МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі miki
#4747
ми своїх дітей хрестили в 2міс. синочка і в 2 тижні донечку. вважаю, чим скоріше, тим краще. Бог дитинку охороняє і вона вже належить до Церкви. Вважаю також, що хрестних краще вибирати з дуже близьких осіб (краще родичів), оскільки вони можуть частіше спілкуватися з хрещениками. деякі можуть сказати, що якщо, наприклад, рідна сестра віїде за кордон, то що тоді? В даному випадку гарним прикладом може бути моя подружка, у якої мій чоловік хрестив дитину (живуть вони в іншому місті): вона постійно припоминає сину про його хрещеного, присилають фото, листи, які пише дитина своєму хрещеному і коли вони приїжджають до нас, то немає тої відстані у стосунках між хрещеним та хрещеником.

вважаю також, що можна відмовитись стати хрещеним, оскільки людина повинна знати, що вона буде добрим хрещеним батьком або матір"ю і зможе виконувати такі обов"язки (духовний розвиток дитини або у випадку смерті батьків хрещеника - перейняття на себе їхніх обов"язків). тому на хрещених треба брати не багатих, а достойних цього звання, духовних та моральних людей.
Аватар користувача
дякуючі miki
#4749
А відносно того, чи можна ходити до церкви після пологів, при менструації, вагітності - то в католицькій церкві це все не забороняється. Навпаки, заохочують під час вагітності частіше приходити і молитися, навіть дається спеціальне благословіння вагітній.

Відразу після пологів можна охрестити дитину. Важливо, щоб мама була взмозі стояти або сидіти і ніхто тебе не вижене з церкви.

А відносно менструації, то подумайте: Бог сотворив людину "по Образу и подобию своему" - чи може в людині бути щось нечисте, що стосується її структури і фізіології?! Я колись купувала гігієнічні прокладки, а продавцем був чоловік. Я засоромилась, але він мені так відповів, що на все життя запам"ятала.
Він сказав: "Будь ласка, тримайте. І ми дуже раді, що Вам це потрібно!" Якщо жінка не має менструації, то в ній же ж щось недобре функціонує, тобто вона хвора ( окрім натуральних періодів - вагітність, менопауза). То чи може менструація бути чимось поганим, чимось, що не буде подобатися Богові?!

А приходити до храму хоча б раз на тиждень чи ж не варто?

Ще з давніх давен церкви будувалися на спеціально обраних місцях. В якомусь поганому місці не будували, а спеціальним способом шукали. То чи не варто піти в таке, скажімо, корисне і святе місце і там помолитися? не дивлячись на те, що дійсно Бог почує людину і вдома.
Востаннє редагувалось 03-07-2009, 08:56:36 користувачем miki, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4766
Дякую. Моя думка така ж, але на жаль в моєму місті, якщо мама зявиться в церкві і навіть в тій кімнаті, в якій Хрестять дитину її попросять геть.
Аватар користувача
дякуючі miki
#4799
Анютка писав:Дякую. Моя думка така ж, але на жаль в моєму місті, якщо мама зявиться в церкві і навіть в тій кімнаті, в якій Хрестять дитину її попросять геть.
ЖАХ! і дуже прикро, що через застарілі принципи людині забороняють прийти до Бога, коли вона сама того хоче.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4811
Мені теж попросили з церкви піти, коли я прийшла туди через 2 тижня після пологів - не пройшло ще 40 днів. Крестили донечку ми у 19 днів, але я чекали на дворі, до кінця ми пройшли обряд хрещення, коли мені вже було можна
Аватар користувача
дякуючі tavis
#5783
Всім добридень. Бачу тема піднята дуже давно, але мені зараз теж вона цікава, оскільки зараз стає питання хрещення дитини. Я намагаюся розібратись в питанні необхідності обряду хрещення. Прошу поставитись з розумінням: моєю метою є не когось принизити, а самому зрозуміти - що потрібно діяти так, а не інакше, як сказав Печкін: "... щоб в нього прояснилось..."
Inneska писав: Вважається, що після пологів жінка на сорок днів відлучена від храму; значить, на містичному рівні, вона не може в цей час захистити немовля. На сороковий день жінка приносить дитину у храм (як це зробила Богоматір) і сама знову дістає можливість причаститися.


Намагаюся розібратись в питанні визначень слів. Оскількі не правильне розуміння значення слів інколи призводить до досить неприємних наслідків в подальшому.... Слово "Храм" за визначенням є архітектурна будова, де проводяться певні обряди. Мені з цього значення слова не зрозумілим є відлучена від храму. Тобто якщо я не буду ходити до цього будинку - я не зможу захищати свою дитину на рівні тонких матерій? Якщо я помиляюсь у визначенні - будьласка виправте мене...
Тобто усе пов'язано з тим, що дитина до хрестин не захищена

Також була висказана думка, що після хрещення людина
отримує янгола-охоронця


А що, до того моменту, коли Русь прийняла Хрещення весь її народ був "незахищений"? А що відбувається в подальшому житті з людьми, які не були хрещені?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#5784
tavis писав: А що відбувається в подальшому житті з людьми, які не були хрещені?
живуть собі тихо-мирно:) якщо Ви людина віруюча, зверніться до Писання або попросіть роз"яснень у свого священника, а якЩо ні, то воно Вам треба?
Аватар користувача
дякуючі tavis
#5785
kompot писав: якщо Ви людина віруюча, зверніться до Писання або попросіть роз"яснень у свого священника, а як Що ні, то воно Вам треба?
Я вірю в те, що є Бог, який за нас всіх піклується, але не є прихильником жодної з релігій. Та і взагалі не чипав би цю тему, але батьки та деяки знайомі не дають спокою, наполягаючи на тому, щоб хрестити дитину.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#5794
tavis писав:
kompot писав: але батьки та деяки знайомі не дають спокою, наполягаючи на тому, щоб хрестити дитину.
може толерантно пояснити їм, що це ВАША дитина, і ВАМ краще знати, що буде для неї ліпше?... для віруючих християн - хрещення - це таїнсво(одне із семи), для більшості мирян - традиція, обряд, мода...
якщо так важливий спокій дідусів з бабусями - похрестіть, гірше від того не буде...виконаєте формальність,поставите галочку.... але якщо Ви не бачите в цьому сенсу....
Аватар користувача
дякуючі tavis
#5910
kompot писав:може толерантно пояснити їм, що це ВАША дитина, і ВАМ краще знати, що буде для неї ліпше?.
Дякую. Нещодавно так і зробив)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#5914
tavis писав:
kompot писав:може толерантно пояснити їм, що це ВАША дитина, і ВАМ краще знати, що буде для неї ліпше?.
Дякую. Нещодавно так і зробив)
сподіваюсь, Ваші рідні Вас зрозуміли
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6677
мене вже також задовбали свекри і чоловік з цим хрещенням, мовляв, що всі болячки і капризність дитини через те, що вона ще не хрещена! А батька мого перед армією хрестили - та не був він ніколи проблемною дитиною, ну як можна бути такими ТЕМНИМИ як у Середньовіччя?!!!! Я вирішила хрестити ближче до літа - в церкві, а не вдома, тепло, повно овочів-фруктів для тих хто прагне застілля і хрестин і тд...
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7095
дівчата, мені знову потрібна порада! 2 траня збираємося хрестити дитинку, скажіть, у що вбрати малюка??? Я не хочу ніяких рубашечок розцяцькованих бантиками і розшитих хрестами і розпашонок не хочу, в мене вже досить великий хлопчик! Що вдягнути на дитину??? Я вже весь інтернет обрила - ніде нічого корисного не знайшла. Хрестити будемо в церкві, а не вдома.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7137
Anpa4ino писав: Хрестити будемо в церкві, а не вдома.

а що дома хрестити можна? ніколи не чула
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7154
Inneska писав: а що дома хрестити можна? ніколи не чула
ну да, я скільки себе пам*ятаю, то люди в нашому місті(і не тільки в нашому) таке практикують особливо взимку, коли зовсім малі дітки. Це коштує дорожче + треба купити якусь там ікону, а так процедура та сама : мирування і окунання в купель... У вас певно дитинка літня, то ви і не цікавились таким ніколи?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!