МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Чи працює давньокитайська таблиця передбачення статі дитини?

Так
8
33%
Ні
6
25%
Я ще не народжувала
10
42%
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#5004
У мене по цій таблиці виходить дівчинка
Та два УЗД підряд казали, що хлопчик.
Ото буде несподіванка, якщо доця :rofl2:
Ми вже налаштувалися на синця
Аватар користувача
дякуючі mutti
#5160
Lilija писав:А я не зрозуміла: вік жінки на час зачаття чи на даний момент? Бо в мене також виходить або/або ...
Мені здається, що тут йдеться про вік жінки на момент зачаття, або ж самої вагітності.

От я сама, ще не народжувала, але перевірила на прикладі братової, збіглося. 24 роки, 4тий місяць хлопчик.... В мене пише, що дівчинка, ну, що перевіримо згодом :)

Зображення
Аватар користувача
дякуючі miki
#5204
Я так розумію, що таблиця не працює в тому випадку, коли жінка точно не знає, коли була овуляція. В мене обидва рази співпало - і з синочком, і з донечкою.
Але з синочком я знала, що овуляція відбулась 1-2 вересня, але ж статевий акт був в серпні... Якби цього не знала, то по таблиці (серпень) - це була б дівчинка.
Аватар користувача
дякуючі mutti
#5815
В мене не працює табличка, 97відсотків хлопчик...чому дуже радію :bugaga:
Аватар користувача
дякуючі Sonechko
#7565
Ой. класно, якщо вірити УЗД, то дані співпадають....
Аватар користувача
дякуючі Zventa
#7804
А при штучному заплідненні стать дитини можна обрати самому :rofl:
дякуючі Dumanska87
#7919
В давньокитайській таблиці мені з першою вагітністю зійшлось, а з другою вагітністю ще побачим, тому що я ще не знаю точно хто буде.....
Аватар користувача
дякуючі Капітошка
#7967
По цій таблиці перший мій малюк мав бути хлопчик-так і було,зараз виходить що я вгітна дівчинкою,дуже сподіваюсь що календар не помиляється.А як там буде я напишу!!! :bye:
дякуючі Тіна Чарівна
#8590
А я не вірю в усі ці календрні штучки :hihihi:
По справжньому стать дитини можна визначити або на УЗД або зробивши тест на визначення статі дитини!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!