мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Житлові проблеми, субсидії
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 655
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 26-11-2017, 17:52:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А які Ви документи подавали? яка причина відмови Вам?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 655
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 16-01-2018, 23:10:47    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Руслан з Києва питає: що може означати проживання фізичної особи? я хочу знати все, про це.

Відповідь юриста:
Фізична особа можу мати одночасно декілька місць проживання. Це зв’язано з розширенням кількості об’єктів права власності, свободою вибору свого місця проживання (зимою у квартирі, літом – у будинку (на дачі, садовому будиночку), найнятому будинку тощо. Таким чином повністю дієздатна особа обирає місце свого проживання самостійно згідно своїх уподобань і можливостей.
Правом обирати вільно своє місце проживання наділені (неповнолітні) неповністю дієздатні особи. Так згідно ч. 2 ст. 29 ЦКУ фізична особа, яка досягла чотирнадцяти років, вільно обирає собі місце проживання, за винятком обмежень, які встановлюються законом. Здебільше для неповнолітніх вибір місця проживання зв’язаний з набуттям фахової освіти. Якщо така особа навчається у військовому ліцею та правилами навчання у ньому передбачено необхідність проживання у гуртожитках цього ліцею.
Законодавство встановлює певні обмеження для вибору свого місця проживання. Так, місцем проживання фізичної особи у віці від десяти до чотирнадцяти років є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров'я тощо, в якому вона проживає, якщо інше місце проживання не встановлено за згодою між дитиною та батьками (усиновлювачами, опікуном) або організацією, яка виконує щодо неї функції опікуна. Але і у цьому разі передбачена альтернатива. У разі спору місце проживання фізичної особи у віці від десяти до чотирнадцяти років визначається органом опіки та піклування або судом. При цьому враховується здатність надати малолітньому належне виховання, утримання. Може враховуватись бажання самого неповнолітнього.
Місцем проживання фізичної особи, яка не досягла десяти років, є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров'я, в якому вона проживає. При спорі розлучених батьків про місце проживання такої особи суд виходить із інтересів дитини. Здебільше такі діти зостаються проживати із матір’ю. Виключення складають випадки коли мати внаслідок своїх особистих пристрастей (п’янство, вживання наркотиків, розгульний спосіб життя тощо) відноситься до ризикових категорій, нехтує виконанням своїх батьківських обов’язків і не може надати належного виховання дитині.
Місцем проживання недієздатної особи є місце проживання її опікуна або місцезнаходження відповідної організації, яка виконує щодо неї функції опікуна. Для таких осіб їх місце проживання визначається або за місцем проживання опікуна, або місце знаходження відповідної організації як юридичної особи. Згідно ст. 91 ЦКУ місце знаходження юридичної особи визначається місцем її державної реєстрації, якщо інше не встановлене законом. Чинне законодавство встановлює що місце знаходження юридичної особи – місце проживання її засновника, або одного із засновників чи місце знаходження будівлі на яку юридична особа має у встановленому порядку підтверджені права (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу. оренди, дарування, обміну тощо).
Фізична особа може мати кілька місць проживання.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Tenoten



З нами з: 30.04.18
Повідомлень: 170

ПовідомленняНаписане: 04-05-2018, 13:02:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Друзья, приходилось ли вам когда-нибудь сталкиваться с такими учреждениями, как дома для престарелых? и теперь думаю, как лучше поступить: оставить больную и пожилую бабушку дома, или определить её в пансионат? Где ей будет лучше всё-таки?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 655
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 05-05-2018, 16:48:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Відповідь юриста: вважаю, Вам треба подумати, якби Ви були у літньому віці, і Ваші діти та онуки казали, віддати Вас в будинок перестарілих чи доглядати Вас. Відповідь очевидна, не видайте рідну людину на стронніх людей, є ті, хто зможе доглядати, багато є оголошень, можна запросити додому доглядальницю, щоб змогла нагодувати, коли нікого немає вдома, подати води. Почитайте багато форумів, як доглядати за літніми людьми. Бабусі краще там, де її рідні, її стіни, її життя. Звернітьс ядо соцзабезпечення, можливо вони порадять щось з опікою та піклуванням за бабусею.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад

Anti Bot Question MOD - phpBB MOD against Spam Bots
Заблокировано регистраций / сообщений: 95850 / 19