МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65308
Олександр, Тернопіль
Які дії вважаються незакінченим злочином?

відповідь юриста: Незакінчений злочин охоплює два види небезпечних дій - готування до злочину і замах на вчинення злочину. Так, у ч. 2 ст. 13 КК говориться, що незакінченим злочином є готування до злочину та замах на злочин.
Незакінчений злочин - це дії особи, пов'язані з умисним створенням умов для вчинення злочину або з безпосередньою їх спрямованістю на досягнення певного злочинного наслідку, але які не було досягнуто з причин, не залежних від волі винного. Закон не передбачає обов'язкового пом'якшення покарання за незакінчений злочин. Призначаючи покарання за такий злочин, суд має керуватися загальними засадами призначення покарання, які передбачені ст. 65 КК. Нагадаємо, що готування до злочину невеликої тяжкості не тягне за собою кримінальної відповідальності (ч. 2 ст. 14 КК).
#65318
Олександр Г. Рубіжне: я буду вдячний за інформацію - Віденська Конвенція про міжнародний договір купівлі-продажу.

Відповідь юриста:
Конвенція застосовується до договорів купівлі-продажу товарів між сторонами, комерційні підприємства яких знаходяться в різних державах:
а) коли ці держави є учасницями Конвенції;
б) коли відповідно до норм МПрП застосовується право держави – учасниці Конвенції (ст. 1).
Стаття 2 Конвенції обумовлює, що норми Конвенція не застосовується до продажу товарів: 1) які набуваються для особистого, сімейного або домашнього використання 2) з аукціону; 3) в порядку виконавчого провадження або іншим способом відповідно до закону; 4) фондових паперів, акцій, забезпечувальних паперів, оборотних документів та грошей; 5) суден водного та повітряного транспорту, а також суден на повітряній подушці; 6) електроенергії. Положення Конвенції не застосовують також до договорів:
- на постачання товарів, що їх слід виготовити, якщо сторона-замовник зобов'язується поставити значну частину матеріалів, необхідних для виготовлення таких товарів;
- у яких обов'язки сторони, що поставляє товари, полягають переважно у виконанні роботи чи наданні інших послуг;
Регулюючи порядок укладення договору купівлі-продажу і права та обов'язки продавця і покупця, які виникають із такого договору, Конвенція не торкається: 1) чинності самого договору або окремих його частин, а також звичаїв; 2) регулювання питань власності на проданий товар; 3) регламентації відповідальності продавця за шкоду, заподіяну товаром здоров'ю особи чи її смертю
#65320
Аліна, запоріжжя: Громадянин П., під час незаконного заволодіння транспортним засобом з метою його збуту, скоїв умисне вбивство власника авто. Дайте кримінально-правову оцінку діям П.

відповідь юриста:
Пункт 6 частини 2 статті 115 КК – умисне вбивство з корисливих мотивів, та частина 3 статті 289 КК – незаконне заволодіння транспортним засобом поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого.
#65359
юрій, Київ, При вчиненні якого злочину може бути застосовано відсторонення від посади щодо службової особи правоохоронного органу?

відповідь юриста
ВИЩИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СУД УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ 07.02.2014
УЗАГАЛЬНЕННЯ судової практики щодо розгляду слідчим суддею клопотань про застосування заходів забезпечення кримінального провадження
1) Відсторонення від посади може здійснюватись лише щодо підозрюваного або обвинуваченого у кримінальному провадженні щодо злочину середньої тяжкості, тяжкого чи особливо тяжкого злочину. Незалежно від тяжкості злочину, відсторонення від посади може бути здійснено щодо особи, яка є службовою особою правоохоронного органу.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Юридична допомога у навчанні

юрій, Київ, При вчиненні якого злочину може бути з[…]

Аліменти: розшук тата

Надія, Генічеськ. Я працюю на комунальному підприє[…]

Надія, Генічеськ. Я працюю на комунальному підприє[…]

Купила слінг на сайті Покупарь, все зручно!

Ще більше корисного та цікавого!