мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Пенсії, субсидії, пільги, оплата за комунальні послуги

 
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 640
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 09-03-2016, 02:32:32    Тема повідомлення: Пенсії, субсидії, пільги, оплата за комунальні послуги Відповісти цитуючи

Написала Христина:
Я маю 2 дітей. вік 9 і 5 років, я мати одиначка. В березні в газовій службі дізналася.що мені припинили пільги на газ і те що я ще державі винна 600 грн.за газ.15 лютого був контролер знімав показники лічильника.про припинення пільг і борг мені нічого неказав. Через цю людину я змушена платити цей борг. Що робити?"

Відповідь:
по-перше, обовязково сходити в газову службу з домовою книгою, показниками лічільника. По-друге, Вам можуть дати пільги як малозабезпеченій, а не як матері-одиначці. Я не знаю, в чому виникли розбіжності, це потрібно зясувати в газовій службі, а також у відділі субсидій, можливо, були виявлені якісь нові дані щодо доходів. Субсидія діє на рік, можливо, цей термін пройшов, а нові документи Ви ще не подали. Обовязково розкажіть про дії контролера.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 640
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 05-10-2017, 20:10:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуйтё,!Я Надежда Сергеевна, пенсионерка, 77 лет, являюсь переселенцем из г. Луганска в с. М. Славянского района Донецкой обл. со 2-го сентября 2015 года. Т.к. срок регистрации не указан, то справка переселенца, как мне объяснили, является бессрочной. По март 2017 года пенсию я получала регулярно.
28.03.17 года я прошла в Славянском отделении Ощадбанка индентификацию, получила электронную карточку; в ПФ г. Славянска сдала документы на получение электронного пенсионного удостоверения, 20 июня 2017г. получила это удостоверение, но на него не была перечислена пенсия за март, апрель и июнь 2017г. Таких, как я ,было несколько сотен, нам объяснили, что для восстановления пенсии надо по новой сдавать документы. А вот почем нас лишили пенсии никто не объяснил. Специалист, принимающая документы у пенсионеров на восстановление пенсий, со мной даже разговаривать не стала. Что делать?

Відповідь юриста: Ви можете зателефонувати на гарячу лінію ПФ в Україні, зясувати усі обставини, адже, відповідно до ст.49 ЗУ «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» передбачено, що виплата пенсії за рішенням територіальних органів Пенсійного фонду або за рішенням суду припиняється:
1) якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять недостовірні відомості;
2) на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України;
3) у разі смерті пенсіонера;
4) у разі неотримання призначеної пенсії протягом 6 мібсяців підряд;
5) в інших випадках, передбачених законом.
Поновлення виплати пенсії здійснюється за рішенням територіального органу Пенсійного фонду протягом 10 днів після з'ясування обставин та наявності умов для відновлення її виплати. Виплата пенсії поновлюється в порядку, передбаченому частиною третьою статті 35 та статтею 46 цього Закону.
Згідно з ч. 2 ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», реєстрація міста проживання чи міста перебування особи або її відсутність не може бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 640
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 10-10-2017, 22:45:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Максим Леонидович спрашивает: я начальник товарищества, у нас такая ситуация: Владелец квартиры умер 2 года назад, осталась вдова, приняла наследство, не прописана, но проживает, пользуется ком. услугами и не платит за них. Также есть сын, прописан, но по факту не проживает, и где он, неизвестно. Может ли ОСМД взыскать долг по коммунальным со вдовы?

Відповідь юриста: звичайно, той, хто прийняв спадщину ,вже власник майна, користується ним, і повинен сплачувати за комунальні послуги. Можете позиватися до суду, щоб стягнути з них борг. Згідно із ст. 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" споживач має право одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг, зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.Відповідно до Правил надання послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 року споживачі житлово-комунальних послуг зобов'язані щомісяця вносити плату за використані комунальні послуги згідно з тарифом, що затверджується органами місцевого самоврядування.
Відповідно до ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», плата за житлово-комунальні послуги нараховується щомісячно, розмір плати розраховується виходячи із розміру затверджених цін/тарифів та показань засобів обліку або за нормами.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 640
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 24-10-2017, 09:42:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ніна Олексіївна з Липовець пише: «Мене донька забрала до себе в Київ, я тепер там проживаю, постійно, і зареєстрована там, і в поліклініку туди на облік стала, як зробити мені, щоб комуналку не сплачувати в Липовцях?
Відповідь юриста:
Згідно ст. 20, 21 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» визначені обов'язки споживача та виконавця житлово-комунальних послуг, а відповідно до п.6 ч.1 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач має право на несплату вартості житлово-комунальних послуг за період тимчасової відсутності споживача та або членів його сім'ї при відповідному документальному оформленні, а також за період фактичної відсутності житлово-комунальних послуг, визначених договором у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Ви повинні приїхати до міста, взяти усі розрахункові книжки, довести, що не проживаєте, і написати заяву про припинення проведення нарахування за житлово-комунальні послуги у зв’язку із відсутністю чи у зв'язку з тим, що він не проживає у квартирі, яка розташована за адресою (вказати.) Газ вам повинні відключити через 7 днів після підписання заяви (це прописано в Правилах надання населенню послуг з газопостачання. Вони затверджені Постановою КМУ від 9.12.1999 р. № 2246), світло - також через 7 днів, а воду - наступного дня. А щоб знову відновити подачу газу, світла і води, вам доведеться знову укласти новий договір з комунальним підприємством, що надає послуги. За теплопостачання доведеться платити, оскільки не передбачено Положеннями цього Закону послуги з утримання будинку та прибудинкової території, з централізованого теплопостачання, не підпадають під дію п. 6 ч. 1 ст. 20 цього Закону.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 640
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 21-12-2017, 14:52:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зоя Миколаївна з Лубен питає: я забрала до себе батька-інваліда, він на візочку (без ноги), в наслідок травми тяжкої. Сусіди проти того,щоб робили пандус в підїзді нашому, а я кажу, що маємо право. Ніхто не хоче ні грошей скидатися, ні ремонтувати, і взагалі скандал кожного разу.

Відповідь юриста: Ви маєте право від міської ради на допомогу Вам. Закон України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" в ст. Стаття 30, передбачає, що жилі приміщення, займані інвалідами або сім'ями, у складі яких вони є, під'їзди, сходові площадки будинків, в яких мешкають інваліди, мають бути обладнані спеціальними засобами і пристосуваннями відповідно до індивідуальної програми реабілітації, а також телефонним зв'язком. Обладнання зазначених жилих приміщень здійснюється органами
місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями, у віданні яких знаходиться житловий фонд.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 640
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 30-04-2018, 00:18:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Надя з Житомирської області пише:
Обуренню немає меж...минулого місяця нарешті прийшли субсидії...на світло...оплатили. Цього місяця прийшла квитанція на величезну суму...прийшла чотири дні тому,ще не оплатили,сьогодні прийшли і взагалі відключили нам світло,сказали що минулого місяця не платили,а якже субсидії? показали квитанцію,ноль реакції...попросили почекати до завтра в них,щоб взавтра оплатити,ніякого попередження не було,прийшов ввечері вимкнув і все,мама стала просити то взагалі сказав що через тиждень підключить( справно платим завжди,а тут таке...ужас в мене плитка електрична,дитина новонароджена,даю суміш,і що тепер діти неповнолітні..

Відповідь юриста:обовязково звертайтеся з квитанціями про оплату комунальних послуг, довідкою про доходи за минулий рік, з органів доходів і зборів до відділу соціального забезпечення, доводити треба свою правоту, якщо у вас є квитанції на руках.
Якщо субсидію припинено, Ви маєте повне право на її призначення на наступний період після подання документів, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла за період отримання субсидії.
Сума субсидії, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання Вами документів з недостовірними відомостями або неповідомлення громадянином про набуття права власності на житло (житлове приміщення) іншою особою, яка не була в ньому зареєстрована, повертається ним за вимогою органу, що призначив субсидію.
Якщо Ви надали невірну інформацію, Вам соцзабезпеченням буде запропоновано повернути надміру виплачені кошти у подвійному розмірі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад

Anti Bot Question MOD - phpBB MOD against Spam Bots
Заблокировано регистраций / сообщений: 94247 / 19