МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі ЖаннаСкляр
#7321
assolka, не думаю, що вам варто хвилюватися, тим більше враховуючи ваш стан. Все залежить від раціону їжі, яку ви споживаєте: якщо їсте мучне і солодке - припиніть (спробуйте чимось замінити - яблука тощо), якщо ж вживаєте корисну і здорову їжу, то так і продовжуйте вживати. Думаю, після пологів все стане на свої місця і буде ясно є у вас надмірна вага чи ні. А під час вагітності їжте все, що хочете тільки в невеликих кількостях.
Чула, існує думка, що жінкам, які перебрали вагу під час вагітності важче родити. Думаю, це дурня. Як ви вважаєте? Поділіться досвідом...
Аватар користувача
дякуючі НАДЮСЬКА
#7335
assolka не хвилюйтесь кожна людина індивідуальна, а зазвичай жінки після родів повертають свою попередню вагу. але і якщо трошки залишиться воно того варте, адже дитина це найголовніше, і це щастя яке потрібно пережити кожному :rofl2:
дякуючі yulashka
#7357
у мене зараз 40 тижнів і я набрала 12 кг. До вагітності 60кг, а зараз - 72кг. зріст 167см. Всі кажу що по мені не видно. Дупця тошки збільшилась і стегна. Набряків нема.
Аватар користувача
дякуючі Натасінька
#7800
:lovely:
коли я ставала на облік 9тижнів я важила 62кг ріст 162см а зараз я на 20му тижні важу 68кг це нормально а що буде далі?
дякуючі Світланка2010
#7835
Ставала на облік в 16 неділь була 85 при зрості 176.
Зараз 88. :phe:
дякуючі Illusion
#7901
У мене зараз 32 тижні і я набрала всього 2 кг... правда я була повненькою до вагітності.... побачимо, що ж залишиться мені після пологів :)
Аватар користувача
дякуючі ivaivi
#8050
У нас пока что +6. Нам полных 24 недели. Первая беременность. Это не очень много как на такой срок???
Аватар користувача
дякуючі ivaivi
#8051
Світланка2010 писав:Ставала на облік в 16 неділь була 85 при зрості 176.
Зараз 88. :phe:
Це за який термін 3 кг???
дякуючі Sveta0204
#8115
Я сразу как узнала, что беременная весила 57 кг, ела очень много. И буквально за месяц я поправилась на 7 кг. Встала на учет в 13 недель в 63 кг. Шла рожать в 70 кг, но это при том, что меня последние 2 месяца выворачивало на изнанку, все что ни съем, долго не задерживалось, думаю весила бы гораздо больше, это был кошмар какой-то. Я эту беременность запомню навсегда. Очень трудно было, все время все болело, плакала постоянно, ужас просто, не знала что делать. Но сейчас при росте 164 см вешу 52-53 кг., но хотелось бы еще похудеть, пока никак не получается
Аватар користувача
дякуючі людмилка 87
#8193
Привіт дівчата! зараз у мене друга вагітність і я на 23 тиж. набрала вже 5 кг.(можливо і це багато?). А за першою вагітністю на цому терміні вже було +9 кг. можливо це через те, що зараз дуже вже багато старша доня хоче гуляти пішки. А в кого такий термін( хто скілки набрав?) :oops:
Аватар користувача
дякуючі Lindalla
#16082
А я лишние кг набрала, много сладкого и мучного ела( а что если сильно хотелось. теперь мой врач сказала, что бы я себя ограничивала, а то сложно рожать будет.
Аватар користувача
дякуючі Lesya 654
#16527
Я за беременность набираю не много ,с первым набрала всего 6 кг за всю беременность, сейчас со вторым, на 24-й неделе набрала всего 3 кг - врачи говорят ,что это хорошо, что немного, ребенок свое возьмет.., первый - то взял)
дякуючі Jannet
#17041
я набрала во время беременности 15 кг)) была такой хрюшкой)
Аватар користувача
дякуючі roza
#17160
Я набрала 14-15 где-то)
дякуючі Top Baby
#17191
Емма писав:
Anpa4ino писав: Не забувайте, що вага, яку ви набираєте - це може бути багатоводдя,, масивна плацента, якщо у вас проблема з нирками - набряки та погане виведення води з організму теж дають лишні кілограми.

100% правда. Намагайтесь менше їсти солене, максимально обмежте. І помідори свіжі. Якщо будуть набрякати частини тіла лікар може призначити сечогінне. Але добре виясняйте яке саме- бо далеко не кожне сечогінне можна вагітним. В день можна випивати макс. 2л. рідини. Але не дуже переживайте через це- після родів ця вода швидко покидає організм.
То, что наши акушеры-гинекологи до сих пор умудряются назначать мочегонные в женской консультации-это просто беда. Большая часть из них просто не понимают, какая эта проблема для акушерских реанимаций, куда попадают беременные с различными степенями преэклампсий (при которых отеки-один из классических признаков). Не лечатся никакие отеки беременных амбулаторно никакими мочегонными!!! если это легкая пастозность и анализы мочи в норме-ничего делать не нужно, если отеки значительные, да к тому же есть белок в моче-такой беременной должны заниматься в стационаре. Девочки! Будьте бдительны сами, не становитесь жертвами халатности и "совковости" некоторых наших врачей.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!