МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Яким методом контрацепції користуєшся ти?

Презерватив
28
31%
Перерваний статевий акт
33
36%
Температурний метод
2
2%
Спіраль
8
9%
Гормональні таблетки
10
11%
Інший (напишіть, який)
10
11%
дякуючі цяцінька
#6099
Да в нас таким чином донечка появилась,хоча зараз так само практикуємо,але задоволення не таке,постійно думаєш про те шо завтра прокинешся вагітною.Порадьте які контрацептиви самі оптималні і зручні.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6101
ми зараз користуємось презервативами - но це не секс, а таке "Г". Чекатиму на перше місячне і буду ставити Т-подібну спіраль - кажуть налійніша, ніж кільцевидна :ghmm:
дякуючі natitta
#6138
Я завагітніла із спіраллю через 2 роки після встановлення. Чому??? жарт долі... Це вже третя вагітність. І тому я вирішила, що хтось крім нас вирішує, коли нам вагітніти, а засоби контрацепції для заспокоєння нервів, а не від зачаття...
Вибачте, це моя думка.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6143
natitta писав:Я завагітніла із спіраллю через 2 роки після встановлення.

засоби контрацепції для заспокоєння нервів, а не від зачаття...
Вибачте, це моя думка.
а я збиралась поставити спіраль...


але моя мама років 6 з нею була - її не підводила
Аватар користувача
дякуючі jara
#6233
Я з чоловіком уже 3 роки використовую метод перерваного акту і він жодного разу нас не підвів, зачаття дитини було нашим спільним кроком. Але я вважаю такий метод не дуже надійним, адже тут все залежить від чоловіка, а чоловіки бувають різними. Ось наприклад моя подруга завагітніла вдруге, бо так " вирішив" її чоловік., а на аборт вона не зважилась.
Я впевнена в свому чоловікові, якщо і ви впевнені то перерваний акт досить прийнятна контрацепція!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6235
jara, і ми так робили, але декілька раз "розслабились" після моїх місячних, а потім знову перервані акти - яким способом ми зачали дитину точно сказати не можу
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7044
що ви можете сказати про надійність сперміцидних свічок або вагінальних таблеток, гелів??? хтось користувався? бо я чула, що їхня ефективність ледь дотягує до 70-75%. хороший гінеколог був обмовився про свічки на водній основі "Фарматекс"(десь 45 грн пачка), але я сумніваюсь щодо ефективності, хоча виробник запевняє в дієвості при правильному дотриманні інструкції.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7048
Саме "Фарматексом " я користуюсь, тільки не свічками, а таблетками. Почала недавно, досі використовувала промивання після... Але так собі вбила флору, що мала затяжну молочницю. Мені не подобається тільки одне- ще вночі і потім зранку (ну в кого як :hihihi: ) з мене витікає та таблетка і не тільки... Адже за інструкцією вода нейтралізує її дію, добре не помиєшся. Мені порадила коліжанка, що користується вже десь 5 років,- збоїв не мала. Сесуальне життя дуже активне.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7055
а від таблеток нема зуду? Ще вони, здається довше розчиняються, а це недолік для мене, бо свічка 5 хв. розчиняється, але має якийсь специфічний запах, який мене збиває з толку в процесі.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7082
Нема в мене, але десь читала, що в деяких жінок буває. Розчиняється швидко, бо її перед використанням треба змочити водою- топиться прямо в руках. Запаху нема. А про свічки чула від подруги і теж читала, що в процесі збивається на піну :) , тому не пробувала.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7087
Емма, можна нескромне питання, скільки коштують ці таблетки? і чи вони вас не підводили? чи ви в небезпечні дні стараєтесь утримуватись? Я вже не раз чула, що це не дуже надійні методи, а як ви зрозуміли, помилок мені припускатись не можна, а в мене нестабільний цикл, я навіть приблизно не знаю днів своєї овуляції і ніколи не знаю дня наступного місячного, спіраль поставити не можу - в мене слабка менструація і мале відкриття шийки. Таблеток не хочу, презервативи не зручно, свічки - забагатол вологи і запах, я думала про пластир, але й він гормональний, а в мене не часте статеве життя. Надіюсь на ці таблетки, мене приваблює Фрматекс, бо він на водній основі, не люблю жиру.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7103
Я купила їх перший раз після рекомендації своєї подруги, досі думала про пластир, але шкода 200 грн. в міс. викидати на це. За таблетки заплатила приблизно 50 грн. Мене, як самі розумієте, вони ще не встигли підвести. Повністю покладаюсь на розповідь коліжанки, бо знаю принаймні , що в неї дуже частий інтим і проблем з вагітністю не було. Цикл і в неї і в мене дуже нерегулярний, затримки бувають до 10 днів. Спіраль не хочу, бо в чоловіка є друг, жінка якого 2 тиж. назад зробила аборт з спіраллю, яка змістилась!!! А сам цей друг теж "спіральний"- батьки його пізно завважили. Страшнувато чомусь.
Соромно зізнатись, але я не дуже спец по контрацептивам. З дівоцтва використовувала "лимонно-оцтове" промивання і мені везло, бо не дуже "зальотна". Маю якусь кисту, яка періодично визріває і лопає, і тоді не відбувається овуляція.Як часто-сказати неможливо.Тому і затримки. Ми над першою малою працювали майже рік! А тоді 2 роки зовсім не захищались і я не вагітніла, поки один гінеколог не запропонував відрегулювати функцію яєчників за допомогою контрацептивів на 3 міс. Як перестала пити- пішла ставати на облік з вагітністю. Ми хотіли другу дитину- думали, що не вийде. А тут так регульнули! Аж тепер я починаю серйозно шукати контрацептив, бо зовсім не хочемо третьої. Тому я нічого толком не знаю навіть про презерватив. Все решту з порад більш досвідчених подруг- їх у мене багато. :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7133
Anpa4ino я користуюсь Фарматексом або Еротексом ...усе залежить від якись дивних обставин, але мені то пігулки мене дратують - дуже сушать, то навпаки свічі дуже жирні
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7151
Inneska, я теж думала про Еротекс, - все ж він значно дешевший, але я прочитала, що він на жировій основі, а я не терплю ці плями на білизні, а підмиватись зі свічами не можна к-ка годин.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7159
Не можна саме з милом, не до не після, причому і вам і партнерові
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!