МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі юрист Вікторія
Степан Олегович написал: "Мне 62 года, живу один, формально детей нет. Пенсия слезы, коммуналка съедает все, субсидии лишили незаконно. В молодости я жил с одной, она родила ребенка. Я не был уверен, что он мой, и не стал оформлять отцовство, а она в суд не подала. Я решил, что это равносильно признанию, что ребенок не от меня. В общем, мы расстались, и с тех пор не виделись. А недавно я ее встретил, она говорит, ее сын точно мой, он архитектор, неплохо получает. В связи с этим вопросы: имею ли я право отсудить алименты?

відповідь юриста: за законом Ви не маєте право на аліменти, адже дитину Ви не визнали, аліментів не сплачувати, і батьком за документами Ви не є. Але ж в житті все буває. Вважаю, можна почати спілкуватися з власним сином, можливо, він забажає Вам допомогти.
Олексій Б. Чернігів: мій дідусь ветеран війни (афганець), міська рада відмовила йому в ремонті даху. Чи правомірно? кажуть, грошей немає.
Відповідь юриста: не правомірно. Ви можете звернутися до адміністративного суду з заявою, оскаржити рішення орнагів місцевої влади. Адже згідно підпункту 2 пункту «а» частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать, зокрема, вирішення питань про подання допомоги ветеранам війни та праці у проведенні капітального ремонту їх житла.

Наша компания предлагает вам авторизованный ремонт[…]

Создание сайта

хм, тоже интересно

Диабет

Привет. У моей бабушки диабет, и, если честно, она[…]

Личный пример родителей очень важен в воспитании р[…]

Ще більше корисного та цікавого!