МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#7354
Добрий день всім! Мені на днях народжувати, а я все сумніваюсь де - В Дубні чи Рівне. В ЖК я ходжу у Дубно і вже домовилась про роди тут. Проте постійно чую що в роддомі поширений стафілокок, що не дає мені спокою. Отже, якщо вирішу народжувати в Рівному, то хочу почути думки жінок, що там народжували - яке ставлення, скільки коштує, і, можливо, порадите якогось лікаря. Буду вам дуже вдячна!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7355
у мене була досить важка вагітність, тому я увесь час боялась ускладнень на пологах. Ще з 5-го місяця я шукала через знайомих толкових лікарів, але знаходила рядових кабінетних гінекологів, або хороших лікарів за "хороші" гроші. Я дуже мріяла попасти на пологи до одного досить відомого в Рівненському пологовому буд№2 лікаря, але коли через жінок дізналась скільки коштує із ним домовитись(200 євро), то вирішила ні з ким не домовлятись, а покластись на щасливий випадок і пообіцяти лікарю, який би чергував в той день, коли я народжую винагороду за хорошу роботу. Але ось вночі в мене відійшли води, почались перейми, я приїхала в пологовий-----а там чергує мій улюблений лікар(той, що по домовленості 200 євро бере, а коли просто чергує, то робить все безплатно, бо відповідальність велика). Прийняв пологи так, що в мене ні розривів, ні кровотеч!

від деяких дівчат чула історії про те,як зарання домовившись із лікарями, плватили їм гроші, а в день пологів----ой, їх десь в місті не має, вас прийме мій колега.... гроші, звичайно ніхто не повертав, ще й колезі треба було "подякувати". чула й про те,як із дорогими лікарями домовлялись, а в день пологів, якраз вони були на чергуванні і дівчата дарма переплачували майже вдвічі і тд.

домовляйтесь, якщо у вас є реальні страхи і якщо ви впевнені у тому із ким домовляєтесь. як показує практика, нормально народжують і в тих і в інших лікарів, хіба що про когось ходить дурна слава і ви боїтесь потрапити до такого. як правило, вони всі знають, що за гарну роботу їм обов язково покладуть "спасібо" в кишеню, так що я думаю, гарно у вас прийняти пологи у їхніх інтересах. нехай хтось із ваших родичів чатує під палатою, на всяк випадок, часом попадаються і лікарі "під шафе", або такі, що ти народжуєш, а їм пофіг.

після того як я народила, мій чоловік дав лікарю 500 грн, акушерці 200, санітарці 70(гарно за мною прибирала і не вякала, бо ці баби всякі бувають). Коротше, мені дуже повезло із командою, яка ту ніч чергувала.
дякуючі yulashka
#7356
дякую за відповідь! Я домовилась у Дубні. І лікар ще грошей не брала, і не сказала скільки це буде коштувати. сказала - "головне, щоб все добре було" . Як про лікаря, про неї чула лише хороше. Тому якось і не страшно - я вірю що в надійних руках. Тільки мене бентежить той стафілокок, про який почула. От і задумалась за Рівне. Звичайно 200 євро - це велика сума, але заплатиш скільки завгодно, аби з дитиною все було в порядку. Але де гарантії, що навіть тоді все буде добре і той стафілокок не підчепиш у Рівне?! Мабуть, просто треба надіятись на краще, молитись і все пройде добре і тут. ще раз дякую!
P.S. у мене вже вчора минув 40-й тиждень, неможу дочекатись своєї манюні :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7358
yulashka писав:дякую за відповідь! Я домовилась у Дубні. І лікар ще грошей не брала, і не сказала скільки це буде коштувати. сказала - "головне, щоб все добре було" . Як про лікаря, про неї чула лише хороше. Тому якось і не страшно - я вірю що в надійних руках. Тільки мене бентежить той стафілокок, про який почула. От і задумалась за Рівне. Звичайно 200 євро - це велика сума, але заплатиш скільки завгодно, аби з дитиною все було в порядку. Але де гарантії, що навіть тоді все буде добре і той стафілокок не підчепиш у Рівне?! Мабуть, просто треба надіятись на краще, молитись і все пройде добре і тут. ще раз дякую!
P.S. у мене вже вчора минув 40-й тиждень, неможу дочекатись своєї манюні :rofl:
ніхто вам не може гарантувати 100% відсутність стафілококу. Переважно він живе у старих приміщеннях із задавненим ремонтом стін. У нас після пологів все було добре, але стафілокок виявився у мене в молоці(поселився у протоках молочної залози), через що дитина 1,5 місяці поносила і температурила. Так що від нього взагалі не можливо захиститись.

Я народила на 40 тижнів і 3 дні.

Висипайтесь, терміново висипайтесь і відпочивайте, поїжте полуниць і черешень, бо скоро вам цього не можна буде!
#7570
Ось маю один телефончик
Дуже корисна річ, радила би купувати в пологовий будинок , особисто я задоволена!

Особистий комфорт та безпека
Незамінні поза домом!
Індивідуальна упаковка (10 шт./уп.) одноразових серветкок на унітаз для особистого використання в дорозі, в лікарні, у громадських місцях.

Роздрібна торгівля!!!
Доставка в межах м. Львова безкоштовна!!!
Тел. 093 7176401
дякуючі yulashka
#7572
Моїй манюні вже 3 місяці. Народила на 41 му тижні. 16 червня
дякуючі Balaganov
#7592
не знаю куди, але познайомитись з лікарем треба заздалегіть.
дякуючі saviolla
#10104
Народжувала в м. Дубно. домовлялася з Гонсьор Т.П. Роди пройшли швидко, без ускладнень, хоча були розриви. А от на рахунок акушерки Марини, то "дуже їй вдячна", зашила так , що тепер ходжу як "дівка"
Тому майте майбутні мами на увазі!
Аватар користувача
дякуючі Janya
#10578
Когда я ждала ребенка, я решила сходить в частную клинику, моя подруга посоветовала сходить на консультацию в "Леомед" к Прановой Ольге Владимировне, она там сама наблюдалась и рожала, после консультации у этого специалиста я сразу поняла, что буду рожать тут, очень уж отношение к будущим мамам хорошее и теплое, беременность и роды прошли замечательно, малышка полностью здоровая, а денег, что потратила в "Леомеде" совсем мне не жалко, ведь они пошли на благо и здоровье))
дякуючі engolol
#11364
[quote]Когда я ждала ребенка, я решила сходить в частную клинику, моя подруга посоветовала сходить на консультацию в "Леомед " к Прановой Ольге Владимировне[/quote]
тоже рожали у нее
Аватар користувача
дякуючі Evgeniya77
#38478
Рожала в своей больнице, без проблем и без "поборов"
Аватар користувача
дякуючі Pupa
#40574
Ой, у меня подруга дома в воде рожала, по-моему это ужас.
дякуючі barabunka
#45996
yulashka писав:дякую за відповідь! Я домовилась у Дубні. І лікар ще грошей не брала, і не сказала скільки це буде коштувати. сказала - "головне, щоб все добре було" . Як про лікаря, про неї чула лише хороше. Тому якось і не страшно - я вірю що в надійних руках. Тільки мене бентежить той стафілокок, про який почула. От і задумалась за Рівне. Звичайно 200 євро - це велика сума, але заплатиш скільки завгодно, аби з дитиною все було в порядку. Але де гарантії, що навіть тоді все буде добре і той стафілокок не підчепиш у Рівне?! Мабуть, просто треба надіятись на краще, молитись і все пройде добре і тут. ще раз дякую!
P.S. у мене вже вчора минув 40-й тиждень, неможу дочекатись своєї манюні :rofl:
Стафтлококк в нормі живе на ваших щоках, в роті, в носі, на шкірі. Його можна знайти в землі, він знаходиться в повітрі. Він у людини є умовно-патогенною флорою. Це означає, що він мирно співіснує з нашим організмом. Але при особливих умовах, коли вид переохолодження ви недавно перехворіли і послабили імунітет, тільки що 2 хвилини тому народилися, стафілокок починає активно придушувати корисні мікроби і стає патогенною флорою, здатної викликати захворювання.
Так що поїдете ви народжувати у Рівне або залишитеся, не має ніякого значення.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!