МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі mamaKiSa
#916
А давайте обсудим крещение!
Какое у вас к этому отношение?
В каком возрасте нужно крестить ребенка?
Как выбрать крестных?
Как вы относитесь фото и видеосъемке всего таинства крещения?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#919
Як на мене, хрещення - це важлива подія. Але тільки якщо батьки дійсно релігійні люди. І їх віра не в тому, що раз на рік треба спікти пасочки.
Вибирати хрещених непросто. Моя мама, наприклад, вибрала мені в хрещені свою подружку, з якою десь через 2-3 роки після хрещення перестала спілкуватися. Так що у мене хрещених немає. Можливо, краще хрещеними вибирати родичів, як ви думаєте?

А ви хрестили вже дитину?

І що, фото та відеозйомка заважає? Нічого про це не чула.
дякуючі mamaKiSa
#920
Мы собираемся крестить в середине февраля(где-то после дня св. Валентина)... Крестными будут брат мужа и моя сестра... Снимать будем и на камеру и на фотоаппарат...

Просто НЕКОТОРЫЕ люди считают, что в церкви нельзя фотографировать и снимать...

Сама не считаю это чем-то плохим... Ведь крестят только раз в жизни
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#970
Я тоже не думаю, что фотографировать - это что-то неправильное. В конце концов, можна поговорить с батюшкой. Он наверняка знает, как надо.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#979
Ми хрестили Максима 1 січня коли йому було 1 місяць і 1 день, (я греко-католик і тому в нас прийнято дуже рано хрестити)
В нас була і фото і відеозйомка і дуже приємно деколи сісти і переглянути зазнятий матеріал.
дякуючі Utaru
#994
Мы крестились в полтора месяца. Фотографировались, видеосъемки не было возможности. В крестные мы взяли родственников. Муж моей сестры - крестный, а жена брата - крестная.
дякуючі Slavik
#1421
Yaremko писав:Ми хреÑ￾тили МакÑ￾има 1 Ñ￾ічнÑ￾ коли йому було 1 міÑ￾Ñ￾ць Ñ– 1 день, (Ñ￾ греко-католик Ñ– тому в наÑ￾ прийнÑ￾то дуже рано хреÑ￾тити)
Ð’ наÑ￾ була Ñ– фото Ñ– відеозйомка Ñ– дуже приємно деколи Ñ￾Ñ–Ñ￾ти Ñ– переглÑ￾нути зазнÑ￾тий матеріал.
Ð￾ ми хреÑ￾тили нашого МакÑ￾имка 17лютого. Йому було 7 днів. Я Ñ￾амоÑ￾тійно знімав вÑ￾е на відео. У наÑ￾ вважають,що дитину треба хреÑ￾тити Ñ￾комога Ñ￾коріше, на протÑ￾зі 1-2 тиж піÑ￾лÑ￾ народженнÑ￾.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1734
Я вважаю, що хрестити дитину потрібно, як умога раніше. По-перше після хрещення у малюка з'являється ангел-охоронець, по-друге немовля простіше переносить обряд хрещення. Я свою доньку хрестила на 19 день, Алінка поводилась дуже спокійно, і хресним батькам було з нею легко. Вони змогли повністю проникнутися в процес таїнства. Мої хресниики були постарші – хресниці було рік і 2 міс., хреснику 7 міс. Ну що сказати – діти вже все розуміли, хресниця злякалася батечка, хресник Денис теж прокричав усі хрестини, у результаті я так намучилася і фізично (вони вже не легені були) і морально.
Аватар користувача
дякуючі polina
#1820
Ми хрестили сина в 6 місяців, він був найстарший серед всих дітей, що були в церкві разом з ним. І злякався тому найбільше
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2598
Ось таке питання - а чи не вважаєете ви, що дитина може сама вибрати собі віру, можливо коли дитина стане старшою вона не погодиться з тим, що її хрестили?

Мені просто цікаво чи знайом хто небудь з такими випадками?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2673
Atlika писав:Ось таке питання - а чи не вважаєете ви, що дитина може сама вибрати собі віру, можливо коли дитина стане старшою вона не погодиться з тим, що її хрестили?

Мені просто цікаво чи знайом хто небудь з такими випадками?
+1 Умієте ви зачепити за живе!!! Ми тут обговорювали, чи можна дитині(підлітку)довірити вибір професії, а Ви говорите про вибір віри! Тоді, коли людина здатна усвідомлювати релігійні вчення і адекватно розбиратиса в азах троьх основних релігій, або хоч більш менш орієнтуватися у релігії батьків, то вона , як на мене, вже далеко вийде з дитячого віку, і ладна сама вирішувати це питання для себе.

Можливо, Ви мали на уваз ситуацію, коли батьки дитини належать до різних конфесій чи навіть релігій? І їм потрібно обирати віру церкву чи для дитини?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2674
aronskaya писав:Як на мене, хрещення - це важлива подія. Але тільки якщо батьки дійсно релігійні люди. І їх віра не в тому, що раз на рік треба спікти пасочки.
Вибирати хрещених непросто. Моя мама, наприклад, вибрала мені в хрещені свою подружку, з якою десь через 2-3 роки після хрещення перестала спілкуватися. Так що у мене хрещених немає. Можливо, краще хрещеними вибирати родичів, як ви думаєте?

Раніше в Україні дитину хрестили на 7-8-й день після народження, і хрещені батьки носили немовля щонеділі до храму на Причастя, на 40-й день після народження до церкви з малюком йшла мамаі проводився обряд уведення в храм, а хрещеними обирали людей порважних, віруючих, таких що дотримуються Божих заповідей, щоб вони навчали диину православію разом з батьками, адже хрещені, це по суті духовні батьки.
Це невелика історична довідка.

На сьогодні, саме таїнство та та стосунки з хрещеними набули іншого вигляду. Робіть так, як вважаєте буде найкращим для Вашої дитини. Почніть справу з молитви і покладіться на Провидіння Боже.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2676
Я саме це мала на увазі:
Тоді, коли людина здатна усвідомлювати релігійні вчення і адекватно розбиратиса в азах троьх основних релігій, або хоч більш менш орієнтуватися у релігії батьків, то вона , як на мене, вже далеко вийде з дитячого віку, і ладна сама вирішувати це питання для себе.
Але тут зе таке питання, як підтримка.
Ви колись що небудь чули про егрегор, так ось кажуть, що у християн він найбільший. Якщо вам це цікаво, я можу пошукати більш детпльну інформацію.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2678
Ящо Ваша ласка, дуже цікаво
Аватар користувача
дякуючі bob
#2679
Хрещення - це перш за все релігійне таїнство, свідчення власної приналежності до християнського світогляду. Релігія і світоглядна приналежність - особиста справа кожної людини. Я б воліла дати дитині можливість вирости і самій прийняти рішення щодо хрещення.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Ще більше корисного та цікавого!