мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Запитання від читачів форуму

 
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
der kommandant
Site Admin


З нами з: 12.10.07
Повідомлень: 216

ПовідомленняНаписане: 22-09-2015, 13:33:07    Тема повідомлення: Запитання від читачів форуму Відповісти цитуючи

Доброго дня!
Мене звати Вікторія, я професійний юрист, розглядаю проблематику сімейного трудового, цивільного, земельного права, розробляю контракти, договори, надаю консультації письмові з різних галузей права, допомагаю у написанні листів до банків, органів влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів. Складаю позовні заяви, звернення.
Прохання не писати рекламні теми! Усе це буде видалятися.
особисті питання усі вивчені та опрацьовані, етичні моменти ніколи не бувають опублікованими на сайті, та не публікую особисте листування з Вами, лише суть питання та відповідь.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
АнтреллаЗ нами з: 07.09.15
Повідомлень: 94

ПовідомленняНаписане: 20-10-2015, 20:00:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

щиро вдячна за тему і консультації
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
юрист ВікторіяЗ нами з: 22.09.15
Повідомлень: 655
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 01-11-2015, 00:02:18    Тема повідомлення: фактичний шлюб, поділ майна Відповісти цитуючи

Важливо зазначити, що фактичні шлюбні відносини – це такі, коли чоловік та жінка проживають однією сім’єю та ведуть спільне господарство. При цьому вони не перебувають в офіційному шлюбі між собою або інших шлюбах. Тож майно, набуте ними, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.
На майно, що є об’єктом права спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 Сімейного кодексу України. Тобто такі особи володіють, користуються та розпоряджаються їхньою спільною сумісною власністю на тих самих засадах, що й подружжя.
Окрім того, між особами, які проживають однією сім’єю, можуть бути укладені договори: про порядок користування майном, що належить їм на праві спільної сумісної власності; про поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності; про виділ у натурі частки із майна, що є у спільній сумісній власності; про надання утримання; про припинення права на утримання за домовленістю; про розмір та сплату аліментів на дитину; про припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно; про спільне проживання та ведення спільного господарства тощо.
Відповідно до ст. 69 Сімейного кодексу, дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу. Договір про поділ житлового будинку, квартири, іншого нерухомого майна, а також про виділ нерухомого майна дружині, чоловікові зі складу усього майна подружжя має бути нотаріально посвідчений.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист ВікторіяЗ нами з: 22.09.15
Повідомлень: 655
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 06-11-2015, 00:04:27    Тема повідомлення: Чекаю запитань на будь-які правові теми Відповісти цитуючи

Буду рада надати правову допомогу на цьому сайті.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист ВікторіяЗ нами з: 22.09.15
Повідомлень: 655
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 08-12-2015, 02:35:48    Тема повідомлення: Аліментні обов’язки батьків щодо дітей Відповісти цитуючи

Підставою виникнення зобов'язання щодо утримання батьками своїх дітей є походження дітей від цих батьків, засвідчене у встановленому законом порядку. Такий обов'язок батьків існує незалежно від того, чи спроможні вони надавати таке утримання. Батьки можуть бути звільнені від обов'язку утримувати дитину, якщо дохід дитини набагато перевищує дохід коленого з них і забезпечує повністю її потреби. Батьки можуть бути звільнені від обов'язку утримувати дитину тільки за рішенням суду. Якщо дитина перестала отримувати дохід або її дохід зменшився, заінтересована особа має право звернутися до суду з позовом про стягнення аліментів (стаття 188 СК України).
Реєстрація шлюбу чи набуття повної цивільної дієздатності неповнолітньою особою, яка одержує аліменти, не є підставою для припинення цього обов'язку батьків.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист ВікторіяЗ нами з: 22.09.15
Повідомлень: 655
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 13-04-2016, 15:33:18    Тема повідомлення: проблеми майнові та земельні Відповісти цитуючи

Маргарита Андріївна написала, що у неїпроблема в тому що вона не отримала земельний пай, хоча багато років працювала на фермі, чорнобилець, але землі не має.
Я склала заяву, яка може й іншим знадобиться.

Голові сільської (районної) ради Глобинського району
Полтавської області
Вказати ПІБ голови (сільської, а в іншому листі районної ради).

Гальонова М.А.,
яка проживає: району, Полтавської області
вказати контактний телефон

Заява


Я, (вказати ПІБ повністю), (вказати) року народження, з (вказати по який період) року працювала колгоспі (вказати назву) на фермі, що підтверджується записом в трудовій книжці.
Відповідно до ст. 116, п.1 ст. 118 Земельного кодексу України, Указів Президента „Про порядок паювання земель переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям”, „Про невідкладні заходи щодо прискорення земельної реформи у сфері сільськогосподарського виробництва” маю право на земельну частку (пай), як колишній член колективного сільськогосподарського підприємства.
Я була включена у список осіб, які мають право на земельну частку (пай) при проведення розпаювання колгоспу (вказати назву) ще у (вказати) році, але з того часу, питання виділення земельної ділянки на місцевості сільрадою не вирішується дотепер. Порушується моє законне право на виділення земельної ділянки на місцевості.
Я неодноразово у різні роки зверталася з цього питання до сільради, проте, з невідомих причин мені було відмовлено.
Я маю чорнобильське посвідчення з (вказати з якого року) (вказати групу), і згідно із ч.3 ст.35 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», маю право на отримання земельної частки (паю) із земель запасу та резервного фонду в розмірі та в порядку, визначених законодавством. Тож, я маю пріоритетне право виділення ділянки на місцевості.
Відповідно до ч.2 ст. 118 ЗК України розгляд заяви відповідним органом та прийняття рішення про приватизацію земельної ділянки на місцевості передбачає місячний строк розгляду. А відповідно до ч.5 ст. 46 ЗУ «Про місцеве самоврядування» - на найближчий сесії роботи ради. Відповідно до вищевказаного та наданих копій документів,

ПРОШУ:

1. Визнати за мною, вказати (ПІБ) право на земельну частку (пай) по сільській раді як колишній член колективного сільськогосподарського підприємства (вказати назву), який тепер має назву (вказати).
2. Виділити належну мені земельну частку (пай) або із земель запасу чи резерву сільської ради, у разі неможливості виділити із земель сільської ради, прошу виділити із земель іншої сільської ради в межах району поближче до мого місця проживання.

У випадку необґрунтованої відмови мені у праві приватизації земельної ділянки, я змушена буду звертатися до суду про визнання мого права на земельну частку (пай) із земель колективного сільськогосподарського підприємства.


Дата Підпис
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форуміPowered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад

Anti Bot Question MOD - phpBB MOD against Spam Bots
Заблокировано регистраций / сообщений: 95850 / 19