МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

Якщо принизили жінку, скажімо, образивши її, назвавши брутальними а словами, або наговоривши на її дитину, вона має право і може звернутися до суду за захистом честі, гідності, професійної репутації, вказавши в заяві сум коштів, на свою користь, як моральну шкоду.
Востаннє редагувалось 16-10-2017, 20:16:02 користувачем юрист Вікторія, всього редагувалось 1 раз.
дякуючі юрист Вікторія
До мене звернулася жінка Ольга Зичко з Тернополя за консультацією, розповіла, що її односельчане ображають її та дитину, називаючи її "байстрюк" , тобто наголошуючи, що вона є позашлюбною дитиною.

Я порадила звернутися до суду, і жінка подала позовну заяву, підтвердивши, за допомогою свідків, що образи та приниження були.
Суд встановив, що жінка зазнала певні моральні страждання у зв'язку із поширенням відповідачем неправдивої інформації відносно неї та присудив компенсувати це моральн шкоду, яку жінка, як позивач вимагала в суді.
Востаннє редагувалось 06-02-2018, 14:40:50 користувачем юрист Вікторія, всього редагувалось 2 разів.
дякуючі юрист Вікторія
Коли є місце наклепу, варто не гаяти часу, а звертатися з заявою до міліції. Наклепом вважаються завідомо неправдиві вигадки, що ганьблять особу, де порушується право на її честь і гідність, що приносить страждання. Це може бути як на роботі, якщо це "травля" людини, як від сусідів. Якщо наклеп на дитину, обовязково також скаржитися до міліції. :banzai:
Люба з Черкас питає: Я мати одиначка, дитині 15 років, ще студентка технікуму, вийшла заміж, завагітніла, і чоловік її кинув, поїхав до родичів в Чехію. Чи може чи я ,чи вона отримувати як одинока мати?
Ви – ні, оскільки виплата для Вас, як одинокої матері припиняється, на підстві Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”- реєстрації дитиною шлюбу до досягнення нею 18-річного віку.

Ваша донька заміжня, і не може бути одинокою матір’ю, тим більше, дитина не народилася. Коли дитина народиться, ви можете подати на чоловіка на аліменти, без розлучення.Ви можете через суд вимагати від чоловіка аліменти на власну користь на період, щомісячно з моменту звернення з позовною заявою до суду та до досягнення дитиною трьох річного віку.Аліменти, присуджені дружині під час вагітності, сплачуються після народження дитини без додаткового рішення суду. Право на утримання вагітна дружина має і в разі розірвання шлюбу.(ст.84 Сімейного кодексу України).
Згідно з п.3ст.182 СК Українипри визначенні розміру аліментів суд враховує наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина.
перелік документів: копію свідоцтва про шлюб; копію вашого паспорта позивача з пропискою і відміткою про реєстрацію шлюбу; якщо є копію паспорта чоловіка; довідку про ваші доходи (взяти з податкової); довідку консультативної комісії лікарні про вагітність. Позовна заява та документи подаються в й суд за місцем проживання.
Олег: ми з дружиною надумали звернутися до репродуктивних технологій, з чого почати, які документи треба?
Відповідь юриста:

У пункті 6.11 Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України № 787 від 09.09.2013 року, міститься перелік документів, необхідних для проведення СМ, з боку подружжя, в інтересах якого здійснюється СМ: заява пацієнта/пацієнтів щодо застосування ДРТ; копії паспортів; копія свідоцтва про шлюб; нотаріально засвідчена копія письмового спільного договору між сурогатною матір'ю та жінкою (чоловіком) або подружжям
Аліна, Львів. Мій чоловік коли одружувався, знав, що я вагітна від іншого, це не була зрада. він свідомо йшов на це. Далі. Записави дитину на себе. А тепер каже, ні, не хочу виховувати дитину, нехай не буде на моє прізвище. Як бути. купа нервів і сліз моїх та батьків щодня.

Відповідь юриста: Ви можете звернутися до суду і наголосити, що згідно з ч.5 ст.136 Сімейного кодексу України, не має права оспорювати батьківство особа, записана батьком дитини, якщо в момент реєстрації себе батьком дитини вона знала, що не її батьком.
Відповідно до ч.1 ст.122 СК України, дитина, яка зачата і (або) народжена у шлюбі, походить від подружжя. Походження дитини від подружжя визначається на підставі Свідоцтва про шлюб та документа закладу охорони здоров'я про народження дружиною дитини.
Відповідно ст.133 СК України, якщо дитина народилася у подружжя, дружина записується матір'ю, а чоловік - батьком дитини

Я с Киева. Произошла неприятная ситуация перестал […]

Пицца детям

Да :rofl:

Ингалятор

Конечно болеет, но переболеет. Каждая пылинка это […]

По моему, если ребёнок играет на фантики это одно,[…]

Ще більше корисного та цікавого!