МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі Inkom
#1213
Дякую за інформацію.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1533
Моїй донечці 8 місяців, а хандра прийшла з місяць тому, я вибилася з колії та ще й з чоловіком розладналося, ...а може навпаки: розладналося з чоловіком і я вибилася з колії... Вже й не памятаю що було першим. Навіть не знаю чого я хочу: плакати добу без перерви на обід, битись головою об стіну, чи ламати все довкола.
Просто мені паскудно
:]
Брошурка то дурниця:

"лягайте спати, коли спить ваша дитина"-авжеш, хто це писав?, точно людина яка дитя не виховувала, бо інакше б знала, що в мами тільки й часу доки дитятко спить.
"перекладіть справи на чоловіка і близьких"-ага, чоловік від будь-яких справ відбивається як може-так тільки остаточно добєм наше кохання, а перекладати справи домашні на маму безсовісно-"мамко мені 24, і я у відпустці по догляду за дитиною, але ти після роботи поняньч будь-ласка мою донечку, а ще мене і мого чоловіка..."
Поділіться будь-ласочка своїми перевіреними рецептами, що пробували, що допомогло і що неспрацювало?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1535
Анютка писав:Брошурка то дурниця:
"лягайте спати, коли спить ваша дитина"-авжеш, хто це писав?, точно людина яка дитя не виховувала, бо інакше б знала, що в мами тільки й часу доки дитятко спить.
"перекладіть справи на чоловіка і близьких"-ага, чоловік від будь-яких справ відбивається як може-так тільки остаточно добєм наше кохання, а перекладати справи домашні на маму безсовісно-"мамко мені 24, і я у відпустці по догляду за дитиною, але ти після роботи поняньч будь-ласка мою донечку, а ще мене і мого чоловіка..."
Ну по-перше це золоті слова і мудра мама обов'язково це буде робити навіть коли цього не читала а йде по відчутях.
по-друге ця репліка є для новонароджених а ви вже досить великі і спокійно можете впоратися з домашніми клопотами з дитиною на руках. Для цього можна або купити або пошити самостійно слінг з кольцами, Зображення слінг карман, Зображення май-слінг, Зображення чи слінг-шарф, Зображення або купити (його дуже хвалять але в нього і ціна кусаюча) рюкзак Ерго Зображення.
А щодо чоловіка то як ви поставите відносини так і буде. Я також собі спочатку не уявляла як мій чоловік буде їсти готовити, прибирати в хаті та ще й підгузники міняти дитині і бавитися з нею. Бо він не виглядав на такого. Звик командувати на роботі бо бач великий начальник ну і приходячи додому забувався що він вдома. Але нічого я моментально дала до зрозуміння що зі мною такого не пройде і тепер проблем немає ну інколи якщо забудеться, але то зразу ставиться на свої місця.
дякуючі marisha/d87
#8039
Моєму синочку 10 з половиною місяців, а депресією я страждаю вже 4 місяці, і чим далі, тим гірше стає... Нічого не хочеться, з"явилося купа страхів, боюсь навіть залишатися з дитиною сама вдома. Порадьте щось будь-ласка! Я вже все що можна перепробувала!
дякуючі Tosya
#8607
общайтесь с ребеночком, смотрите вместе книжки, мультики, если вы будете бояться ребенка он это будет чувствовать и ничего хорошего из этого не выйдет. ребенок может вырасти с не любовью к вам как к маме и будет искать ласку у других тетечек.
дякуючі Аленка-распашонка
#8635
девочки а в чем ваша депрессия выражается? отчего она происходит?
Аватар користувача
дякуючі Renna
#8636
У мене все минулось, коли я почала раз на тиждень приділяти час собі. Залишала на годинку-півтори дитину з чоловіком чи з мамою і виходила з подругами на чай в найближчу кав"ярню, чи заходила в салон на манікюр. Я усвідомила, що мені потрібно іноді відчувати себе просто жінкою, а не лише мамою. Таким чином в мене покращувався настрій, і стосунки з чоловіком пішли на лад.... Може хтось це сприйме як прояв егоїзму, але для нашої родини це був вихід
дякуючі Ілона
#8639
У мене теж була депресія я плакала чоловіка з хати виганяла и шо хочиш а потім зрозуміла що треба найти собі якесь цікаве заняття и відволікатися хоч пару хвилин на день кілька раз серіали книжка игра а з чоловік взагалі поділила обовязки він прибирає я готую він стірає я вивішую він прасує я гуляю або навпаки и там дійшли згоди але якщо чоловік непідтримає і непоможе це буде тяжко
Аватар користувача
дякуючі elena_andreevna
#9515
Да, страшная вещь. На себе испытала, муж на работе, дома только я и ребенок. Состояние ужасное. Было плохо, все болело и т.д.
Помогла поездка за город. Свежий воздух, природа сделали свое дело. Попробуйте, возможно и Вам поможет.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9605
Надо радовать себя. Сходить в салон красоты, например. Купить какую-нибудь крутую вещь о которой давно мечтала, пойти на занятия танцев и чего-нибудь другого. Множество вариантов есть, главное не сидеть на месте.
дякуючі Kwittochka
#9617
Мне во всем помогал и поддерживал мой муж). Малыша оставляли на несколько часов с родителями, а сами ходили в театр, кино.
Аватар користувача
дякуючі As'ka
#10375
Полностью согласна с Анюткой, написано теми у кого няни есть, или своих детей нет

Или просто все приукрасили, написали в лучшем ключе.
Пока ребенок спит, ты пытаешься что-то сделать по дому! а пока ребенок маленький куча стирки, придумать чем мужа накормить...до себя руки не доходят((((
дякуючі МаМаша
#10559
Про послеродовуя депрессию знаю не по наслышки. сама не проходила, но вот сестра родная - просто жуть!!!!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!