МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#7415
Дівчатка як ви почувалися під час вагітності на 33-37 тижнях вагітності? Тому що в мене 33 тиждень і нижче живота деколи ниє,незнаю може то так має бути.Підкажіть будь ласка!Всім наперед дуже вдячна :)))
Востаннє редагувалось 07-07-2010, 11:49:06 користувачем Натуся-Лапочка, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#7417
Натуся-Лапочка, що намагаєтесь зробити? Лінієчки вставляються у підпис. Перенісіть їх і видаліть цей пост
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7418
Натуся-Лапочка, в мене вагітність була не із легких:живіт болів майже завжди через тонус матки(то твердів то м"якшав), через це в мене була загроза передчасних пологів.Живіт може тягнути по самим різним причинам, вони можуть бути як пустяковими так і дуже серйозними. До перших можна віднести: завеликий розмір плоду, який давить на низ живота, стрімке розтягнення зв"язок, голівка плоду приспустилась нижче і давить на шийку... А других: настільки сильний тиск на шийку, що вона привідкрилась, підвищений тонус матки, а це небезпечно передчасними пологами.
Взагалі ви повинні брегтися і постаратись доносити свою дитину цілою і неушкодженою до безпечного 36 тижня, на якому вагітність вважається доношеною, а пологи нормальними(в строк). Часто жінкам, які мають проблеми із загрозою переривання вагітності для профілактики вводять препарат ДЕКСАМЕТАЗОН напротязі двох діб, який, на всяк випадок, прискорює внутріутробний розвиток легенів дитини.
Одне можу сказати точно - краще б ви лікарю своєму про це розказали, а не самолікуванням і самозаспокоєнням через чужі поради займалися.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9704
у меня постоянно менялось настроение, что нормально. И аппетит зверский был. Но муж конечно терпел многое, за что ему теперь спасибо )
дякуючі irina-kulik89
#12676
Настроение меняется постоянно, могу ни за что ругаться на мужа. Кушать тоже хочется всегда. Токсикоза тьфу- тьфу нет)))
дякуючі irina-kulik89
#12689
Да, точно, не написала про утомляемость!!! Чувствую себя сонной мухой, это ужас какой-то...только проснулась и опять хочу спать!
Аватар користувача
дякуючі yoTati
#12725
У меня было сильное слюнноотделение. Просто ужасное, даже ночью.
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#12955
в первый триместр плохо, потом все наладилось.
Аватар користувача
дякуючі Коллос
#13020
yoTati писав:У меня было сильное слюнноотделение. Просто ужасное, даже ночью.
О, и у меня. Просто кошмар. Сглатывала постоянно, даже во сне.
Аватар користувача
дякуючі ZoryanaMore
#13280
DarinkaMalinka писав:У меня и раньше постоянно менялось настроение, а вот быстрая утомляемость- это да!
у меня с настроением было все ок. Но кушать хотелось жутко.
Аватар користувача
дякуючі Наталка Полтавка
#13440
Я проходила просто отлично все 9 месяцев. Правда, один раз чуть сознание не потеряла на 4-м месяце. А вообще, всё было нормально. А вот рожала очень тяжело.
дякуючі svetiren
#15392
тяжко было ))) :[
дякуючі Ворчун
#16273
знаєте так легко йшла вагатність навіть не замітила як родила))))

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!