МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#11994
Я, Альона - мама в декреті. Працюю вдома за комп'ютером у вільний час і заробляю гарні гроші! Кому цікаво - пишіть, з радістю поділюсь!!! :party2:
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#12382
Я працюю копірайтером. Пишу статті. Почала працювати, коли народився синок .
дякуючі allga
#12974
МаринаКлимова писав:Я працюю копірайтером. Пишу статті. Почала працювати, коли народився синок .
Підкажіть ціни на копірайт. Шукаю якраз копірайтера. Потрібні тексти для інтернет магазину косметики і сайту на тему масажу
Тобто тематика краса, здоров"я, косметики, дієти, догляд і т.д.
#13031
Liocichka писав:Я, Альона - мама в декреті. Працюю вдома за комп'ютером у вільний час і заробляю гарні гроші! Кому цікаво - пишіть, з радістю поділюсь!!! :party2:
Интересно, а что именно вы делаете?
#13104
Сам себе работник, директор, маркетолог. Хорошо что многие начинают работать сами на себя - так и экономика вверх пойдет.

Мне отлично помогла статья. Рекомендую прочесть тем кто еще сомневается работать ли на себя или нет.
Аватар користувача
дякуючі Наталка Полтавка
#13112
МаринаКлимова писав:Я працюю копірайтером. Пишу статті. Почала працювати, коли народився синок .
я теж спочатку статті писала та на біржі продавала. Але дуже повільно вони продаються - заробіток щось з них невеликий, а трудозатрати великі. Вирішила трохи змінити щось у житті, та знайшла собі іншу роботу - контент-менеджера. Спочатку працювала з одним сайтом, а тепер 3 обробляю. Часу забирає не набагато більше, аніж статті писати. Спробуйте, може й Вам сподобається така робота.
Аватар користувача
дякуючі Lilala
#13309
А что оно такое контент-менеджер?
Аватар користувача
дякуючі masja
#13387
я тоже просматривала этот вариант,но мне кажется это по времени затягивает,и все же я не сильно поняла конкретную задачу контент-менеджера.
Аватар користувача
дякуючі masja
#13411
Вот недавно натолкнулась на дополнительный заработок вроде бы многообещающе...может кто сталкивался???
#13602
Liocichka писав:Я, Альона - мама в декреті. Працюю вдома за комп'ютером у вільний час і заробляю гарні гроші! Кому цікаво - пишіть, з радістю поділюсь!!! :party2:
А що ж тут ділитися? Кожен хто хоче заробити - заробляє. Я також в декреті почала копірайтерством заробляти та як контент менеджер. немаючі досвіду шукала вакансіі тут http://jobius.com.ua/%D1%81%D1%83%D0%BC%D1%8B А все потім на сайтах по фрілансу коли портфоліо напрацювала
Аватар користувача
дякуючі Глупышка
#13955
я так понимаю, в основном все занимаются писание текстов?
Аватар користувача
дякуючі Rawana
#14128
Глупышка писав:я так понимаю, в основном все занимаются писание текстов?
Можно еще баннеры рисовать.
дякуючі cherrycherry
#14212
Я хожу делать маникюр и педикюр на дом к одной девочке. Она закончила курсы и занимается любимым делом не выходя из дома
дякуючі Manyunya1991
#14674
Я закончила компьютерную школу Hillel . Сейчас одновременно сижу дома с ребенком и зарабатываю.
Аватар користувача
дякуючі Maile
#15165
Папаня писав:Найпростіше це зареєструвати резюме на порталі і просто чекати коли до вас подзвонять чи напишуть на імейл, перевірений досвід) :xmas:
і в мене на hh є розміщене резюме :xmas:

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!