мама тато
Форум для батькiвПравилаКористувачiМiй профiльПошукFAQГрупиУвійти, щоб переглянути приватні повідомленняВхід
Зареєструватись

Если идти в декрет

 
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
All0chka



З нами з: 24.06.17
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: 24-06-2017, 16:41:17    Тема повідомлення: Если идти в декрет Відповісти цитуючи

Здравствуйте! Я работаю на декретной ставке. Меня интересует вопрос, если я уйду в декрет тоже, мне выплатят пособие и сохранится ли за мной рабочее место?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 643
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 25-06-2017, 08:39:27    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

відповідь юриста:
конечно, за вами сохранится и рабочее место, и будут выплачивать декретные, не переживайте, права женщины в таком случае защищены, а как выйдете из декрета, могут создать для Вас рабочее место и будете работать. Если же без основательно по Вашему выходу, место сократят, можете обратиться в комиссию по трудовым спорам, т.к. ваше право на работу это обязательно. закон захищає права таким чином: "заборонено звільняти вагітних та жінок, які мають дітей віком до трьох років (за певних умов — до шести років) з ініціативи власника, окрім ліквідації підприємства, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням".
https://www.kadrovik01.com.ua/article/3694-qqq-17-m5-skorochennya-posadi-pd-chas-dekretno-vdpustki-pratsvnika
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
юрист Вікторія



З нами з: 22.09.15
Повідомлень: 643
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 25-07-2017, 08:03:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Аліна з Трускавця питає: Я влаштувалась на роботу бухгалтером в комунальне підприємство, через ЦЗ, і тепер іду в декрет, до декрету я пропрацювала 4, 5 місяці. Яка допомога мені буде?

Відповідь юриста:
Відповідно до ст.19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», застраховані особи, які протягом дванадцяти місяців перед настанням страхового випадку за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців, мають право на матеріальне забезпечення відповідно до цього Закону в таких розмірах: 2) допомога по вагітності та пологах - виходячи з нарахованої заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески, але в розрахунку на місяць не вище двократного розміру мінімальної заробітної плати та не менше за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом у місяці настання страхового випадку.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    МамаТато - усе, що ви маєте знати про дітей -> Консультації спеціалістіa: юріст Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад

Anti Bot Question MOD - phpBB MOD against Spam Bots
Заблокировано регистраций / сообщений: 94342 / 19