МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Уляляся
#7922
Анютка, хочу Вас порадувати. То тільки спочатку так - далі стає все краще і краще:)
дякуючі tanulka
#8000
Ми почали статеве життя через місяць після пологів. Родила не так і легко, з розривами (в 5 місцях)... Було страшно, але все пройшло добре. Просто відчуття було таке, ніби там все злиплося.. А так - задоволення отримала. Зараз взагалі ніяких проблем. Щоправда дійсно дуже втомлююсь з малою і не зажди є бажання та час на такі втіхи...
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#8002
Уляляся писав:Ми відновили інтимні стосунки через два місяці. Пологи в мене були без ускладнень, але ще до тепер я не відчуваю особливого бажання і задоволення. Я цілий день з дитиною сама, тому ввечері якось не до інтиму, а хочеться лягти і поспати......... :sleep3: і щоб ніхто не трогав.

Воно то так... Але ж від жінок, які нещодавно народили і перетворилися на сірих і занудних домохазяйок, найчастіше йдуть чоловіки... і йдуть до тих краль, які не обтяжені сірою буденністю, дітьми, які можуть дарувати мужчині тепло, ласку, приділяти йому дуууже багато уваги (як ті й люблять). Тут якраз і треба подумати про фізичну сторону цієї ситуації. Мужчині ж не обійми треба і не поцілунки в щічку, фізіологічно йому потрібен секс. Логічніше, якщо він буде із законною дружиною!!!
дякуючі tanulka
#8005
М-да, тут ти, звичайно, права... Але ще багато залежить від чоловіка, від його ставлення до тебе та немовляти. Ми стосунки підтримуємо (хоча-б 1-2 рази в тиждень), під час вагітності теж заборон на інтим не було.. Лише на девятому місяці поутримувались трішки.. Та тільки того, що чоловік бочоловік боявся не нашкодити - терпів!
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#8006
Звичайно, від чоловіка залежить! Я, слава Богу, впевнена, що мій не піде "наліво" розради шукать. А в однієї моєї знайомої вийшло так, що тільки народилася донечка, представник сильної статі не справився з труднощами, він став чогось дуже нещасним в шлюбі і... знайшов іншу. Тому, думаю, якщо чоловік йде на розмову про те, що йому інтиму не вистачає, треба радіти, що він в такий спосіб вирішує дану проблему і йти йому назустріч. Навіть якщо доводиться десь переступити через себе і через свою втому. Як це не банально звучить, але в атмосфері взаємовідносин "дружина-чоловік" секс відіграє не останню роль! Тож, дівчата, давайте чуть і розуміть своїх чоловіків! І буде нам Щастя!!! :)
дякуючі tanulka
#8007
100-пудово!!!! :bye:
дякуючі Olivia
#9513
Согласна, все зависит от мужчины, от его отношения к тебе. Нам вить тоже хочется, но мы же терпим)))))
Аватар користувача
дякуючі Розочка
#9582
Після народження першого, не знаю скільки пройшло, але постійно було боляче і мені вже зовсім не хотілося. Ну раз точно було нормально. Вагітність і роди пройшли добре. Друга вагітність була складнішою. Перед пологами 2 міс лежала в лікарні. Завтра сину буде три міс. До гінеколога після пологів ще не ходила. Були розриви. Чула що чоловік може зачепити шви і буде боляче(скільки б не пройшло). Можливо мій чоловік самий терплячий, але колись всеж таки прийде момент "виконування подружніх зобов'язань". Страшно.
дякуючі Kwittochka
#9589
Гинекологи советуют в течение 3-6 недель после родов не заниматься сексом, а если было кесарево сечение, то срок может доходить и до 8 недель.. так что 3 месяца это нормально!
дякуючі valya silman
#10073
В мене перші роди, і робили кесарів розтин, але вже через місяць ми з чоловціком почали жити статевим життям. І слава Богу все було добре.
дякуючі Лєночка
#11128
Пологи були легкі, всім таких пологів бажаю. Зайнялися сексом майже через 2 місяці після пологів, було страшно починати все спочатку, але чоловіка було шкода. Проте все добре, він задоволений.
дякуючі Papanchik
#16327
ми з чоловіком вже через 1.5 місяців спробували, це було чудесно як в перші рази
Аватар користувача
дякуючі Анна Смолина
#16947
у нас после родов половой акт был только после 3 мес. так как швы долго не заживали. :shock2:
Аватар користувача
дякуючі Frostsmasher
#16982
Как это знакомо....( :]
дякуючі Stacy-V
#18285
Мы занимались почти до самых родов. Перестали за 2 недели, боялись, что рожу.
Возобновили после 1,5 месяцев после родов. Дите заснуло и он стал меня гладить - я на него сама набросилась.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!