мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

гіперактивність???

Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: педіатр
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Anpa4ino

ПовідомленняНаписане: 07-07-2011, 00:31:01    Тема повідомлення: гіперактивність??? Відповісти цитуючи

доброї ночі. моєму синочку 1 рік і 8 міс. проблема полягає у тому,що:
1. дитина часто прокидається вночі і заспокоїти її можна лише напоївши молоком
2.останнім часом поводить себе агресивно з будь-якої причини (б"ється, кусається, істерично кричить)
(такого прикладу у сім"ї йому ніхто не подає, я і мама - педагоги)
3.рідко відкликається на своє ім"я, майже не реагує на заборони
4.довше 15-ти хвилин не займається однією грою
5.відмовляється їсти за столом, їсть лише бігаючи
6.досить мало п"є, інколи к-ть випитої рідини за добу не перевищує 500 мл, тому доводиться силою допоювати зі шприця (сеча концентрована і яскрава).
ось це коротко. буду вдячна побачити вашу думку з цього приводу.

ПовідомленняНаписане: 11-07-2011, 21:45:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго вечора! Спершу відповім Вам з приводу того, що дитина мало п,є. Далеко не всі дітки у такому віці випивають за день більше 500 мл рідини. Це залежить від багатьох факторів:1) їжі, яку дитина їсть (багато овочів, фруктів, щоденна перша страва зменшують потребу саме у інших напоях),2)зовнішньої температури середовища, 3) деяких індивідуальних особливостей, адже не всі і дорослі люди п,ють однаково багато; 4) активності (тиха гра у пісочку та біганина у дворі по-різному сформують жажду у дитини). Не слід насильно поїти дитину у випадках, коли явної потреби у цьому немає. А колір сечі звичайно залежить від її концентрації, але концентраційна функція нирок не визначається тільки кольором. Якщо Вас це турбує, здайте звичайний аналіз сечі і питання буде вирішено. Усього найкращого Вам і Вашому малюкові.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
enoty

ПовідомленняНаписане: 11-07-2011, 21:58:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ще раз доброго вечора! Щодо описаної поведінки Вашого малюка, то можу припустити формування синдрому гіперактивності з дефіцитом уваги. Але у такому віці цей синдром занадто складно виставити. До того ж я не знаю весь анамнез (те, що було раніше). Якщо Ваш малюк став так поводитися зненацька, а до того було все гаразд, то треба шукати причину в іншому ( злякався, переїзд, багато нових людей (родичі, знайомі, крестини, заняття в групах із дітьми, незнайома обстановка, домашні сварки, якісь маніпуляції (стоматолог, ін.єкції) та інше), тому що при гіперактивності дітки майже з народження мало сплять, часто непокояться та плачуть та ін. Якщо дитинка до 1 року наблюдалася у невролога, слід звернутися спершу до нього. Якщо з цоього боку все гаразд, раджу звернутися до дитячого психолога, який підбере спеціальні методики для контролю поведінки дитини.(в Україні є спеціальний центр "Джерело", який займається синдромом гіперактивності та дефіциту уваги у дітей) Добраніч!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
лилия333

ПовідомленняНаписане: 07-06-2018, 12:16:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

не забудьте проверить зубки стоматология лукьяновка киев это очень хорошая стоматология
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: педіатр Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі