МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#65411
Анастасія, Київська область, «Мій майбутній чоловік має дуже впливову посаду, він подарував мені на заручини розкішну обручку, але сказав ,щоб я уклала з ним шлюбний договір. Відповідно до умов , будь-яке майно, гроші, цінні папери, валютні цінності та майнові права, які будуть набуті за час шлюбу, будуть особистою приватною власністю того з них, на чиє ім'я вони будуть зареєстровані, або на чиє ім'я будуть виписані відповідні документи. Чи це правильно?
Відповідь юриста: Відповідно до ст. 60 Сімейного кодексу України майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя. Тож, Ви маєте право звернутися до суду, коли укладете цей договір, щоб оскаржити його розділи. Але до того, як будете одружуватися, поговоріть з нареченим, скажіть йому про можливі ваші дії, можливо, це багато чого прояснить у ваших стосунках.
Слух

Та лучше в космолот, сайт интересный и простой в […]

Спорт

Обожаю спорт, и все что с ним связано.

Подбор подарка

дякую за підсказку.

Мені дуже сподобалися Розробники, подивився тут ht[…]

Ще більше корисного та цікавого!