МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

дякуючі All0chka
#30549
Здравствуйте! Я работаю на декретной ставке. Меня интересует вопрос, если я уйду в декрет тоже, мне выплатят пособие и сохранится ли за мной рабочее место?
дякуючі юрист Вікторія
#30571
відповідь юриста:
конечно, за вами сохранится и рабочее место, и будут выплачивать декретные, не переживайте, права женщины в таком случае защищены, а как выйдете из декрета, могут создать для Вас рабочее место и будете работать. Если же без основательно по Вашему выходу, место сократят, можете обратиться в комиссию по трудовым спорам, т.к. ваше право на работу это обязательно. закон захищає права таким чином: "заборонено звільняти вагітних та жінок, які мають дітей віком до трьох років (за певних умов — до шести років) з ініціативи власника, окрім ліквідації підприємства, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням".
https://www.kadrovik01.com.ua/article/3 ... pratsvnika
дякуючі юрист Вікторія
#32108
Аліна з Трускавця питає: Я влаштувалась на роботу бухгалтером в комунальне підприємство, через ЦЗ, і тепер іду в декрет, до декрету я пропрацювала 4, 5 місяці. Яка допомога мені буде?

Відповідь юриста:
Відповідно до ст.19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», застраховані особи, які протягом дванадцяти місяців перед настанням страхового випадку за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців, мають право на матеріальне забезпечення відповідно до цього Закону в таких розмірах: 2) допомога по вагітності та пологах - виходячи з нарахованої заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески, але в розрахунку на місяць не вище двократного розміру мінімальної заробітної плати та не менше за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом у місяці настання страхового випадку.
дякуючі юрист Вікторія
#64532
Юлия, Краматорск Задерживают декретные деньги, куда обращаться?

ответ юриста:
1. Можно пожаловаться о Вашей ситуации на горячую линию Министерства социальной политики, рассказав Вашу ситуацию.
2. Обратиться в инспекцию по охране труда по месту жительства с заявлением.
Аватар користувача
дякуючі Seor
#64674
Добрый день! Есть понятие декрет и отпуск по уходу за ребенком. На сколько я понимаю декрет это 2 месяца до родов и 2 после. Тоесть получается что через 2 месяца после родов молодую маму всё-таки могут уволить с работы, я правильно понимаю?
#64683
Відповідно до ст. 13,14 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» право на омогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за цим Законом має особа один з батьків дитини, усиновлювач, опікун, баба, дід або інший родич), яка фактично здійснює догляд за дитиною. Особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту) на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності та господарювання або у фізичних осіб, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається на підставі витягу з наказу (розпорядження) роботодавця про надання особі, яка фактично здійснює догляд за дитиною, відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Пицца детям

Да :rofl:

Ингалятор

Конечно болеет, но переболеет. Каждая пылинка это […]

По моему, если ребёнок играет на фантики это одно,[…]

Музыка

Я согласен, что на ютубе можно слушать музыку, но […]

Ще більше корисного та цікавого!