мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Всі питання, що стосуються аліментів

Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 20-12-2015, 02:19:04    Тема повідомлення: Всі питання, що стосуються аліментів Відповісти цитуючи

Аліменти платять спадкоємці, якщо чоловік і помер, скажімо, це можуть бути його батьки, або нова родина. Ст. 194 СК України передбачає можливість стягнення заборгованості за аліментами. На момент відкриття спадщини чоловік мав обов'язок по сплаті аліментів на утримання сина . Згідно ст.1218 ЦК України до складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. Смерть особи не є підставою для залишення без вирішення питання стягнення заборгованості по аліментах згідно сімейного законодавства. Заборгованість за аліментами входить, у разі смерті батька, як пасив до складу спадщини, і підлягає погашенню його спадкоємцями.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 22-12-2015, 00:15:43    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ви ще повинні знати, при яких випадках чоловік може не сплачувати аліменти: відповідно до ст. 190 Сімейного кодексу: один із батьків, з ким проживає дитина, та той із батьків, який проживає окремо від неї, з дозволу органу опіки та піклування укладають нотаріально посвідчений та зареєстрований в установленому законом порядку договір про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 07-11-2016, 21:24:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Игорь из Запорожья пишет:
Дело довольно таки неприятное для нашей семьи. Моя младшая сестра жила гражданским браком. Ее муж настаивал на том, чтобы завести ребенка. А когда ей удалось забеременеть, сбежал. И не просто ушёл, а вылил на девушку кучу грязи. Заявил то что ребенок не его, потом выдумал что бесплоден, хотя от первого брака есть сын, и весной у сестры случился выкидыш. Тогда был плоден, а через пару месяцев вдруг стал бесплоден. Негодяй одним словом. Даже его родители говорят, что сволочь. Трубку не берет, на сообщения не отвечает. Беременность у сестры проходит жутко. Она постоянно вся в слезах, плачет. Жутко переживает. Она очень открытый добрый наивный человек, а тут такая подлость. И в добавок она живет недалеко от линии разграничения. То обстрелы то взрывы. Все это добавляет оптимизма)))
И в связи с этим у нас стал вопрос. Как нам быть после рождения ребенка? Подать на алименты, судится с ним - человек не бедный, а на ребенка плюнул. Или же лучше все это пережить, помочь сестре оформить мать одиночку? А если мы не знаем где он? Он скрывается. Даже его мама не знает где он. Он в августе ушел на контрактную службу в всу. Больше мы о нем ничего не знаем.
А иск лучше подавать конечно же после родов?

Ответ юриста:
Думаю, что Вам нужно будет судиться, зачем быть матерью-одиночкой не поборовшись за права ребенка. Смотрите, если вы подадите суд ,сам суд принудит его к экспертизе ДНК за счет государства, затем будет он платить алименты до 18 лет или до 23 лет, если будет учиться, и если ребенок до 3-х лет, то алименты на сестру Вашу. Пусть не плачет
чем могу, я помогу.
думаю, нужно подавать в суд на алименты, узнайте, сколько там судебный сбор, заплатите, напишем иск
если оформить мать-одиночку, это смириться, с его подлостью, наглостью, и ребенок будет всю жизнь страдать, что у него не фамилия отца.
для суда, юристов его ругань - пустой звук, пусть не переживает, а перетерпит. конечно, по факту рождения ребенка, только на основании св-ва о рождении, безусловно
ну и что ,что не знаем, милиция зачем, она ищет злостных алиментщиков по решению суда.
Догори
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 23-02-2017, 09:52:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Аліна питає: мій колишній чоловік на заробітках в Португалії, аліменти він не сплачує, не відомо де він, рішення суду, що він зник немає. Чи можу я добитися допомоги від держави?

Відповідь юриста:
Чи є у вас рішення суду про призначення аліментів, чи зверталися до виконавчої служби?
Призначення тимчасової державної допомоги дитині здійнюється органами соціального захисту населення, куди Ви можете звернутися.
Відповідно до Постанови КМУ від 22 лютого 2006 р. N 189 Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме
2. Тимчасова допомога призначається у разі, коли:
рішення суду про стягнення аліментів з одного з батьків не
виконується у зв'язку з ухиленням від сплати аліментів або
відсутністю у боржника коштів та іншого майна, на які за законом
може бути звернено стягнення;
стосовно одного з батьків здійснюється кримінальне
провадження або він перебуває на примусовому лікуванні, у місцях
позбавлення волі, якого визнано в установленому порядку
недієздатним, а також перебуває на строковій військовій службі;
місце проживання (перебування) одного з батьків не
встановлено.
3. Тимчасова допомога призначається дитині віком до 18 років.
Зверніться до соцзабезпечення та вам підкажуть, які документи потрібно зібрати для призначення такої допомоги.
Догори
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 08-11-2017, 22:53:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Игорь из Попасной спрашивает: Моя бывшая гражданская жена, сыну 6 лет.Я официально ни где не работаю,от ребенка не отказываюсь.постоянно им помогаю, там подарки, игрушки.Как будут начисляться алименты? Возможно от них отказаться?

Відповідь юриста: Я так розумію, батьківство дитини Ви визнали, отже, зобовязані сплачувати аліменти, і подарунки не мають значення і не позбавляють Вас від сплати аліментів.

При визначенні розміру аліментів суд враховує:
1)стан здоров'я та матеріальне становище дитини;
2)стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;
3)наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних
чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;
4) інші обставини, що мають істотне значення.
2.Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути
меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини
відповідного віку.
Відповідно до ст. 192 Сімейного кодексу України розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них.
Вас можуть направити до центру зайнятості, щоб Вам знайшли підходящу роботу, оскільки Ви чоловік працездатного віку.
Статтею 184 СК України встановлено, що якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі. Розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону. Тож, все одно аліменти Ви будете оплачувати
Догори
roza

ПовідомленняНаписане: 09-03-2018, 00:26:09    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прочитала на сайте https://moi-pravoved.com/razvod/kak-otkazatsya-ot-rebenka-otcu/, что отец вправе отказаться от ребёнка. Подскажите, могу ли я как-либо ему помешать в этом?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 14-03-2018, 11:39:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Відповідь юриста:
Ви повинні знати, він не вправі відмовитися від дитини. Ви не можете перешкоджати, право на батьківство закріплене у Сімейному кодексі, і обов’язок батька утримувати дитину до 18 років, або до того часу, поки дитина закінче навчання, і повинен сплачувати аліменти.
Якщо він бажає позбавлення його батьківських прав це не позбавляє його права на сплату аліментів. Він може подати до суду заяву, щоб його позбавили батьківських прав, але це не буде так просто лише за його бажанням, тому що він не бажає брати на себе обов’язки по утриманню дитини, адже відмова від дитини є аморальною, і незаконною.
Стаття не зовсім коректно написана в правовому плані, оскільки не вказано, як буде суд оцінювати заяву, і скоріше він буде примусово сплачувати аліменти ,а ні ж йому вдасться відмовитися від дитини. не переживайте, його погрози безпідставні та нікчемні.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі