомнено. не знай, правда или нет, но тётка рассказывала, как одна из рожениц забеременела девочкой именно по советам ворожеи и этим мистическим способам.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!