мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Пенсії, субсидії, пільги, оплата за комунальні послуги

Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 09-03-2016, 02:32:32    Тема повідомлення: Пенсії, субсидії, пільги, оплата за комунальні послуги Відповісти цитуючи

Написала Христина:
Я маю 2 дітей. вік 9 і 5 років, я мати одиначка. В березні в газовій службі дізналася.що мені припинили пільги на газ і те що я ще державі винна 600 грн.за газ.15 лютого був контролер знімав показники лічильника.про припинення пільг і борг мені нічого неказав. Через цю людину я змушена платити цей борг. Що робити?"

Відповідь:
по-перше, обовязково сходити в газову службу з домовою книгою, показниками лічільника. По-друге, Вам можуть дати пільги як малозабезпеченій, а не як матері-одиначці. Я не знаю, в чому виникли розбіжності, це потрібно зясувати в газовій службі, а також у відділі субсидій, можливо, були виявлені якісь нові дані щодо доходів. Субсидія діє на рік, можливо, цей термін пройшов, а нові документи Ви ще не подали. Обовязково розкажіть про дії контролера.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 05-10-2017, 20:10:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуйтё,!Я Надежда Сергеевна, пенсионерка, 77 лет, являюсь переселенцем из г. Луганска в с. М. Славянского района Донецкой обл. со 2-го сентября 2015 года. Т.к. срок регистрации не указан, то справка переселенца, как мне объяснили, является бессрочной. По март 2017 года пенсию я получала регулярно.
28.03.17 года я прошла в Славянском отделении Ощадбанка индентификацию, получила электронную карточку; в ПФ г. Славянска сдала документы на получение электронного пенсионного удостоверения, 20 июня 2017г. получила это удостоверение, но на него не была перечислена пенсия за март, апрель и июнь 2017г. Таких, как я ,было несколько сотен, нам объяснили, что для восстановления пенсии надо по новой сдавать документы. А вот почем нас лишили пенсии никто не объяснил. Специалист, принимающая документы у пенсионеров на восстановление пенсий, со мной даже разговаривать не стала. Что делать?

Відповідь юриста: Ви можете зателефонувати на гарячу лінію ПФ в Україні, зясувати усі обставини, адже, відповідно до ст.49 ЗУ «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» передбачено, що виплата пенсії за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду або за рішенням суду припиняється:
1) якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять недостовірні відомості;
2) на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України;
3) у разі смерті пенсіонера;
4) у разі неотримання призначеної пенсії протягом 6 мібсяців підряд;
5) в інших випадках, передбачених законом.
Поновлення виплати пенсії здійснюється за рішенням територіального органу Пенсійного фонду протягом 10 днів після з'ясування обставин та наявності умов для відновлення її виплати. Виплата пенсії поновлюється в порядку, передбаченому частиною третьою статті 35 та статтею 46 цього Закону.
Згідно з ч. 2 ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», реєстрація міста проживання чи міста перебування особи або її відсутність не може бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 10-10-2017, 22:45:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Максим Леонидович спрашивает: я начальник товарищества, у нас такая ситуация: Владелец квартиры умер 2 года назад, осталась вдова, приняла наследство, не прописана, но проживает, пользуется ком. услугами и не платит за них. Также есть сын, прописан, но по факту не проживает, и где он, неизвестно. Может ли ОСМД взыскать долг по коммунальным со вдовы?

Відповідь юриста: звичайно, той, хто прийняв спадщину ,вже власник майна, користується ним, і повинен сплачувати за комунальні послуги. Можете позиватися до суду, щоб стягнути з них борг. Згідно із ст. 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" споживач має право одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг, зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.Відповідно до Правил надання послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 року споживачі житлово-комунальних послуг зобов'язані щомісяця вносити плату за використані комунальні послуги згідно з тарифом, що затверджується органами місцевого самоврядування.
Відповідно до ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», плата за житлово-комунальні послуги нараховується щомісячно, розмір плати розраховується виходячи із розміру затверджених цін/тарифів та показань засобів обліку або за нормами.
Догори
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 24-10-2017, 09:42:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ніна Олексіївна з Липовець пише: «Мене донька забрала до себе в Київ, я тепер там проживаю, постійно, і зареєстрована там, і в поліклініку туди на облік стала, як зробити мені, щоб комуналку не сплачувати в Липовцях?
Відповідь юриста:
Згідно ст. 20, 21 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» визначені обов'язки споживача та виконавця житлово-комунальних послуг, а відповідно до п.6 ч.1 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач має право на несплату вартості житлово-комунальних послуг за період тимчасової відсутності споживача та або членів його сім'ї при відповідному документальному оформленні, а також за період фактичної відсутності житлово-комунальних послуг, визначених договором у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Ви повинні приїхати до міста, взяти усі розрахункові книжки, довести, що не проживаєте, і написати заяву про припинення проведення нарахування за житлово-комунальні послуги у зв’язку із відсутністю чи у зв'язку з тим, що він не проживає у квартирі, яка розташована за адресою (вказати.) Газ вам повинні відключити через 7 днів після підписання заяви (це прописано в Правилах надання населенню послуг з газопостачання. Вони затверджені Постановою КМУ від 9.12.1999 р. № 2246), світло - також через 7 днів, а воду - наступного дня. А щоб знову відновити подачу газу, світла і води, вам доведеться знову укласти новий договір з комунальним підприємством, що надає послуги. За теплопостачання доведеться платити, оскільки не передбачено Положеннями цього Закону послуги з утримання будинку та прибудинкової території, з централізованого теплопостачання, не підпадають під дію п. 6 ч. 1 ст. 20 цього Закону.
Догори
юрист Вікторія

ПовідомленняНаписане: 21-12-2017, 14:52:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зоя Миколаївна з Лубен питає: я забрала до себе батька-інваліда, він на візочку (без ноги), в наслідок травми тяжкої. Сусіди проти того,щоб робили пандус в підїзді нашому, а я кажу, що маємо право. Ніхто не хоче ні грошей скидатися, ні ремонтувати, і взагалі скандал кожного разу.

Відповідь юриста: Ви маєте право від міської ради на допомогу Вам. Закон України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" в ст. Стаття 30, передбачає, що жилі приміщення, займані інвалідами або сім'ями, у складі яких вони є, під'їзди, сходові площадки будинків, в яких мешкають інваліди, мають бути обладнані спеціальними засобами і пристосуваннями відповідно до індивідуальної програми реабілітації, а також телефонним зв'язком. Обладнання зазначених жилих приміщень здійснюється органами
місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями, у віданні яких знаходиться житловий фонд.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі