МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7157
Ні не цікваилася, та і взагалі не чула не від кого
Аватар користувача
дякуючі Homka
#7174
Крещение на дому есть. Например, мы свою дочурку крестили дома.
Аватар користувача
дякуючі Татко
#7343
А ми обох своїх козаків хрестили в церкві, атмосфера інша ніж вдома. Зображення
дякуючі Taran_dom
#7463
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, хто знає. Мій чоловік хрестив хлопчика у мого рідного брата (перший син). Але брат з першою дружиною розвівся і зараз живе з іншою дівчиною (не одружені) і у них народився хлопчик. Мій брат запропонував мені бути хрещеною другому його сину. Чи можна мені хрестити? Чи не буде це гріх, адже я і мій чоловік в якійсь мірі будемо кумами? Можливо я помиляюся, але не хочу наробити помилок. Дякую.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7466
але це ж різні діти і ви кумами будете не між собою, а з іншими парами чи я чогось не розумію?
Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7875
Taran_dom, ми консультувалися з цього приводу священника. Він сказав, що брати кумів з одного подружжя не можна, навіть якщо для різних дітей. Наприклад, якщо Ваш чоловік вже є кумом Вашому брату, то і Ви, як одне ціле з чоловіком, є нею. Але багато людей цього не знають і береть навіть по два рази одну і туж людину.
Аватар користувача
дякуючі Натасінька
#8048
Скажіть будь ласка що потрібно для хрещення дитини?Якщо можна весь список
Аватар користувача
дякуючі Homka
#8064
Натасінька писав:Скажіть будь ласка що потрібно для хрещення дитини?Якщо можна весь список
Вам нужно сходить в церковь, в которой вы хотите крестить ребёнка и Вам там всё подробно расскажут.
Аватар користувача
дякуючі Renna
#8619
Хрещення вдома позбавлене атмосферності. Ми хрестили в маленькій старій кам"яній церкві... Ніколи цього не забуду
дякуючі МаМаша
#8707
И мы крестили в церкви, а не дома.
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9664
Мы с мужем не верим. Потому и крестить не будем. Не вижу в этом никакого смысла.
Аватар користувача
дякуючі Коллос
#16319
Мы это дело спустили на тормозах.

Собирались вроде крестить только потому, что бабушки пилили. Но так и не дошло.
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#16428
Мы крестили двух своих детей. Сын вообще родился больным, после крещения пошел на поправку, крестили его в полгода. И дочь тоже крестили в этом возрасте. Считаю, что это не помешает, а может, где-то и поможет.
Аватар користувача
дякуючі Zoloto
#16468
Поговорите об этом со священником. Он Вам всё объяснит. И, возможно, крестных (крестную) тоже поможет выбрать.
Крестить детей полагается в первый год их жизни (а если нечто угрожает их жизни - то в первые же дни жизни) .
Аватар користувача
дякуючі Rawana
#16499
Крестить "для галочки" или потому что "родители мужа так хотят"....лучше уж вообще не крестить, да и я вообще придерживаюсь четкого мнения что ребенок САМ ДОЛЖЕН ПРИНЯТЬ РЕШЕНИЕ хочет ли он креститься или нет. , не вижу смысла даже родителям решать это за него, а уж бабушкам дедушкам вообще принимать такие решения не к месту так скажем.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ремонт дома

Дякую! Краса.

Долгое время я искал качественные металлические дв[…]

Ще більше корисного та цікавого!