мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Вред от очков?

Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Здоров'я і харчування
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Polya75

ПовідомленняНаписане: 12-07-2018, 20:13:38    Тема повідомлення: Вред от очков? Відповісти цитуючи

Скажите действительно ли не качественные очки портят зрение? Купила себе очки на рынке дешевые, но они мне так понравилась. А муж ругается, говорит , что такими очками только глаза портить. А какие вы себе покупаете очки?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ruslana7310

ПовідомленняНаписане: 15-07-2018, 16:30:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Незнаю, я сколько ношу обычные очки мне нормально, ничего не портится. Выбираю только оправу. А качество стекол или пластика меня как-то мало волнует.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ЭльмираМур

ПовідомленняНаписане: 15-07-2018, 16:38:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ruslana7310 написав(ла):
Незнаю, я сколько ношу обычные очки мне нормально, ничего не портится. Выбираю только оправу. А качество стекол или пластика меня как-то мало волнует.

А зря! Муж автора прав! В первую очередь нужно как раз таки обращать внимание на качество линз. Я стараюсь брать стекло, или же хороший, дорогой пластик. Главное чтоб в очках не искажалось изображение, знаешь бывает такое, оденешь очки а в них все предметы как вогнутыми, или наоборот выпуклыми становятся. Вот я такие вообще носить не могу! а то что продают на базарах как раз таки так и искажает. Я раньше только в оптике покупала очки. А сейчас вот нашла хороший сайт https://big-market.com.ua/ тут женские очки хорошего качества и по вполне приемлемой цене, как для оригинала данной фирмы.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Здоров'я і харчування Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі