МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі Мама_Вани
#316
Ангелина писав:
они еще и ведут антипропаганду слингам. Наш педиатр, постоянно возмущалась, что моему ребенку неудобно и вредно.
Мою сестренку педиатр отговорила от слингов. Она такого про слинги наговорила!.. Я до сих пор была уверена, что они вредные и вообще для бедных.
:roll: :roll: :roll:
Ха, слинг-это не показатель благосостояния. Все ради удобства и уюта крошки. Наша коляска за 2000грн припадала пылью на балконе, потому что первые 3 месяца РЕ категорически отказывался в ней ездить.
Могу сказать, что они дороже кенгуру. И вообще, то что в Европе давным-давно все слингомамы, у нас почему-то воспринимается как низкий уровень социального положения :twisted:
И еще на счет цены Макошь стоит около 200грн, а дидимосы от 60 евро.
А советы таких педиатров, я вообще во внимание не беру.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#326
Наша коляска за 2000грн припадала пылью на балконе, потому что первые 3 месяца РЕ категорически отказывался в ней ездить.
Почему :?: :?: :?:
дякуючі Мама_Вани
#331
Потому что в слинге чувствовал себя комфортней Плакал сильно в коляске. Колики у нас были, только слинг и спасал. А вот на прогулку когда с коляской ездили, через 15 мин папа тащил коляску, а я Ваню в слинге :)
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#334
Каааапец!
Слинг от коликов помогает?! Так намучились с этими коликами, не знали, что делать!..
дякуючі Мама_Вани
#340
Ну нам только он помогал, в нем ножки поджаты, ребеночку легче. Мы и по ночам в слинге носили. \А вот эспумизан, смекта, чайки, и прочее-- фЫгня. Иногда спасались газоотводкой
Слинг реально спасал :!:
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#342
Мама Вани, ты мне Америку открыла. :D
дякуючі Гість
#1618

Я уже столько про слинги прочитала, я просто брежу им, но вот нигде купить не могу! у нас в городе нет, а продавцы детских вещей даже не знают что это такое! =( :shock2:
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1620
Anonymous писав:
Я уже столько про слинги прочитала, я просто брежу им, но вот нигде купить не могу! у нас в городе нет, а продавцы детских вещей даже не знают что это такое! =( :shock2:
А звідки ви? може біля вас є слінго консультанти
Аватар користувача
дякуючі April
#1632
Щодо слінгу, дуже хороша річ. Справді вигідно і для дитини і для мами. Допомагає не тільки при коліках, у мого малого дуже болісно лізуть зубки, він постійно проситься на руки, слінг - єдиний порятунок.
Зараз Дмирусикові вже рочок і мені важко носити його у слінгу (у нас слінг з кільцями), замовила собі в неті таке ось чудо http://www.ergobaby.com.ua/, теж дуже хороша річ.

Я цілком згідна з тим, що слінг - це не показним фінансового стану. На жаль, багатолюдей так думають. У мене є два дорогих фірмових возики, але користуюся переважно Ерго і слінгом. Сусіди дивляться косо, та нехай собі. Якось довелося огризнутися, що моє Ерго коштує дорожче від китайських возиків. Більше не зачіпають.
дякуючі romanna
#1690
дуже подобаються ці рюкзачки, особливо коли дитину несе чоловік. але в скопленнях людей з таким рюкзачком краще не ходити
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2231
ЛЮДИ ДОПОМОЖІТЬ, ПІДКАЖІТЬ, ПОРАДЬТЕ: ТЕОРЕТИЧНО ПРО СЛІНГИ ЗНАЮ БАГАТО, ІДЕЯ ПОДОБАЄТЬСЯ,АЛЕ НА ПРАКТИЦІЧИ ТО СЛІНГ НАМ ТРАПТВСЯ БРАКОВАНИЙ, ЧИ МИ З ДОНЕЮ ЩОСЬ НЕ ТАК РОБИЛИ - НЕ ФЕН-ШУЙ. ПРОБУВАЛИ НА КІЛЬЦЯХ. ПРАПКТИКУЮЧІ МАМИ ПОРАДЬТЕ: ЯК ВИБРАТИ ТА КОРИСТУВАТИС(ВДЯГАТИ І САДИТИ). КРАСНО ДЯКУЮ ЗА ВІДГУКИ
дякуючі Irishka
#2281
Anonymous писав:
Я уже столько про слинги прочитала, я просто брежу им, но вот нигде купить не могу! у нас в городе нет, а продавцы детских вещей даже не знают что это такое! =( :shock2:
Я слінгами не користувалася, бо не бачила в них жодної потреби. Хоча комусь вони дуже подобаються.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2965
Irishka писав:
Anonymous писав:
Я уже столько про слинги прочитала, я просто брежу им, но вот нигде купить не могу! у нас в городе нет, а продавцы детских вещей даже не знают что это такое! =( :shock2:
Я слінгами не користувалася, бо не бачила в них жодної потреби. Хоча комусь вони дуже подобаються.
Знайшли продавця-консультанта, купили аж два -з кільцями та май-слінг, теж не бачила потреби, поки не скористалась, людина показала що і як робити, вдягати, носити, Кенгуру- відстій повний, річ суперова насправді, у доні важко ріжуться зуби- живе на мамі, то тепер, хоч у слінгу. З кільцями- домашній, май на вулию)))))))))))). Мами дісні і майбутні, спробуйте - не пошкодуєте!!!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2973
ой, я теж до пологів дуже слінг хотіла. Я однозначно проти кенгуру. Але до пологів не купила, а після стало не до нього....Потрібно було їхати до Донецька...ну і обставини такі були. нам вже пів року і ми без нього обійшлися. ну ось думаю може все-таки купити? проблема ще в тому, що з дочкою в основному мама - для неї це дико...А коли я з нею - можу і з коляскою погуляти, паралельно вирішувати справи не доводиться.

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ще більше корисного та цікавого!