МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#141
Пропоную цю тему для всіх, укого є улюблений фільм чи серіал, давайте ділитися, радити одна одній, що можна подивитися. :wink:
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#406
Ой, девчонки, по Новому "Бывшую" смотрю, захватывает покруче триллера. :)
Даже не смотря на то, что делают её, судя по всему "на коленке", титры ужасные, я лучше нарисую, но актёры игрой и избитый сюжет и отстойные титры вытягивают. Там есть брат главной героини, он вроде как дурачок, он тааак играет, что мой муж не сдержался : "И где они такого калированого дебила нашли?!" :lol:
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1440
Я люблю "Секс і місто"-за долю гумору, часточку роздумів і елемент романтики.
А ще в захваті від "Шоколаду" і "Між небом та землею", хоча це й не серіалию

А ще підкажіть якийсь серйозний фільм для душі: щоб відпочити і було над чим задуматись, з останніх в такому дусі бачила "Зелену милю" і "Розрисованая вуаль". Бо вже так втомили фільми де Він і Вона весь фільм сваряться, а потім виявляється, Що це Любов.
Востаннє редагувалось 22-09-2008, 23:23:18 користувачем Анютка, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#1441
Подивиться наступні:
1. "Влюбись в меня, если посмеешь" - воно трошки схоже на те, що ви не любите, та воно на дві голови вище інших
2. "Бойцовский клуб" - дуже цікаво про наше суспільство (ну майже про наше :))
3. "Игра"
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1604
der kommandant писав:Подивиться наступні:
1. "Влюбись в меня, если посмеешь" - воно трошки схоже на те, що ви не любите, та воно на дві голови вище інших
2. "Бойцовский клуб" -
"Игра"
Здається, ви зовсім не зрозуміли, що я люблю. Тому що "Влюбись в меня, если осмелишся" мені не сподобався абсолютно. По правді я б його назвала-фільм про те, що до ідіотів теж приходить любов, ідіотська-воно й логічно.
А от "Игра" заінтригувала. І розчарувала розвязкою. Хорощий фільм при повторному перегляді відкриває свою глибину. А цей якщо почнеш переглядати вдруге, просто тріщить по швам від маси нестиковок.

Поясню іще раз: хочеться такий фільм, щоб на екрані вже титри, а тобі вимикати не хочеться і ходиш кілька днів під враженням-згадуєш епізоди і окремі моменти. Перший фільм який мене настільки вразив "Адвокат дьявола" (не плутати з більш свіжою комедією "Дьявал и Дениєл Уебстер"(дуже не впевнена щодо прізвища дядіньки)). А ще вразили "Если только" и "Плачу вперед"
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1607
"Вам и не снилось" дивилися?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1609
Мені дуже подобається серіал "Анатомія Грей" я просто в захваті від нього
Аватар користувача
дякуючі bob
#1824
Одні з найулюбленіших фільмів - "Пиджак", "Игры разума", "Хороший год", "Амели", "День сурка", "Беги, Лола, беги", "Случайный муж".

А взагалі якийсь час я постійно перебувала у пошуці цікавих фільмів для перегляду. Запитувала друзів - що їх вразило.
А потім знайшла http://imhonet.ru, що вирішило одразу дві проблеми:
1. Пошуку фільмів і книг, які можуть сподобатись саме мені (система аналізує оцінки, які проставляють користувачі, та відбирає тих з них, в яких оцінки схожі);
2. Обліку того, що подивилась чи прочитала.

Дуже раджу скористатись цим ресурсом тим, хто відпочиває, дивлячись гарне кіно.
Востаннє редагувалось 16-02-2009, 21:45:02 користувачем bob, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2910
Хто-небудь вже дивився фільм "Загадкова історыя Бенжаміна Баттона". Не розумію за що він намінован на стількі оскарів, я його за чотири рази ледь переглянула.

Також нічого гарного не можу сказати і про мушкетерів, які повертаються. дуже розчарувалася :(
Аватар користувача
дякуючі bob
#2914
Atlika писав:Не розумію за що він намінован на стількі оскарів, я його за чотири рази ледь переглянула.
в мене вона в комп"ютері валяється та бідна історія вже давно, а я ніяк не перевірю, в чому там річ :)
Тепер точно тре подивитись ))
Atlika писав:Також нічого гарного не можу сказати і про мушкетерів, які повертаються. дуже розчарувалася :(
правда? а я щойно бачила як раз афішу на кінотеатрі. Цікаво, чи багато людей ризикнуть піти на стрічку до кінотеатру?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2955
bob писав: в мене вона в комп"ютері валяється та бідна історія вже давно, а я ніяк не перевірю, в чому там річ :)
Тепер точно тре подивитись ))
Ви тільки приготуйтеся до того, що вона близько 3х часів іде. Я поки додивилася декілька рзів навіть засинала :)

А на мушкетерів підуть ті, хто ностальгує по минулому. Чесно кажучі, я спочатку хотіла піти, а потім прочитавши відгуки передумала, та воно і краще, бо там такий сюжет....навіть не хочеться згадувати.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3295
Atlika писав:Ви тільки приготуйтеся до того, що вона близько 3х часів іде. Я поки додивилася декілька рзів навіть засинала :)
В середині я б годинку десь викинула )))))
Але, мене фільм наштовхнув на багато роздумів, в кінці навіть просльозилась...
Щось в ньому є, не пошкодувала за згаєним часом.
Востаннє редагувалось 03-03-2009, 21:11:43 користувачем bob, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#3296
Дівчата, а хтось дивився зелену милю?
Аватар користувача
дякуючі bob
#3297
aronskaya писав:Дівчата, а хтось дивився зелену милю?
Я дивилась. Навіть кілька разів - чудовий фільм. Після нього навіть захотіла почитати Кінга. Але Зелена міля - то в нього мабуть якийсь збій в програмі був, що такий позитивний сюжет вийшов.
Раджу.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#3298
bob писав:
aronskaya писав:Дівчата, а хтось дивився зелену милю?
Я дивилась. Навіть кілька разів - чудовий фільм. Після нього навіть захотіла почитати Кінга. Але Зелена міля - то в нього мабуть якийсь збій в програмі був, що такий позитивний сюжет вийшов.
Раджу.
Ок. Через 2 години довантажиться з торрентів. Буду сьогодні долучатися до прекрасного :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Ще більше корисного та цікавого!