МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
В жодному разі не мають права натякати, а тим більше звільнити вагітну.
Роботу залишати не потрібно! Ви можете дії роботодавця оскаржити в інспекції з охорони праці в вашому місті.
в силу ст.184 КЗпП України звільнення вагітної допускається з обов’язковим працевлаштуванням.
дякуючі юрист Вікторія
Анна Д. з Миргорода питає: які пільги жінки-військовослужбовця?

відповідь юриста:
ст.11 п. 5.ЗАКОН УКРАЇНИ
Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей
(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, поточна редакція — Редакція від 13.10.2018, підстава - 2522-VIII
Військовослужбовці-жінки користуються всіма пільгами, передбаченими законодавством з питань соціального захисту жінок, охорони материнства і дитинства. Ці пільги поширюються на батьків з числа військовослужбовців, які виховують дітей без матері (у разі її смерті, позбавлення батьківських прав, на час перебування у лікувальному закладі охорони здоров'я та в інших випадках відсутності материнського піклування про дітей).
дякуючі FrionaFox
другое дело если трудоустройство было неофициальным, тогда ничего не предъявишь(
дякуючі юрист Вікторія
Тим більше одразу потрібно скаржится до управління праці та соціальної політики за місцем проживання.
дякуючі ZaryaYasnaya
На Вашем месте я бы всерьез задумалась о смене места работы с целью обеспечить себе более комфортные условия. Лучшее, что могу предложить - это почитать отзывы о различных передовых компаниях и сделать выбор исходя из этого, думаю это должно помочь.
дякуючі cloco
Бывают разные ситуации. И парой все очень несправедливо. Меня уволили с работы в тот момент, когда у нас на руках было двое маленьких детей. Я не отчаялся и сразу стал искать выход. Во время поиска работы вспомнил про свои знания в спорте. И ставки на спорт в БК Олимп в тот момент нас здорово поддержали.

Девочки выручайте, моему Артему 5 лет, совсем еще […]

Юридична допомога у навчанні

Спасибо за информацию !

Документи

Артем, Вінниця: Коли вирішується питання про притя[…]

Подскажите стоит ли вакцинировать ребенка от грипп[…]

Ще більше корисного та цікавого!